Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 16:17   #41
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Kako nije bitno gdje zivi, ako napise da napusta Hrvatsku u kojoj ne zivi vec duze vrijeme. Obmanjuje javnost.

S velikim zarom se ukljucio u politicku borbu u Hrvatskoj na strani jugoljevice i kad su on i njegova ljevica dobili bananu onda zatvara kolegij u Splitu i pise uvrijedena pisma. Smijesno postupanje za zrelog covjeka.
Kako je tebi svijet jednostavan...na sva pitanja isti odgovor....Predmijevam da osim što si ljuto-ljutiti desničar još si i uvjereno religiozan..... takvi su nekak skloni intelektualno jednostavnijim stavovima a često i prijekim rješenjima.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:20   #42
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Kako nije bitno gdje zivi, ako napise da napusta Hrvatsku u kojoj ne zivi vec duze vrijeme. Obmanjuje javnost.

S velikim zarom se ukljucio u politicku borbu u Hrvatskoj na strani jugoljevice i kad su on i njegova ljevica dobili bananu onda zatvara kolegij u Splitu i pise uvrijedena pisma. Smijesno postupanje za zrelog covjeka.
Ociti jugonostalgicar i mrzitelj svega hrvatskoga.

Da se kladimo da je u svom zivotu cak i obavljao nuzdu po svetom tlu Hrvatske!
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:21   #43
"Jugoljevica"

Ovima su orjunaši i udba krivi i kad im teta u dućanu ne vrati 10 lipa.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:25   #44
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Kako nije bitno gdje zivi, ako napise da napusta Hrvatsku u kojoj ne zivi vec duze vrijeme. Obmanjuje javnost.
Argument desetogodišnjaka


Ne moraš imati adresu ovdje da bi imao što ponuditi društvu
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:26   #45
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kako je tebi svijet jednostavan...na sva pitanja isti odgovor....Predmijevam da osim što si ljuto-ljutiti desničar još si i uvjereno religiozan..... takvi su nekak skloni intelektualno jednostavnijim stavovima a često i prijekim rješenjima.
Je, recimo od ljutine namjerno prestanu disati. To je vrlo praktican i jeftin nacin izrazavanja protesta. Ima i puno drugih prednosti ali da ne teoretiziram, praksa je sve.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:28   #46
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
E, ovo je pravi hrvatski pristup problemu odliva mozgova!

Svaka čast kolega da ste prepoznali!

Vidite, mogao je otići netko pametana i vrijedan, recimo Nadan Vidošević ili Ivo Sanader ili ne daj bože srećom nije otišao Hrvoje Šošić.

Koje smo mi kao društvo imali nemjerljive koristi od tih ljudi. I baš nitko nije od njih otišao. Samo Đikić.
Pa sad, istine radi, Sanader je htio otici, ali se to, na srecu, prepoznalo i na vrijeme u Austriji sprijecilo
ferengic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:30   #47
Tu se čudite ko pura dreku kao da je to nešto od jučer. Pametni ljudi napuštaju ovu zemlju već stotinama godina, zato nam je i ostalo ovo što je ostalo. Nema tu napretka ni boljitka jer smo zemlja niskih strasti i sitnih duša. To vrijedi za sve političke boje na ovim prostorima. I one koji ih podržavaju. Jel vam adeze kriv i što je Tesla otišao? Bošković? Nastavite niz...ne kužite da je srž problema u svima nama jer vam je najvažnije u cijeloj priči da se pljucne po njihovima. Užas.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:31   #48
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ne znam jel bum sutra zbog tog imal kaj za jesti!
uz ovu vlast uskoro nećeš imati što za jesti
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:33   #49
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Otjeraj sve pametne pa vladaj vječno - nova adezeova krilatica.
Stvarno, uz svo ovo iseljavanje ja ne vidim kako će HDZ u budućnosti izgubit na bilo kojim izborima, sva oporba će dobivat mizerne postotke.
Ali ni kapitalisti nisu toga imuni: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=108

