Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 00:18   #61
Ja ne vidim da netko spominje franck capuccino??! Meni je onaj classic najbolji. Odlican okus i odlicna pjena!
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:52   #62
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim da netko spominje franck capuccino??! Meni je onaj classic najbolji. Odlican okus i odlicna pjena!
Ma,meni je bzv. Za te novce,mozda cak i manje,mogu Gloriju ili od Cleverov Irish Frankovmi nema nista,aroma,jacina,gustoca...sve neutralno..
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:54   #63
Quote:
relativnost kaže: Pogledaj post
Di ima to za kupit? Jel jako slatko?
Ja sam to pila u njihovom kaficu ali mislim da ima instant praskova za naruciti,kojih tocno,neznam... Jako fino,slatko,ko desert ... iako malo skupo
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 20:28   #64
Je li tko probao Krüger kapucina?! Osobno sam pila White (zuto pakiranje) i Classic (plavo pakiranje). White mi je odlican: kremast, pjenast i sladak Classic mu je susta suprotnost. Pa ni ekstra doze mlijeka i secera nisu uspjele ublaziti njegovu gorcinu Kakvi su Schoko, Karamel i Stracciattela?!
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:13   #65
Meni je najbolji franck capuccino s okusom čokolade. Stavim uvijek tri žličice,promiješam s malo mlijeka,dolijem 2 deci vode,i na onu pjenu koja se napravi na vrhu nalijem još malo mlijeka. Ponekad i posipam sa žličicom nesquika.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 18:58   #66
Malo dizem temu... imam pitanje za sve vas koji pijete cappuccino- da li ga pijete u kaficima ili samo doma? I kako ga narucujete? Naime, ja sam sad vec jako zbunjena i cesto puta ljuta. Znaci,pijem iskljucivo cappuccino classic,i rijetko kad vaniliju. Medjutim kad u kaficu narucim uvijek dobijem onaj nescafe 3u1 ili obican cappuccino iz aparata. Cak sam pocela naglasavati pri narudzbi: "cappuccino classic ili nescafe cappucino,znaci ne iz aparata nego iz vrecice". I opet rijetko kad dobijem trazeno. I nisam izbirljiva,ali ako vec platim 15kn u kaficu onda zelim piti ono sto narucim!
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 08:50   #67
otiđi za šank i naruči kod osobe koja stvarno radi kavu, a ne kod konobara.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 12:03   #68
Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
otiđi za šank i naruči kod osobe koja stvarno radi kavu, a ne kod konobara.

kaj si htjela reći? evo ja radim kao konobar i nemam problema s primanjem narudžbi, odnosnom izdavanjem istih... po tebi konobari ispadaju ko neki neuki bedaci
najčešći problem kod naručivanja capuccina iz vrećive i drugih kava je kaj gosti lokala... jedno kažu, a drugo misle... zato ja uvijek pitam dva put... konkretno nekih 20ak% gostiju mi veli kava kad naručuju... a kad ih ponovno pitam... onda vele kava s nekim dodatkom...
ali ima i osoba kaj rade kao konobar, kaj pojma nemaju o poslu, niti se trude ga kvalitetno obavljat... a još manje kužim ljude kaj i dalje odlaze u takve lokale, gdje je loša usluga...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 15:13   #69
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post

kaj si htjela reći?
evo, ovo:
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
ali ima i osoba kaj rade kao konobar, kaj pojma nemaju o poslu, niti se trude ga kvalitetno obavljat...


htjela sam reći točno ono što sam i napisala. cura naruči instant kavu i posebno naglasi kakvu točno želi, ali ipak dobije nešto drugo, pa sam joj savjetovala ono što bih ja napravila na njenom mjestu. to, naravno, ne znači da su svi konobari ležerni oko zaprimanja narudžbe, ali očito ih ima.

