Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 19:05   #421
Prodajem skripte za hrvatski jezik(skriptu sam ja napravila, po čitankama iz svih 4 razreda i prema ispitnom katalogu 2013/2014., znači sve je napisano- riješila sam maturu s visokim postotkom), imam i par stvari kao što su kako napisati esej i još par stvari za maturu što se tiče hrvatskoga.
Prodajem i skriptu za politiku i gospodarstvo(prema knjizi i prema ispitnom katalogu iz 2013/2014.- na maturi visoki postotak).
Imam i skripte iz fizike i matematike(viša i niža razina sve u jednom).
m4j415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 20:20   #422
Priručnici

Što kažete na sljedeće priručnike:

Gazzari, Gazzari: "matura@hr"- ŠK
D. Piskač: "Kako napisati esej?" - Alfa
S. Hindlaugh, M. Jurković: "Master your exams" - ŠK
I. Bagoje: "Matematika za DM A razina" - Hinus

Psihologiju ću paralelno iz udžbenika Profila i ŠK, pošto sam čitala dosta da je matura mješavina istih.

Da li tko ima kakvih preporuka kako da se poboljšam u tasku 5 na ispitu iz engleskog?

PS. Prijaviti ću sve A razinu + psihologiju kao izborni
ludasam0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 00:31   #423
Jel zna netko tko je imao psihologiju za izborni,jeli dovoljno spremati se iz Bratka i Šverka i naravno proći starije testove s mature?
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:13   #424
Zanima me ima li tko nekakvu skriptu za Test apstraktnog mišljenja (Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu) ili Test intelektualnih sposobnosti (Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu) ili Test u kojem se provjerava razumijevanje teksta i logično zaključivanje - socijalni studij (Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu)?
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:38   #425
Ima li netko skriptu iz kemije i fizike od K.Kučande? Ne mogu naći na internetu...
brennan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:50   #426
Quote:
brennan kaže: Pogledaj post
Ima li netko skriptu iz kemije i fizike od K.Kučande? Ne mogu naći na internetu...
Ima na mom drive-u, probaj pogledati par postova prije. i pod k.k skripte ćeš naći.

ILi jednostavno imaš na njezinom profilu ovdje pa stisneš link i otvori ti se sve njezine skripte.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 13:46   #427
Post literatura za dm

dosao red da i ja pisem maturu
pisem mat,eng i hrv sve visu te jos kem, bio i fiz pa bi vas molila ako imate neku literaturu koju mi mozete poslati mailom ili neki link bila bih zahvalnaa
te bi također volila da mi napisete svoja iskustva, te kad ste poceli s ucenjem i ako imate neke mudre rici za podilit da cujemo
tsutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 20:22   #428
Quote:
tsutra kaže: Pogledaj post
dosao red da i ja pisem maturu
pisem mat,eng i hrv sve visu te jos kem, bio i fiz pa bi vas molila ako imate neku literaturu koju mi mozete poslati mailom ili neki link bila bih zahvalnaa
te bi također volila da mi napisete svoja iskustva, te kad ste poceli s ucenjem i ako imate neke mudre rici za podilit da cujemo
Zbog divnih moderatora koji ne vole imati sto zasebnih tema, svako malo netko pita jedno te iste stvari.

http://www.bug.hr/forum/topic/skola-...te/226431.aspx
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 19:51   #429
Ima li tko knjigu "SAŽECI I ISPITI GRADIVA POVIJESTI ZA GIMNAZIJE I STRUKOVNE ŠKOLE" od školske knjige da mi slika/skenire testove za prvi i drugi svjetski rat? Hvala
fherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 21:08   #430
Smile Fizika

Pozdrav ljudi! Ima li netko link ili bilo šta šta bi mi moglo pomoć za fiziku na maturi, link skripte fizika u 24 lekcije ili nešto slično? Bila bih silno zahvalna☺☺
nepoznatsvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:54   #431
Koja je najbolja skripta za pripremanje ispita iz engleskoj jezika? Mnogi uče iz Školske knjige pa sad ne znam je li njihova skripta najbolja?