Hrvatski poslodavac ne voli previše pametnog radnika. Jer onda neće moći muljati. Ali to nije samo kod nas. Moj je otac bio kapatan na jahtama i jedan je gazda sa susjedne jahte tražio dobrog kuhara. On je preporučio moga ujka. Ali je rekao mome ujku neka ni za živu glavu ne govori s gaznom njemački iako je gazda njemac !!!??? A zašto? Jer je kapetan te jahte francuz, koji nešto natuca engleski, a njemački nema pojma. A gazda švabo govori i engleski, tako da dovoljno razumije kapetana francuza. Tako su došli na razgovor nekolicina kuhara koje je gazda saslušavao skupa sa kapetanom. I moj ti je ujak progovorio njemački, jer je vidio da gazda nije baš dobar sa engleskim. I nakon tri dana je dobio odbijenicu. Zato je je kapetan urgirao da prime nekog engleza. Nije mogao smisliti da netko na brodu zna tri jezika a on samo engleski loše.
Moj je ujak znao njemački, engleski i talijanski , te nešto španjolski kao što je kapetan znao engleski. A to je malo previše za jednog kuhara.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:36   #50
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Tu se čudite ko pura dreku kao da je to nešto od jučer. Pametni ljudi napuštaju ovu zemlju već stotinama godina, zato nam je i ostalo ovo što je ostalo. Nema tu napretka ni boljitka jer smo zemlja niskih strasti i sitnih duša. To vrijedi za sve političke boje na ovim prostorima. Jel vam adeze kriv i što je Tesla otišao? Bošković? Nastavite niz...ne kužite da je srž problema u svima nama jer vam je najvažnije u cijeloj priči da se pljucne po njihovima.

Naravno.

Ovo je samo još jedna u nizu srcedrapateljnih tema gdje se liju krokodilske suze nad tim hrabrim i pametnim ljudima koji su pobjegli iz Hrvatske.

Šta ćemo mi sad bez njih, kukulele?

Jedni plaču na Fejsu jer život više nema smisla otkad je George Michael umro, a drugi plaču na forumu jer se Đikić spasio :klap:
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:38   #51
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Naravno.

Ovo je samo još jedna u nizu srcedrapateljnih tema gdje se liju krokodilske suze nad tim hrabrim i pametnim ljudima koji su pobjegli iz Hrvatske.

Šta ćemo mi sad bez njih, kukulele?

Jedni plaču na Fejsu jer život više nema smisla otkad je George Michael umro, a drugi plaču na forumu jer se Đikić spasio :klap:
Nije bitno jel pobjegnu...bitno je zašto pobjegnu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:38   #52
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Fakat tragedija kaj je Đikić otišel!

U šoku sam ko kad je Michael Jackson umro !
Nije tragedija, ali uvijek je nezgodno kada u maloj zemlji pamet odlazi. To HDZ-u ne smeta, jer onda će još lakše dolaziti do glasova.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:42   #53
Pa znam i ja da su najbolji odavno utekli i da ovdje ostaje samo starčad i nesposobna bagra ili bagra sposobna za krađu i lopovluk.
Ali mi idu na živce ovo naricanje nad Đikićem i sličnima kojima je dobro kud god da odu.
Zato jer su među najboljima od najboljih i imaju izbora.
Meni se više plače nad onima koji izbora nemaju.
Ali za njih nitko ne otvara teme....
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:46   #54
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Pa znam i ja da su najbolji odavno utekli i da ovdje ostaje samo starčad i nesposobna bagra ili bagra sposobna za krađu i lopovluk.
Ali mi idu na živce ovo naricanje nad Đikićem i sličnima kojima je dobro kud god da odu.
Zato jer su među najboljima od najboljih i imaju izbora.
Meni se više plače nad onima koji izbora nemaju.
Ali za njih nitko ne otvara teme....
Nije stvar Đikića boggamazo......nije on tolko bitan u svemu tome.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:49   #55
Ne poznajem rad i djelo prof.dr. Ivana Đikića.
Po medijskoj slici koju imam je vrhunski znanstvenik u svom području. Nemam razloga da ne vjerujem u njegovu izuzetnost.

Ono što me smeta je pozerstvo i mimikrija.
Odlučio je otići bez obzira na sve uvjete koje je imao u Hrvatskoj i Splitu. Vjerovatno mu u ovom trenutku nismo niti mogli pružiti više, ne znam.

Ne odlazi on zbog Barišića niti vlasti nego odlazi zbog vlastite guzice i napredovanja. Što mu nitko normalan ni ne zamjeri.

Ja mu zamjerim nabacivanje blatom na one koji ostaju.
Upetljao se u politiku, gdje mu nije mjesto, popušio i sada izigrava uvrijeđenu frajlu.
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:52   #56
To samo odašilje poruku da i svi obrazovani odlaze van. Samo kad se sjetim kako je netko izjavio da "Hrvatska ima previše visoko obrazovanih ljudi". Jednostavno nije dobra sredina za znanost i slične stvari.
Energija X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:52   #57
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Ne poznajem rad i djelo prof.dr. Ivana Đikića.
Po medijskoj slici koju imam je vrhunski znanstvenik u svom području. Nemam razloga da ne vjerujem u njegovu izuzetnost.

Ono što me smeta je pozerstvo i mimikrija.
Odlučio je otići bez obzira na sve uvjete koje je imao u Hrvatskoj i Splitu. Vjerovatno mu u ovom trenutku nismo niti mogli pružiti više, ne znam.

Ne odlazi on zbog Barišića niti vlasti nego odlazi zbog vlastite guzice i napredovanja. Što mu nitko normalan ni ne zamjeri.

Ja mu zamjerim nabacivanje blatom na one koji ostaju.
Upetljao se u politiku, gdje mu nije mjesto, popušio i sada izigrava uvrijeđenu frajlu.
Ovo je jedini točan dio teksta još jednog desnog korifeja forumske rasprave.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:57   #58
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Ne poznajem rad i djelo prof.dr. Ivana Đikića.
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Ne odlazi on zbog Barišića niti vlasti nego odlazi zbog vlastite guzice i napredovanja.

Nda. Kako ono...

Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Ne poznajem rad i djelo prof.dr. Ivana Đikića.
Erm...

Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Ne odlazi on zbog Barišića niti vlasti nego odlazi zbog vlastite guzice i napredovanja.
Nego...

Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Upetljao se u politiku, gdje mu nije mjesto, popušio i sada izigrava uvrijeđenu frajlu.
Nda.
Jednom znanstveniku nije mjesto da se bori za znanost. Protiv plagijatora i varalica.

"Upetljao" se u HDZ, nedodirljivi HDZ.

Važno je za Hrvatsku da je Pavo Barišić, neuvrijeđena nefrajla plagijatorica tu.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:57   #59
Već sam napisao poantu: svi neistomišljenici RH politike trebaju napustiti državu. Da vidimo koliko su sposobni i inteligentni oni koji provode današnju politiku. Možemo baciti i okladu, ja se kladim da je prosjek takvog stanovništva po glavi stanovnika niži od 80.

Btw, 99 posto glasača ne zna uopće što je to znanost, tko je znanstvenik, ili koji je rad znanstvenika o kojem se danas govori, ALI !!!! TAJ GLASAČ ZNA (HDZ JEBO GA JA) ZAŠTO JE ZNANSTVENIK OTIŠAO IZ RH (argument vlastite koristi).


:debili:
:niskointeligentni:
:mentalnohendikepirani:
:kreacionisti?!?:
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:58   #60
Quote:
Energija X kaže: Pogledaj post
To samo odašilje poruku da i svi obrazovani odlaze van. Samo kad se sjetim kako je netko izjavio da "Hrvatska ima previše visoko obrazovanih ljudi". Jednostavno nije dobra sredina za znanost i slične stvari.
To je izgleda bolna istina. Zato neka Đikić bude sretan jer su ga mogli potjerati kao životinju i poslati ga u škver da tuca ružinu
Kao ovog sa dva fakulteta: https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=206

Trenutačno radim na skidanju hrđe s ograde garaža i bojenju, i to bez ijednog dijela zaštitne opreme, a prema obećanju neposrednog rukvoditelja, po završetku ovih poslova očekuje me kopanje rupa za ogradu oko marine i slični poslovi. Zajedno sa mnom tako i diplomirane inženjere Milana Buterina, Dragana Martinvića, Antu Domazeta, Zorana Lukina i Antu Bapca, koji je uz to i diplomirani ekonomist — kaže dipl. ing. strojarstva Pero Radić, dodajući kako i ostali nižekvalificirani djelatnici rade slične poslove u marini, kao što su vrtlarski poslovi, čuvanje garaže i sl.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.