Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 23:49   #41
bok

frendica je sanjala mene.negdje na francuskoj obali u lijepom okruženju vesela...samo toga se sjeća..
?


tks
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 07:40   #42
Znam da nisam jedini kojem se događaju snovi o ljubavi, ali osjećaj kad se probudim je nešto stvarno posebno, čak sam i pričao s prijateljima i oni su mi potvrdili da im se isto događa. To je osjećaj ljubavi prema osobi koji mi se nije posebno sviđala, to je kolegica, prijateljica ili nešto takvo, i ja sam u sljedećem kratkom razdoblju totalno zaljubljen u nju, to najčešće prestane drugi dan, ali taj jedan dan ja sam zaljubljen do ušiju, možda zvuči malo sladunjavo i smiješno, ali je istinito. Ne događa mi se to stalno, svaki drugi dan, već mi se dogodilo najviše 5 puta u životu, ali je izuzetno zbunjujuće.

Pokušao sam si to protumačiti na više načina, ali ako je već netko imao takvu situaciju možda i više ljudi se pozabavilo time i mogu mi predstaviti bolje objašnjenje.
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 07:50   #43
Puno hvala i Landonu i Katarini na tumacenju mojeg sna.Oba vidjenja su jako zanimljiva i pozivaju da se temeljito pozabavim onim sto mi se tim snom zeli poruciti.Takodjer su i potvrda koliko je taj san za mene bitan i znakovit.Jos jednom vam hvala jer sam nikad ne bih mogao dokuciti kojim smjernicama krenuti u uvid...
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 14:15   #44
Zamolio bih za tumačenje san je interesantan: jedna poznanica na koju sam slab napiše scenario za predstavu i da nama s kojima se druži da nauči svako svoju ulogu. Imamo deset dana. Mene mrzi da učim i kažem joj da je scenario glup ( valjda sam ga pročitao i nije mi se svideo, plus što teško pamtim te rečenice ) nakon čega se mi udaljimo jedno od drugog. Inače, ona je obučena u snu nekako konzervativno i smerno, a u isto vreme to oblačenje ističe njenu lepotu...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 20:50   #45
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Zamolio bih za tumačenje san je interesantan: jedna poznanica na koju sam slab napiše scenario za predstavu i da nama s kojima se druži da nauči svako svoju ulogu. Imamo deset dana. Mene mrzi da učim i kažem joj da je scenario glup ( valjda sam ga pročitao i nije mi se svideo, plus što teško pamtim te rečenice ) nakon čega se mi udaljimo jedno od drugog. Inače, ona je obučena u snu nekako konzervativno i smerno, a u isto vreme to oblačenje ističe njenu lepotu...
mozda je ta poznanica stvarno sklona stavljati ljude oko sebe u određene uloge (koje ona odabere), u scenarije koji njoj odgovaraju i davati im rokove, sto tvoja podsvijest prepoznaje. moguce da je rijec o osobi konzervativnih pogleda.

tebi se to ocito ne sviđa (jer gubis slobodu), bez obzira na fizicku privlacnost.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 21:49   #46
Nije sklona da stavlja ljude u određene uloge...pitam se da li ovaj san uopšte i govori o njoj...verovatno ipak da.
Možda u smislu da neću da dozvolim da me kontroliše to što me privlači ( pogotovu jer ona nije zainteresovan za mene ).
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 13:00   #47
Sanjao jucer da me ugrizla zmija i to ne jednom nego cak dvaput...jednom unutar kuce tj u svojoj sobi a drugi put vani dok sam prelazio preko neke ograde nazalost nesjecam se svih okolnosti u snu ali znam da je zmija bila zelena sa crvenom tockom na glavi...pa ako moze molio bih nekog za interpretaciju
DecemberFlower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 15:05   #48
Quote:
DecemberFlower kaže: Pogledaj post
Sanjao jucer da me ugrizla zmija i to ne jednom nego cak dvaput...jednom unutar kuce tj u svojoj sobi a drugi put vani dok sam prelazio preko neke ograde nazalost nesjecam se svih okolnosti u snu ali znam da je zmija bila zelena sa crvenom tockom na glavi...pa ako moze molio bih nekog za interpretaciju
možda će kolege znati bolje no mene zelena boja simbolizira na emocije a crvena na dom i obitelj, pošto je crvena mrlja bila na glavi zmije rekla bih da će te glava obitelji "ugristi" za srce, povrijedit će te a kad ti već budeš to oprostio i prešao preko toga ta osoba će to ponoviti
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 15:12   #49
landon, nakon malo više razmišljanja mislim da je tvoje tumačenje u osnovi ispravno - ona je meni dodelila ulogu u svom životu koja se meni nikako ne sviđa.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 16:12   #50
Otkad sam prekinula vezu često sam sanjala bivšeg al uvijek u nekom kontekstu pomirenja, dok odnedavno snovi o njemu su više negativno usmjereni..npr o tome kako se udaljavam od njega i kako on biva s drugom, pa me zanima nešto o tome.

Isto tako, već godinama svako par mjeseci me znaju mučiti snovi o velikim valovima ili tsunamijima, uglavnom u takvim snovima dominira razorna moć vode i strah od iste. Što bi to moglo predstavljati?
nerica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 16:14   #51
Quote:
nerica22 kaže: Pogledaj post
Isto tako, već godinama svako par mjeseci me znaju mučiti snovi o velikim valovima ili tsunamijima, uglavnom u takvim snovima dominira razorna moć vode i strah od iste. Što bi to moglo predstavljati?
uzburkane emocije, i strah od tog emotivnog haosa...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:46   #52
Quote:
DecemberFlower kaže: Pogledaj post
Sanjao jucer da me ugrizla zmija i to ne jednom nego cak dvaput...jednom unutar kuce tj u svojoj sobi a drugi put vani dok sam prelazio preko neke ograde nazalost nesjecam se svih okolnosti u snu ali znam da je zmija bila zelena sa crvenom tockom na glavi...pa ako moze molio bih nekog za interpretaciju
ovdje bi me zanimao osjecaj koji prati san. pretpostavljam da san nije bio nocna mora. zmija zelene boje, po nekim tumacenjima, simbolizira ponovno povezivanje sa samim sobom, sa zemljom. crvena tocka, mozda kao simbol vatre ili sunca oznacavala bi uzdizanje vlastite energije.
sve pocinje u vlastitom umu (kuca) a nastavlja se kod prelazenja vlastitih ogranicenja (ograda).
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:52   #53
cesto sanjam kako plačem. ne tiho, vec se radi o očaju. isto tako, sanjam meni najblize ljude kako umiru. ti snovi se ponavljaju sigurno nekoliko puta tjedno. snovi toliko utjecu na mene da se probudim uplakana ili automatski pocnem plakati. malo me to vec sve cudi i brine. sto se dogada?
__________________
Ja sam svoja najčudnija, najlepša putovanja prevalio kroz pustoš ove vetrovite glave.I tu su stali beskraji o kojima, i ne slutiš...
Imaginee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:58   #54
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
landon, nakon malo više razmišljanja mislim da je tvoje tumačenje u osnovi ispravno - ona je meni dodelila ulogu u svom životu koja se meni nikako ne sviđa.
jbg, iskustvo mi kaze da se snovima moze vjerovati

Zadnje uređivanje landon : 06.10.2013. at 20:05.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 20:12   #55
jbg, moje iskustvo je isto.

