Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2013., 16:17   #1
Lude žene (ludače, lujke, paljevine) - karakteristike i kako ih prepoznati

U zadnje vrijeme, masovna je pojava ludih žena. Kako je Wikipedia dosta štura po definiciji istih, te (sukladno općim normama) ne pravi razliku među muškim/ženskim ludilom, molim štovane forumaše da iz osobnog iskustva definiraju/opišu simptome žena - lujki. Ova tema nije znanstvenog karaktera (forum haer sigurno nije mjesto gdje se mogu tražiti mjerodavni parametri), već čisto iz humanitarnih razloga (da se netko ne zajebe u budućnosti).

Link na wikipediu:
http://hr.wikiquote.org/wiki/Ludilo

Iz osobnog iskustva, žene su "arhitekti". Streme biti Bog, te je (s moje strane potvrđen navod s wikipedije:
"Kad Bog želi nekoga uništiti, prvo ga izludi." ~ Vivian Green, Ludilo kraljeva /James Duport/

Kao i ovaj navod:
"Na ludom temelju još nikad nije podignuta pametna zgrada" ~ Cervantes

Hvala unaprijed na konstruktivnim postovima, i molim žene da se ne uključuju u raspravu (nisu mjerodavne, i obično spamaju).
buzzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:28   #2
Imaju cice, guzice i pizdu među nogama. Jebo te, dis ti vidija normalno žensko?
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:31   #3
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Imaju cice, guzice i pizdu među nogama. Jebo te, dis ti vidija normalno žensko?
U američkim filmovima. Pa ih poredim sa ovim domaćim, domestica vulgaris ženama. Niđe veze jedno s drugim.
buzzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:40   #4
dobro ono... skužija si me
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:49   #5
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Imaju cice, guzice i pizdu među nogama. Jebo te, dis ti vidija normalno žensko?
Istina! A Kvark, leđendo.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:22   #6
Ma mi sa MK ti se ne obaziremo na to... Ponekad ih samo gurnemo nogom ako nam se nađu na putu a zatim očistimo cipele. Probaj pitat na PDF-u poviše...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:51   #7
http://www.youtube.com/watch?v=hBwk0NWhLQs
cujosan dase ovako najbolje lice zemske koje imaju probleman sa glavon
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:38   #8
Jao, s kakvom sam ja lujkom bila prisiljena nedavno provesti vecer, ovaj Tudumov tretman izgleda kao maženje perom...
Dva dana sam bila u šoku, sve što je ona o nekom rekla ja sam odlučila protumačiti obrnuto.

Mislim da nema goreg oblika postojanja od - ženturače!

Vi muški ste ionako inače grezi, pa vas posebno ne doživim, ali žensko kad se razbaca sa ponašanjem...
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:59   #9
Zar žensku nije prirodno da bude manita onih par dana u mjesecu? A mi budale guramo ih u politiku.Sad me zanima kakvi zakoni padaju na pamet žensku u peemesu?

Zabrana alkohola na stadionima,zabrana seksa bez javnog bilježnika,obvezno pišanje sjedeći...?
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:44   #10
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Zar žensku nije prirodno da bude manita onih par dana u mjesecu? A mi budale guramo ih u politiku.Sad me zanima kakvi zakoni padaju na pamet žensku u peemesu?

Zabrana alkohola na stadionima,zabrana seksa bez javnog bilježnika,obvezno pišanje sjedeći...?
............govorit engleski u EU prlamentu...........
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:04   #11
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
............govorit engleski u EU prlamentu...........
vaj not, ic okej, du ju nov vaj vumen is bjutiful?
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:05   #12
Quote:
buzzin kaže: Pogledaj post
U američkim filmovima. Pa ih poredim sa ovim domaćim, domestica vulgaris ženama. Niđe veze jedno s drugim.
ti vjeruješ američkim filmovima?
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 07:44   #13
otvorila sam ovu temu u strahu da se ne prepoznam

ali niste bili dovoljno konkretni u definicijama ludosti

p.s. zaključila sam po napisanome da nisam u kategoriji
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:44   #14
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
zaključila sam po napisanome da nisam u kategoriji
jedan od prvih simptoma
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:06   #15
Čitaj Bibliju, tamo ti lipo piše... da je muškarac živio u raju i bilo mu je dobro, ali falilo mu sise....Onda Bog stvori ženu i ode sve u kur.c. Stalno mu nešto kvocala, zanovijetala, uvik je nešto smetalo, a zašto ne možemo ovo, a zašto ono , kad ćemo ovo kada ćemo,ono. Ako necemo ti mene ne voliš! Sve dok Adamu nije dopizdilo od pustog kvocanja i pojede i jabuku i krušku i stjera sve u 3PM. Naravno, dode Bog i potjera ih vani od puste buke i kvocanja u Raju. I od tada muškarac bjezi od svoje zene (brak simbolizira, odnosno jest pakao) a ona trci za njim dolinom suza (njegovih).