ne ispada po meni da su "konobari ko neki neuki bedaci", ali taj njezin konobar očito ne zna zaprimit narudžbu ili ga nije briga. zapravo, ne znam zašto si moj post shvatio toliko osobno kad sam se samo nadovezala na ono što je cura prije mene napisala.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 00:16   #70
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Malo dizem temu... imam pitanje za sve vas koji pijete cappuccino- da li ga pijete u kaficima ili samo doma? I kako ga narucujete? Naime, ja sam sad vec jako zbunjena i cesto puta ljuta. Znaci,pijem iskljucivo cappuccino classic,i rijetko kad vaniliju. Medjutim kad u kaficu narucim uvijek dobijem onaj nescafe 3u1 ili obican cappuccino iz aparata. Cak sam pocela naglasavati pri narudzbi: "cappuccino classic ili nescafe cappucino,znaci ne iz aparata nego iz vrecice". I opet rijetko kad dobijem trazeno. I nisam izbirljiva,ali ako vec platim 15kn u kaficu onda zelim piti ono sto narucim!
Nikad mi se nije dogodilo da kad naručim Nes dobijem nešto drugo. Meni kod instant cappuccina iz kafića smeta način pripreme istog.
Kako ga tokom pripreme poliju samo vrelom vodom on im bude pun grudvica, ne bude dobro promiješan i to mi smeta. Zbog toga rijetko naručujem instant cappuccino.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 08:47   #71
Nescafe vanilija ali ona stara, ova nova ne valja ništa

Ima netko info jel će još biti one stare?

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:15   #72


Što je meni ovo fino
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 17:44   #73
Smile

Počeo nedavno piti cappuccino (kad kuće) pa sad jelte moram sve isprobat.
Kupio Anamaria choco 200 grama za 11 porcija. Katastrofa. Kao da piješ Kraš express ili neki sličan napitak. 0 bodova.
Za sada mi se od Nescafe više sviđaju nego od Francka (mada nije ni to loše). Nescafe choco mi se sviđa jer ima gorčinu. Od Jacobsa za sada probao samo Milka i ok.
Pa iznesite svoje favorite i preporuke...

Zadnje uređivanje ivanaj : 03.05.2017. at 17:56.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:09   #74
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Malo dizem temu... imam pitanje za sve vas koji pijete cappuccino- da li ga pijete u kaficima ili samo doma? I kako ga narucujete? Naime, ja sam sad vec jako zbunjena i cesto puta ljuta. Znaci,pijem iskljucivo cappuccino classic,i rijetko kad vaniliju. Medjutim kad u kaficu narucim uvijek dobijem onaj nescafe 3u1 ili obican cappuccino iz aparata. Cak sam pocela naglasavati pri narudzbi: "cappuccino classic ili nescafe cappucino,znaci ne iz aparata nego iz vrecice". I opet rijetko kad dobijem trazeno. I nisam izbirljiva,ali ako vec platim 15kn u kaficu onda zelim piti ono sto narucim!
zna se što je cappucino i kad kažeš capuccino classic prvo što bi ti donijela je običan cappuccino i zapitala se zašto mi govoriš to "classic" , to što si ti zamislila da svi znaju da je nestle nazvao neki svoj proizvod cappucino classic ne znači da je to tako
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 21:29   #75
Iako rijetko pijem cappuccino moj definitivni favorit je Nescafe lješnjak, fantastična aroma, baš je poseban.

Kao ljetni zanimljiv okus bi izdvojila Franckov kokos - bijela čokolada.
Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:15   #76
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Iako rijetko pijem cappuccino moj definitivni favorit je Nescafe lješnjak, fantastična aroma, baš je poseban.

Kao ljetni zanimljiv okus bi izdvojila Franckov kokos - bijela čokolada.
Baš trenutno imam ta dva okusa kod kuće.
Stvarno imaju lijep miris na kokos i lješnjak...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 21:24   #77
U LIDL-u na sniženju Nescafe Double Choc. Odličan je, ima gorčinu i okus čokolade.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:23   #78
Nescafe vanilija. Mislim da mi je ovaj najbolji do sada.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:51   #79
Nescafe Irish cream, također odličan, zanimljiva aroma.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 20:00   #80
Eto već par mjeseci kao sam postao ovisnik o kapućinu pa nakon što sam isprobao sve vrste kojih sam se domogao, svodi se na ovo:

Nescafe vanilija
Nescafe choc
Nescafe cappuccino classic

Ove tri vrste su jednostavno bolje od ostalih Nescafe, Jacobs i Franck pojedinačno pakiranih vrećica. One u većim vrećicama za više šalica da i ne spominjem (jer ne valjaju)...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.