Quote:
Imaginee kaže: Pogledaj post
cesto sanjam kako plačem. ne tiho, vec se radi o očaju. isto tako, sanjam meni najblize ljude kako umiru. ti snovi se ponavljaju sigurno nekoliko puta tjedno. snovi toliko utjecu na mene da se probudim uplakana ili automatski pocnem plakati. malo me to vec sve cudi i brine. sto se dogada?
mene ovo ne bi brinulo, često sanjamo obrnuto od onoga što je u stvarnosti. Moguće je da si dosta brižna osoba.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 20:45   #56
evo mene opet

znaci, vec dvije noci zaredom sanjam san na istu temu .. a ta je da mi frendice govore da sam ružna .. u zadnjem snu, frendica s kojom vise nisam dobra, razišle se davnih dana, mi govori dal sam svjesna koliko sam ružna, koliko ružno lice imam, i da bez sminke izgledam uzas, a ja s nevjericom slusam i pitam : zasto mi to nikad prije nitko nije rekao ?? zasto ja ne znam za to, da mislite da sam tako ruzna ???

ja ne kužim značenje sna, pa eto ako netko ima kakvu ideju - voljela bi procitati
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 21:05   #57
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
ovdje bi me zanimao osjecaj koji prati san. pretpostavljam da san nije bio nocna mora. zmija zelene boje, po nekim tumacenjima, simbolizira ponovno povezivanje sa samim sobom, sa zemljom. crvena tocka, mozda kao simbol vatre ili sunca oznacavala bi uzdizanje vlastite energije.
sve pocinje u vlastitom umu (kuca) a nastavlja se kod prelazenja vlastitih ogranicenja (ograda).
Nazalost nikako se nemogu sjetiti svega u snu to mi je gotovo uvijek tako sa snovima al ako bas zelis o osjecajima koji je pratio san pa bilo mi je prilicno nelagodno pogotovo nakon sta sam se probudio mozda nije nocna mora al nije nsta ugodno
DecemberFlower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 11:06   #58
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
evo mene opet

znaci, vec dvije noci zaredom sanjam san na istu temu .. a ta je da mi frendice govore da sam ružna .. u zadnjem snu, frendica s kojom vise nisam dobra, razišle se davnih dana, mi govori dal sam svjesna koliko sam ružna, koliko ružno lice imam, i da bez sminke izgledam uzas, a ja s nevjericom slusam i pitam : zasto mi to nikad prije nitko nije rekao ?? zasto ja ne znam za to, da mislite da sam tako ruzna ???

ja ne kužim značenje sna, pa eto ako netko ima kakvu ideju - voljela bi procitati
ovo bi otprilike znacilo da postoje dijelovi tebe same koje ne volis, ili o njima ne volis misliti ili ih uopce uzeti u obzir da postoje. zato je u snovima potrebno da ti netko drugi to kaze.
trebalo bi od tih (potisnutih) dijelova sebe zatraziti da se pojave, (sto ce oni sigurno napraviti), te ih prihvatiti na pozitivan nacin, s obzirom da kroz san ocito zahtijevaju paznju.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 11:29   #59
Quote:
Imaginee kaže: Pogledaj post
cesto sanjam kako plačem. ne tiho, vec se radi o očaju. isto tako, sanjam meni najblize ljude kako umiru. ti snovi se ponavljaju sigurno nekoliko puta tjedno. snovi toliko utjecu na mene da se probudim uplakana ili automatski pocnem plakati. malo me to vec sve cudi i brine. sto se dogada?
smrt bliskih ljudi u snovima cesto znaci potrebu za promjenom. no, mozda se ti doista uzasavas smrti (ili gubitka) pa te ovi snovi toliko plase.
mogla bi prije spavanja pozeljeti snovima dobrodoslicu i dopustiti svima koji ce umrijeti u snu da odu bez ikakvog otpora ili straha sa tvoje strane, pa da vidis sto ce se dogoditi.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 15:30   #60
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
ovo bi otprilike znacilo da postoje dijelovi tebe same koje ne volis, ili o njima ne volis misliti ili ih uopce uzeti u obzir da postoje. zato je u snovima potrebno da ti netko drugi to kaze.
trebalo bi od tih (potisnutih) dijelova sebe zatraziti da se pojave, (sto ce oni sigurno napraviti), te ih prihvatiti na pozitivan nacin, s obzirom da kroz san ocito zahtijevaju paznju.
znam da idem off, unaprijed se ispricavam, ali znas li mozda na koji nacin da trazim te dijelove da se pojave, da se suocim s njima ? kako da ih osvijestim ? hvala
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.