Nigdi tu nije bilo zmije sinko moj, osim jezika iz ženinih usta.

Svladaj osnovnu zapovijed: Žena= ZLO!!!
__________________
This is the life we belong to Our gift divine
SoulForged is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:41   #16
Pošto sam imao susret s jednom takvom, podijelit ću ga s vama.

Dakle, tipkam sa nekom ženskom na jednom forumu (ne ovom) i predloži ona meni da odemo na kavu. Pristanem i kažem joj da razmijenimo slike i brojeve telefona. No, ona to ne daje svakome... već predloži da se nađemo na trgu i držimo papiriće na kojima pišu nickovi
Naravno, odbijem to i kažem joj da se bez slike i broja telefona ne namjeravam nalaziti. Popusti ona, i nađemo se. Ona mi odmah kaže da je u petogodišnjoj vezi, što mi nije predstavljao nikakav problem jer nisam ni imao nikakvih očekivanja. Druženje je bilo vrlo ugodno - kvalitetan razgovor, puno zajedničkih tema, zezancija.
Sutradan mi pošalje poruku sadržaja: "Heeej lavićuuu, kako si mi?" Ja ostao zatečen... no, dobro. Kasnije smo pričali i kaže ona da nikad nije bila u Dugom Selu (tamo živim) i rado bi došla na kavu, ali kod mene doma da ne trošimo u kafiću.
Izmislim neki izgovor, no to njezino inzistiranje se nastavlja... Pošto nije uspjela shvatiti dok sam distanciranjem pokušao dati do znanja da nisam zainteresiran za daljnja druženja (pogotovo kod mene doma), rekao sam joj to izravno - da joj ne mogu, ni ne želim, pružiti više od prijateljstva. Na to ona mene napadne otkud mi takav zaključak?! Da si želi naći nekog sa strane, ne bi tražila po netu... bla, bla... Rek'o, dobro...
Slijedećih nekoliko tjedana me zvala skoro svaki dan, no ignorirao sam je, pa je prestala. Valjda joj dosadilo.

Eto... mislim da su karakteristike očite.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:44   #17
Naslov teme implicira da postoje žene koje nisu lude. Mislim, helouuuu???
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:49   #18
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Naslov teme implicira da postoje žene koje nisu lude. Mislim, helouuuu???
Pa da. Potpuno beskorisan topik. Vjerojatno je još mlad pa se iščuđava, prekrasnim stvorenjima ženskog roda, vođenim raznim hormonima.
Nitko tako okrutan i blag ne može biti, kao jedno rasno žensko stvorenje.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:56   #19
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
P kao jedno rasno žensko stvorenje.
Neuracunljivost na dijelu
3 cereka samo to potvrduju...suvisna, nebitna, i totalno nerazumna komunikacija
__________________
This is the life we belong to Our gift divine
SoulForged is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 03:25   #20
Quote:
buzzin kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme, masovna je pojava ludih žena. Kako je Wikipedia dosta štura po definiciji istih, te (sukladno općim normama) ne pravi razliku među muškim/ženskim ludilom, molim štovane forumaše da iz osobnog iskustva definiraju/opišu simptome žena - lujki. Ova tema nije znanstvenog karaktera (forum haer sigurno nije mjesto gdje se mogu tražiti mjerodavni parametri), već čisto iz humanitarnih razloga (da se netko ne zajebe u budućnosti).

Link na wikipediu:
http://hr.wikiquote.org/wiki/Ludilo

Iz osobnog iskustva, žene su "arhitekti". Streme biti Bog, te je (s moje strane potvrđen navod s wikipedije:
"Kad Bog želi nekoga uništiti, prvo ga izludi." ~ Vivian Green, Ludilo kraljeva /James Duport/

Kao i ovaj navod:
"Na ludom temelju još nikad nije podignuta pametna zgrada" ~ Cervantes

Hvala unaprijed na konstruktivnim postovima, i molim žene da se ne uključuju u raspravu (nisu mjerodavne, i obično spamaju).
Jel msliš na rospije (zločeste luđakinje) ili baš na luđakinje (munjene) "with crazy eyes" ?
MillaMaykah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger