Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2007., 11:00   #1
RRiF - Visoka škola za financijski menadžment

al ima ovdje koga kaj ide u tu skolu?kakva je to skola ustvari?ak netko kaj zna nek veli,mene zanima...
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:10   #2
Ja bih isto rado čuo neka iskustva ljudi koji su bili na njihovim tečajevima. Cura mi uskoro planira kod njih na tečaj jer smo dobili puno preporuka da su najbolji što se tiče računovodstva i financija (izdaju i časopis), međutim nije mi jasno -> za 4 dana po 6 sati + ispit 6 sati (ak sam dobro shvatio) -> 2500kn... Malo skupo, a pitanje je kolko možeš skužiti za tih par dana osim ak nisi robot. Prije 20 god su takvi tečajevi trajali min. 3 mj. Ak netko zna više bio bih mu zahvalan
Marko13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:25   #3
RRIF-Visoka škola za financijski menadžment

Studira li tko? Kakve su impresije,isplati li se?
Može li se izvanredno?Molim Vas ,ako išta znate ,javite se
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 15:47   #4
zar baš nitko?
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:00   #5
Ja studiram i stvarno mislim da se isplati studirati na toj Visokoj školi jer je to stručni studij za računovodstvo i financije. Traje šest semestara odnosno tri akademske godine. Završetkom trogodišnjeg stručnog studija (180 ECTS bodova) stječeš naziv ''stručni prvostupnik računovodstveno-financijske struke''. Možeš studirati kao redovni ili izvanredni. Ima puno praktičnog rada i možeš se dobro pripremiti za budući posao.
Nikad nisam učila računovodstvo u srednjoj školi ali sam uspjela položiti osnove računovodstva s pet. Nije bilo lako ali uz dobar rad sam uspjela.
Pitaj ako te još šta zanima.
TrixieDixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:22   #6
Koliko je izvanredni studij prilagođen studiranju uz rad?
Štef is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:25   #7
Ima li netko da pohađa ovu školu uz rad? Molim iskustva
blinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 10:34   #8
Studij košta oko 30.000,00 kuna godišnje , ako dignem kredit u Erste (mogućnost koju nude),uz ostale troškove(putovanje,pribor,knjige...) , uz preporučenu kamatu, za tri godine studija izračun je cca 150.000,00 kuna.Ako nešto kiksam ili mi se u te tri godine nešto zakomplicira , čini mi se užasno puno 20.000 eura.
Znam da je potrebno ulagati u sebe , ali ovaj prosti izračun me baca u dužničko ropstvo najmanje 5 godina.Isplati li se to u konačnici?
Možda mi je razmišljanje na prvu loptu pretjerano?
Molim Vas da mi netko da protuargumente!
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 18:47   #9
RRiF Visoka akademija

Hi,

Ukratko: voljela bih znati da li netko ima iskustva s ovom akademijom? Kvaliteta predavanja, profesori i sl.! Za bilo kakvu informaciju sam zahvalna
tincek74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 22:35   #10
Kaj nema nitko da tamo studira? I mene zanima sve gore navedeno.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 14:02   #11
da li netko zna kakav je točno razredbeni postupak za upis na rrif? na njihovim stranicama piše ovo ''je riječ o testu kojim se utvrđuje stupanj opće obaviještenosti i sposobnosti pristupnika za pohađanje ovog studija'', što točno oni provjeravaju tim?

itko?
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 17:31   #12
Čuo sam od frenda da su OK. Grupe su male tako da profači znaju ime svakog studenta. Ako si početnik u računovodstvu, nije nikakav problem jer se ide od početka. Konzultacije redovite.
Taj ispit što se polaže kod upisa - ništa teško, ne treba se pripremati već stvari koje spadaju u opću kulturu.
Sve u svemu - za preporučiti.
kiki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 00:08   #13
Tek sam sad vidla ovu temu..ja ti studiram na rrif-u,sad sam na drugoj godini i jako sam zadovoljna. ekipa je super,vecina profesora je ok,fakat su susretljivi i trude se da polozimo sve ispite. Fora mi je da kad završim imam konkretno zanimanje a i vec su mi osigurali i posao!!!! Onaj koga zanima računovodstvo ili se zeli s time baviti, ovaj studij je pun pogodak
Sasha22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:46   #14
Exclamation visoka škola za financijski menadžment-rrif

Booookić svima!!!! da li bi mi netko mogao nešto više reći o ovom studiju? planiram ga upisati ove godine izvanredno! kakav je prijemni? puno hvala unaprijed!!
maya2611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 10:40   #15
Quote:
maya2611 kaže: Pogledaj post
Booookić svima!!!! da li bi mi netko mogao nešto više reći o ovom studiju? planiram ga upisati ove godine izvanredno! kakav je prijemni? puno hvala unaprijed!!
bok prijemni je vrlo jednostavan (bar što se prošle godine tiče), nije bilo stručnih pitanja već opće znanje. Što se tiče samog studija, odličan, stručan, profesori (većina) odlični, ali moram upozoriti, ako želiš postići neke bolje ocjene a studiraš uz rad, pripremi se odmah na jako nabijen tempo i puno odricanja ( što se privatnog života tiče ); ako trebaš još informacija, javi se
blinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 13:36   #16
Malo je glupo jer nemaju +2, tako da ukoliko se odlučiš studirati na nekom drugom stručnom studiju tj visokoj školi u startu te košta više, pa ne bi bilo s goreg i to ukalkulirati u onu početnu računicu s kamatama
FionaLM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:20   #17
Mislim da sam negdje pročitala da imaju u planu ove godine otvoriti i specijalistički studij. Vidjet ćemo do 7 mj.
Zlatorepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:55   #18
RRiF Visoka škola za financijski menadžment

htjela bih čuti iskustva onih koji su ju pohađali ili ju trenutno pohađaju. ajmo, mora bit RRIF-ovaca ovdje. ja ću na jesen bit prva godina i zanima me sve, od predmeta do profesora, sve, SVE.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 12:35   #19
bok! i ja bi htjela do godine (2011/2012) upisati studij rrif-a. ali, po svemu ovome, imam osjećaj kao da tamo nema mnogo mlađih studenata (npr. 18 god). pa ne bi baš htjela biti najmlađa.. =)
sadašnji studenti, molim vas mi kažite ima li tamo (nas) 18-godišnjih pocetnika?
neeznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:17   #20
nitko, ha?
neeznam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.