Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 20:48   #8721
.. ovdje osim mene nema niko ..
.. kako smo se nekad .. pominjali .. na filozofiji .. bila je tica .. tamo .. je li još živa .. bože moj ..
.. pa cipelina .. dok se nije poustašila ..
.. poslije je došao šef .. kao unuk ustaše .. koji je bio otišao na posudbu hitleru ..
.. pa niko .. filozof .. koji se poslije sjebo u .. nika političara ..
.. ja sam tamo bio među glavnima .. .. i onda su me odjebali .. .. zašto .. to samo bog zna ..
alim is offline  
Old 27.05.2017., 22:14   #8722
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. (Kinezi) ponuditi vladi (otkup Agrokora).. ? .. za koji kurac .. da bi požurila proslaviti još jedan novi bligenburg .. ?
.. trebali bi ponuditi rujama .. .. otkupiti kredit od njih .. .. to bi ruje prodale za pola dolara za dolar .. da dobiju pola od uloženog .. trebali bi biti zadovoljni ..
.. a kinezi za 500 miliona dolara .. mogli bi dobiti cjelu liku .. plus donju stupicu veliko trgovišće i spomenik vranji tuđmanu ..
Jbga, kad je sada Vlada RH vlasnik Agrokora temeljem darovnice Todorica.

U biti, vaš prijedlog ipak 'drži vodu' ... pitanje je "samo" kome se, od Ruja i Kineza, vise dopada Baranja+++.

Čudi me kako srodnim firmama, Thomy-u i Lidl-u, nije napeto to uletavanje u Agrokorovu infrastrukturu.
Nešto je malo lešinara na tako veeeliku lešinu.

Zadnje uređivanje arthura : 27.05.2017. at 23:16.
arthura is offline  
Old 27.05.2017., 23:10   #8723
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. jesam vam bio objasnio zašto je bog sasvim siguran .. ?
.. objasni ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 00:38   #8724
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ovdje osim mene nema niko ..
.. kako smo se nekad .. pominjali .. na filozofiji .. bila je tica .. tamo .. je li još živa .. bože moj ..
.. pa cipelina .. dok se nije poustašila ..
.. poslije je došao šef .. kao unuk ustaše .. koji je bio otišao na posudbu hitleru ..
.. pa niko .. filozof .. koji se poslije sjebo u .. nika političara ..
.. ja sam tamo bio među glavnima .. .. i onda su me odjebali .. .. zašto .. to samo bog zna ..
Odjebali su te zato jer nisi filozofirao, nego si gatao, jbg, ni danas ne shvaćaš što je filozofija...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 28.05.2017., 08:10   #8725
ne seri, šefe.
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 08:24   #8726
Pozdrav alimu i ostalima. Samo u prolazu...
Imao si ti zbilja lijepih misli. Rado se spominjem tih dana.
Templarski red is offline  
Old 28.05.2017., 10:20   #8727
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. objasni ..
.. to je duga priča .. poslije je to meni postalo jasno .. .. popine su imale dve iljade godina .. i nisu uspjele .. ne samo .. usput su i sami postali ateisti .. što je kolaps prosvjetnog sustava .. a bog je ispao kolateralni kurac ..
.. da ja imam dve iljade godina .. znali bi vi meni i gravitaciju i boga .. i evoluciju .. .. kao očenaš ..

Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Odjebali su te zato jer nisi filozofirao, nego si gatao, jbg, ni danas ne shvaćaš što je filozofija...
.. ja da ne shvaćam .. jebote ..
.. a ispravno gatanje .. to ti je čarobnjaštvo .. to svaki alim treba da se .. pomalo .. razumije ..
.. kod toga treba paziti .. a tu posebno mislim na sanju .. .. jer ti .. izvini .. ali kurca ne razumiješ .. .. kod toga treba paziti na .. globalni .. red .. svemira ..
.. bog je glavni .. gospodar vremena .. gospodar neba i zemlje ..
.. zemlja zna boga .. i pametna je .. tako da od boga zna primiti mnogo toga ..
.. a ljudi .. pogotovo žene .. koji zanemare boga a hoće od zemlje da izvuku nekakve moći .. koje bi koristili protiv ljudi i zemlje .. u takozvanom bratoubilačkom ratu .. kao da će živjeti zauvjek .. postaju pokvareni kurci .. žene vještice .. pičkine stare odjebane i pokvarene .. .. koji će još .. svi skupa na kraju gorjeti u paklu ..
alim is offline  
Old 28.05.2017., 10:23   #8728
.. pozdrav tr ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 10:29   #8729
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. to je duga priča .. poslije je to meni postalo jasno .. .. popine su imale dve iljade godina .. i nisu uspjele .. ne samo .. usput su i sami postali ateisti .. što je kolaps prosvjetnog sustava .. a bog je ispao kolateralni kurac ..
.. da ja imam dve iljade godina .. znali bi vi meni i gravitaciju i boga .. i evoluciju .. .. kao očenaš ..
.. nemoj se ti izvlačiti s tih 2000 godina .. ti koristi to koliko imaš da nekog naučiš .. pogotovo onog ko bi hteo .. jel ..

.. šta znači .. izvlačiti iz zemlje moći koje bi koristio protiv zemlje ..?
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 10:32   #8730
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Čudi me kako srodnim firmama, Thomy-u i Lidl-u, nije napeto to uletavanje u Agrokorovu infrastrukturu.
Nešto je malo lešinara na tako veeeliku lešinu.
.. to je i meni .. izgledalo .. zašto ne .. zašto ne uzmu ..
.. a zaključio sam da ima .. dosta toga ..
.. najprije .. sada je rusvaj velik .. ako se čeka dobiti će se nešto što vrijedi .. za ništa .. i plenko će to tumačiti kao strategiju jebeniju od atomske bombe na hirošimu .. .. da ne spominjemo kolinku .. koja više i nije vrijedna spomena ..
.. drugo .. todorlija je malo uzimao sebi .. a još je mnogima davao .. švapcima je ta strategija potpuno strana .. uzimaju maksimalno što se da .. a opegejcima dijele karine .. za božić ..
.. treće .. ovi koji sad seru protiv todora .. ne kuže kurca ..

.. inače .. ja sam todora .. jako .. zavoleo .. onda kad je poklonio vranji 77 kobasica za rođendan .. .. mislim da su kobase imale neko nemško ime .. .. možda ih je .. jebiga .. todor kupio u lidlu .. što mene .. iskreno .. i nebi čudilo ..
.. to me podsećalo na pesmu .. .. u todorića knogo kobasica .. jedne prži .. druge strina drži ..
alim is offline  
Old 28.05.2017., 10:36   #8731
.. ji đing .. nebo .. pa unutrašnja spoznaja ..
.. to je odnos zemlje i neba ..?
.. a jebiga .. nije .. da jeste bilo bi nebo .. pa zemlja .. ili obrnuto .. ima i zemlja u ji đingu .. kun ..
.. to mi je čćešće padalo nego nebo .. nebo valjda sad pre nekih nedelju dana prvi put ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 10:43   #8732
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. nemoj se ti izvlačiti s tih 2000 godina .. ti koristi to koliko imaš da nekog naučiš .. pogotovo onog ko bi hteo .. jel ..

.. šta znači .. izvlačiti iz zemlje moći koje bi koristio protiv zemlje ..?
.. ne mogu sad .. opet izponova .. .. nemam vremena ..

.. u vezi zemlje .. u velikom sam poslu ..
.. pokušao sam cijepiti neke šljive i breskve .. i to dosta ide .. .. ali sad ne znam šta je šta ..
.. i od koštica izrašte svašta .. ali i to treba vidjeti šta je šta ..
.. i šta i kako ..
.. jer .. ako budem čekao pet šest godina da bi vidio šta će roditi .. jebiga .. moja poljoprivreda neće daleko odmaći ..
alim is offline  
Old 28.05.2017., 10:54   #8733
.. dobar je posao na zemlji ..
.. što ne uzmeš neke izrasle sadnice ..?
.. a sa semenima polako .. i strpljivo ..