I da li se za PiG dovoljno pripremati iz udžbenika koji imamo u školi ili postoji neka skripta još uz to za kupit?

Hvala unaprijed na odgovorima
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 06:20   #432
Quote:
bassi kaže: Pogledaj post
Koja je najbolja skripta za pripremanje ispita iz engleskoj jezika? Mnogi uče iz Školske knjige pa sad ne znam je li njihova skripta najbolja?

I da li se za PiG dovoljno pripremati iz udžbenika koji imamo u školi ili postoji neka skripta još uz to za kupit?

Hvala unaprijed na odgovorima
Za engleski ovisi o tome koliko znaš, ako znaš čitati i razumiješ pročitano onda ti je najbolje ići po starim maturama i riješavati ih, skupa s esejom. Ovisi naravno i koja razina. Za B nemaš što učiti, a za A prolazi kroz mature.

Dovoljan je nekakav uđžbenik iz srednje i naša profesorica je još govorila da se prođe i ustav tek toliko

Vidim da je gore netko pitao za skripte za fiziku, dolje na linku ima i previše toga, enjoy!
Ovdje možeš/te naći dosta skripta za sve predmete:

https://drive.google.com/folderview?...ms&usp=sharing
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 18:51   #433
Quote:
Komediruzecki kaže: Pogledaj post
Za engleski ovisi o tome koliko znaš, ako znaš čitati i razumiješ pročitano onda ti je najbolje ići po starim maturama i riješavati ih, skupa s esejom. Ovisi naravno i koja razina. Za B nemaš što učiti, a za A prolazi kroz mature.

Dovoljan je nekakav uđžbenik iz srednje i naša profesorica je još govorila da se prođe i ustav tek toliko

Vidim da je gore netko pitao za skripte za fiziku, dolje na linku ima i previše toga, enjoy!
Ovdje možeš/te naći dosta skripta za sve predmete:

https://drive.google.com/folderview?...ms&usp=sharing
Hvala!

Da li znaš možda za psihologiju:
*Psihologija na državnoj maturi, Silvana Fratrić Kunac
ili
*Psihologija - priručnik za pripremu ispita na državnoj maturi,Ivana Jambrović Čugura?
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:01   #434
Quote:
bassi kaže: Pogledaj post
Hvala!

Da li znaš možda za psihologiju:
*Psihologija na državnoj maturi, Silvana Fratrić Kunac
ili
*Psihologija - priručnik za pripremu ispita na državnoj maturi,Ivana Jambrović Čugura?
Znam, javi se u PM, ne znam jel želiš skriptu ili tako nešto, ali javi se.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:28   #435
Question

kako da nabavim skripte iz trinoma ali da budu iz ove godine najnovije
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:32   #436
Quote:
nekacura777 kaže: Pogledaj post
kako da nabavim skripte iz trinoma ali da budu iz ove godine najnovije
Tako da odeš kod njih na pripreme ili nađeš nekoga tko ide
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 14:32   #437
Nisam iz Zagreba pa ne mogu ići na pripreme niti poznam nekog tko ide tamo, a i ne ide mi se na pripreme već želim samostalno učit po skriptama...
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:59   #438
Quote:
nekacura777 kaže: Pogledaj post
Nisam iz Zagreba pa ne mogu ići na pripreme niti poznam nekog tko ide tamo, a i ne ide mi se na pripreme već želim samostalno učit po skriptama...
Ili u obližnju kopiraonu
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 23:47   #439
mene bi isto zanimalo za izborni psihologija
ima li netko
Psihologija - priručnik za pripremu ispita na državnoj maturi,Ivana Jambrović Čugura mozda u pdf-u ili slično?



inace ucim iz bratka i sverka...
buba777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 23:49   #440
Prodajem Matematika na državnoj maturi,Šk i Biologija za državnu maturu,Element. Oba su kao nova,nije podcrtavano,sarano i slicno. Info u pp
Feb123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.