Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 13:51   #61
Quote:
mrQ kaže:
ma ne-furaju se oni na atlantidu- nemaju oni pojma o njoj-
a za to da je netko pretvoren u nešto drugo-
Naravno da nemaju pojma o Atlantidi. Kako bi uopće i imali pojma kada je statistički nemoguće slučajno izmisliti istu priču o Atlantidi kao što si ju ti izmislio. Mi svi ovdje znamo da tebi priče o Atlantidi služe za privlačenje sjebanih curetaka sa Primjenjene umjetnosti (iz nesređenih obitelji) koje time navlačiš na sebe još dok nemaju mozga. Bar su mi tako rekle neke od njih.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:53   #62
[QUOTE=Choronzon333]Nebih rekao.. mislim da je tu riječ o vremenu mnogo prije egipta..QUOTE]

Fala bogu. Riječ je o periodu od oko 80 000 godina p.n.e. pa do negdje 8000 godina p.n.e.
I sami Per Netheri su stari tu negdje, a nije ni sfinga puno mlađa.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:55   #63
ORDO AB CHAOS
desecrated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:00   #64
ako se pogleda na novčanici jednog američkog dolara ima oznaka iluminata...
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:06   #65
najvece oruzje zavjera je manipulacija javnoscu i plasiranje poluinformacija. Sve ove vase teorije i toboznje informaciju su takve svjesno plasirane gluposti koje sire bilo namjerno bilo i sami zavedeni ili puknuti autori.

Istina je sasvim drugacija za one koji ju zele cut
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:07   #66
naime nisu reptili nego sasvim druga kategorija bica u igri i za to osobno mam dokaze u obliku vjerodostojnih fotografija
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:09   #67
Quote:
Aamy_11 kaže:
ako se pogleda na novčanici jednog američkog dolara ima oznaka iluminata...
Nije to dolar nego Athanasius Kircher. Odnosno, jest dolar, ali je motiv preuzet od dotičnog. Francis Bacon. Idem malo googlati da vam pokažem i odakle.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:20   #68
znaci niste jos spremni za istinu?

radije zivite u (i od neki ) svojim iluzijama?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:22   #69
Quote:
Beljki kaže:
znaci niste jos spremni za istinu?

radije zivite u (i od neki ) svojim iluzijama?
Ma gledaj: ljudi pristaju i na iluziju iz pragmatičnih razloga.
Ako si ti ovisnik o seksu, ako ne možeš čopiti normalnu žensku, već samo onakve kakve padaju na iluzije, hoćeš li se okoristiti iluzijom?
Hoće li M.G. Taylor, koji je profesionalni madjioničar koristiti iluziju?
Hoću li ja koji se bavim specijalnim efektima upotrijebiti iluziju da si frenda pošaljem u ekran televizora?

Odgovor: da!
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:25   #70
Quote:
VioletStorm kaže:
Nije to dolar nego Athanasius Kircher. Odnosno, jest dolar, ali je motiv preuzet od dotičnog. Idem malo googlati da vam pokažem i odakle.
ne..krivo si ti mene shvatio...ja sam samo stavila tu sliku da vam pokažem,da znate kad budete pogledali dolar koja slika predstavlja iluminate...ja sam pogledala i našla...
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:26   #71
Quote:
Beljki kaže:
znaci niste jos spremni za istinu?

radije zivite u (i od neki ) svojim iluzijama?
pa ajde nas ti prosvijetli...
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:27   #72
Quote:
VioletStorm kaže:
Ma gledaj: ljudi pristaju i na iluziju iz pragmatičnih razloga.
Ako si ti ovisnik o seksu, ako ne možeš čopiti normalnu žensku, već samo onakve kakve padaju na iluzije, hoćeš li se okoristiti iluzijom?
Hoće li M.G. Taylor, koji je profesionalni madjioničar koristiti iluziju?
Hoću li ja koji se bavim specijalnim efektima upotrijebiti iluziju da si frenda pošaljem u ekran televizora?

Odgovor: da!
hmm mislis da je onda bolje da ne otkrivam kako stvari stvarno stoje i sto vodi igru iza kulisa zbog par parazita koji zive na ljudskoj atavistickoj potrebi za bajkicama?

Uostalom stvarnost je jos interesantnija od tih izmisljenih teorija koje se ne mogu potvrditi materijalnim dokazima, samo necijim pricama i umisljotinama
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:28   #73
Quote:
Aamy_11 kaže:
pa ajde nas ti prosvijetli...
a sta ja znam, mozda niste spremni za istinu

mislim.. ako vam je draze vjerovat u neke reptile
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:30   #74
Quote:
Beljki kaže:
hmm mislis da je onda bolje da ne otkrivam kako stvari stvarno stoje i sto vodi igru iza kulisa zbog par parazita koji zive na ljudskoj atavistickoj potrebi za bajkicama?

Uostalom stvarnost je jos interesantnija od tih izmisljenih teorija koje se ne mogu potvrditi materijalnim dokazima, samo necijim pricama i umisljotinama
Pa evo ti dokazi. Pogledaj Piramidu na dollaru. Piramide, piramide, piramide. Većina velikih firme u svijetu imaju piramidu i/ili oko kao sastavni dio svog korporativnog identiteta. Piramide, piramide, piramide. Čak i u Bosni...
desecrated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:31   #75
Quote:
Aamy_11 kaže:
ne..krivo si ti mene shvatio...ja sam samo stavila tu sliku da vam pokažem,da znate kad budete pogledali dolar koja slika predstavlja iluminate...ja sam pogledala i našla...
To nije dolar. To je još jače od toga: VELIKI PEČAT SJEDINJENIH AMERIČKIH DRŽAVA.
Pogledaj ovdje:

http://www.masoncode.com/The%20Great%20Seal.htm
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:33   #76
Quote:
VioletStorm kaže:
To nije dolar. To je još jače od toga: VELIKI PEČAT SJEDINJENIH AMERIČKIH DRŽAVA.
Pogledaj ovdje:

http://www.masoncode.com/The%20Great%20Seal.htm
ahha...eh,thx...to nisam znala,samo sam znala da je na dolaru...
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:34   #77
Quote:
Beljki kaže:
hmm mislis da je onda bolje da ne otkrivam kako stvari stvarno stoje i sto vodi igru iza kulisa zbog par parazita koji zive na ljudskoj atavistickoj potrebi za bajkicama?
Ne. Naravno da, ako imaš za to volje i ako si se tome posvetio, trebaš otkrivati istinu. Ali čuvaj se naivnosti i izbjegavaju fufice, mađioničare, mageekove (kako sebe MrQ voli nazivati), Gezu i njima slične.

Quote:
Uostalom stvarnost je jos interesantnija od tih izmisljenih teorija koje se ne mogu potvrditi materijalnim dokazima, samo necijim pricama i umisljotinama
[/QUOTE]
Da. Iznenadio bi se koliko. Ako znaš gledati. I što je najbolje, sve ti je na dlanu. Ništa nije skriveno.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:36   #78
Quote:
desecrated kaže:
Pa evo ti dokazi. Pogledaj Piramidu na dollaru. Piramide, piramide, piramide. Većina velikih firme u svijetu imaju piramidu i/ili oko kao sastavni dio svog korporativnog identiteta. Piramide, piramide, piramide. Čak i u Bosni...
ali ne stoje nikakvi reptili iza toga ni denziteti mamicu vam vec jedna sasvim druga i relativno benigna vrsta bica, makar ne u nasem ljudskom smislu posto je njihova motivacija i nacin funkcioniranja razlicit, ali poklapa se donekle s nasim interesima pa je OK.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Baphomet : 10.01.2007. at 08:18.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:39   #79
Quote:
sokre33 kaže:
Iluminati,tko su oni i odakle dolaze? U kojoj mjeri kroje sudbinu naše Hrvatske, odnosno kroje li ju uopće?
http://magister2.org/hr/tko-su-iluminati/

http://www.galaksija.com/protokoli.htm

http://illuminati.blog.hr/
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:43   #80
a ako zamjenimo piramidu okom. pa opet na novcanici dolara, u logu velikih firmi....opet illuminati?! masoni? jesus, koje paranoje. i iskonstruirane teorije. u tom istom tekstu (koji sam dobila od nekoga kao preporuku za procitati) pise da je olimpijski plamen u sarajevu bio najava onoga sto se poslije desavalo u bosni. doista bujna masta. da ne nabrajam daljnje nebuloze.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.