.. i ja sam od sutra u dosta posla .. jebiga .. nažlost ne na zemlji .. ali dobro .. tri nedelje udarnički pa onda malo lakše ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 10:54   #8734
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. ji đing .. nebo .. pa unutrašnja spoznaja ..
.. to je odnos zemlje i neba ..?
.. a jebiga .. nije .. da jeste bilo bi nebo .. pa zemlja .. ili obrnuto .. ima i zemlja u ji đingu .. kun ..
.. to mi je čćešće padalo nego nebo .. nebo valjda sad pre nekih nedelju dana prvi put ..
.. nebo je kreacija .. onaj ko kreće ko ima ideje i volje ..
.. zemlja je ona koja čeka .. kojoj se stvari pokazuju .. koja je smirena .. ne trči .. nije glupa .. kad dođe vrijeme ona sazna .. i kreće .. onako .. prirodno .. bez da se sili ..
.. unutrašnja spoznaja je to .. ne spoznaja izfazebunka .. nego iznutra .. .. voda .. srednji sin .. ima snagu .. emocija .. unutarnje sile .. za spoznavanje .. pomalo jebene sile .. koja se teže kontrolira .. a plamen .. srednja kćer .. osvjetljava .. svašta .. pa i što treba ..
alim is offline  
Old 28.05.2017., 11:17   #8735
.. da .. dobra je zemlja ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 28.05.2017., 19:19   #8736
Quote:
KRAH ODNOSA EU I AMERIKE Merkel: Na SAD se ne možemo više osloniti, Europa je prepuštena sama sebi
.. jebate .. svijet se globaliziro totalka .. a svako prepušten sam sebi ..
.. mister kimi će bidne više pravilo no iznimka ..
.. a hrvati će nagrabuse .. njihov .. naime .. konjušarski mentalitet .. mora .. pod mus .. naći nekog konja kome će da služe ..
.. ako se odluče za doičlandere kolinka će se objesi .. .. ali i oni koji .. kao šefov deda .. krenu na tu stranu .. će da se oslade kurčinom .. po mom računu ..
.. hrvati treba se drže todora i vranje tuđmana .. .. bili ovi živi ili mrtvi .. .. jebiga ..

.. nisi valjda luda da se stidiš .. što si me prognala istočno od raja ..
.. barem se nasmeši kada me vidiš .. ostani .. đubre .. do kraja ..
alim is offline  
Old 28.05.2017., 20:20   #8737
Hvala Bogu, valjda će nakon Rusa i ostale okupacijske sile konačno napustiti Europu.
nitko drugi is offline  
Old 28.05.2017., 20:23   #8738
Quote:
New world order po kojem Rusija preuzima Europu (bez Britanije), Kina Aziju a Amerika ostalo. Zar zaista netko misli da je to nešto pozitivno za nas?
Okretanje ka Rusiji u trenutku u kojoj joj nabijamo sankcije i kritiziramo politiku Putin bi objeručke prihvatio jer je tada on taj koji odlučuje o svim uvjetima. Ekonomskim i političkim.
Europa, posebno V. Britanija i Zapadna Njemačka (od ujedinjenja - Njemačka) od svršetka WW2 služe kao produžena ruka Američke politike. Amerika nam 70 godina određuje politiku prema Rusiji, Kini i arapskim zemljama. Da li je Merkel svjesna da čemo se odmakom od Amerike naći u ulozi policajca koji završi u zatvoru s kriminalcima koje je sam uhitio? Trump to zna i svjestan je da ima poziciju za ucjenjivanje.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...bi/973186.aspx (komentar jednog citatelja)
arthura is offline  
Old 28.05.2017., 20:36   #8739
Kao EU se odmiče od UK + USA, a nije obratno, nije da su jedni izglasali izlazak iz EU a predsjednik drugih to pozdravio više puta, predlagao ostalima da učine isto, pljuvao po EU i po narodima u njoj višekratno, itd. Ali Merkel se odmiče. A Macron je višijevac.
nitko drugi is offline  
Old 28.05.2017., 20:56   #8740
Previše hakerskih napada u Britaniji.

Opasno se nešto kuha...nije dobro...

Što bi rekao kolega Alim...dobro pratite situaciju...stanje nategnuto...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.