Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2014., 16:18   #4381
Quote:
Studio gangsta kaže: Pogledaj post
Netko tko nezna bi pomsilio da je riječ o sitcomu
TerryD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:42   #4382
Najbolja serija još od lost-a i prije toga Sopranosa, a definitivno savršenija od ove dvije koje pod kraj već nisu bile toliko zanimljive, a pogotovo sama finala tih serija.
baboon77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:15   #4383
upravo pogledao seriju još jednom. i vjerojatno ću je u budućnocti još koji put. u nizu epohalnih likova i vrhunski glumačkih rola, najogavniji lik u seriji je hankova histerična žena marie. i došao sam ovdje samo da još jednom negdje ispoljim mržnju prema toj osobi. marie, kravetino bolesna, kleptomanska !! hehe. odmah iza nje ide njezina sestra. najveća pička je na kraju ispao izgubljeni pinkman. kad se sve zbroji, on je imao ponajmanje razloga onako se ponašati prema waltu. bez obzira na sve razloge, ne mogu mu oprostiti jer je ispao tolika pichka i cinkario policiji. i to u trenutku dok nije znao niti što se dogodilo s jane. no, to s druge strane govori i o totalnom psihičkom rastroju koji je njegov karakter doživio na kraju. izgleda da je waltu ipak jedina osoba do koje mu je istinski bilo stalo ipak bio jesse.
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 18:20   #4384
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
hahaha imam jednog frenda koj premotava kad je skyler u igri. meni isto ide na kurac al ne mogu premotavat seriju, mora bit nekog reda
nisam za premotavanje ali ne mogu nikom zamjeriti sto premotava sky
ne znam jel ju je gore vidjeti ili cuti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 01:15   #4385
Breaking Bad...upravo sam odgledala zadnju epizodu ove fenomenalne serije...i mislim da još danima budem bila pod dojmom..kako zadnje epizode...tako i cijele serije!! Sad mi je i žao jer je ovoj divnoj avanturi došao kraj....ali ponovit ću ja gledanje ove legendarne serije još sigurno puuno puuno puta!!

od likova me nitko pretjerano nije živcirao...dobro možda malkice Marie..pogotovo što je toliko bila navijala i molila se za Waltovo uhićenje....stvarno je pretjerala u tome..

uz Walta...svojom inteligencijom najviše me se je dojmio Gustavo 'Gus' Fring....odraz inteligencije...hrabrosti...smirenosti..truda...nj egov kraj mi je bio blago rečeno šokantan!! i defintivno jedna od THE SCENE cijele serije!!

Veliki Heisenberg otišao je u velikome stilu....legendarno....kakav je i sam bio!!

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:18   #4386
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
nije hank dr.house, ali nije baš ni glup. pa sam je skužio za gustava, dok su mu ostali govorili da to nije baš vjerojatno. i nije odustajao od heisenberga dok su svi mislili da je popizdio i gubi vrijeme na izgubljen slučaj.

i povezao je tu hrpu bitnih stvari. i onda je odjednom nemoguće da ne poveže sve s waltom kad vidi knjigu.

pa on primjećuje kroz sve sezone da se walt ponaša čudno, ali to pripisuje raku, poslije kockanju. zato što nitko ne bi pomislio da je čovjek kojeg znaš pola života, član obitelji, mirni nastavnik kemije odjednom narko-boss.
ali kad je vidio onu posvetu, te neke stvari koje je prije prisivao nečemu drugom, su se povezale u nešto smisleno.
potpis

vidim da ste se malo svadali o hankovom otkricu knjige na wc-u...
meni je to ok... walter umire... i tako je htio da se sve sazna... da ne umire skrivao bi se ko vampir svjetla tako da mi je ovo ok i bas fora
dobro da ne umire ne bi tako sta ni napravio al dobro, to sada nije bitno...

a sto se hanka tice... on nije vjerovao da je walter nesto vise nego dosadni utitelj koji ne moze ni pistolj drzati u ruci a kamoli imati nesto sa drogom...
nije ni mogao/zelio sumnjati ni sekunde

tek sam na devetoj epizodi pete sezone...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:38   #4387
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
tek sam na devetoj epizodi pete sezone...
Ocekuje te puno uzbudjenja do kraja.

Spremi se za ep 14, to je najbolja ep serije nakon nje ep 16 odnosno finale serije dve naj ep.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:46   #4388
oo super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:32   #4389
bolje nemoj gledat zadnju epizodu..
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 20:04   #4390
Nisam čitao ovu temu dok sam geldao seriju, pa tek sad imam pitanje.

Kako gledate Walta?
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 22:22   #4391
Covjeka koji je samo zelio osigurati svojoj obitelji lagan zivot...ali sve ima svoju cijenu. Heroj, a ne zlocinac

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 23:44   #4392
Ne znam da li je bilo, natrapao sam na ovu info:

Quote:
Two-night series premiere of Better Call Saul starts Sunday, Feb 8 at 10|9c with second episode to air Monday, Feb 9 at 10|9c.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:13   #4393
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Covjeka koji je samo zelio osigurati svojoj obitelji lagan zivot...ali sve ima svoju cijenu. Heroj, a ne zlocinac
I ja sam imala takvo mišljenje prvih par sezona, a onda mi je skroz pao u očima.
Počela sam sve više suosjećati sa Skyler. Mrvicu mi je draži postao u zadnjoj sceni s Hankom i Mikeom na kraju, al' osim toga - meh.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 17:29   #4394
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
BB mi nikad nece bit vrhunska bas zbog toga sto su mi ama bas svi likovi antipaticni i nimalo dragi. Jebiga.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
e upravo to
mozda je najkvalitetnija serija i najbolja... ali nikad mi nece bit najdraza


jako me cudi sto ste za prve 2, 3 sezne ispisali 20 stranica, a pred kraj svi navalili
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 00:36   #4395
odgledala 13 epizodu, koji pokolj u pustinji tko ce ostati ziv

stvarno se serija od zadnje epizode totalno promijenila, totalno je uzela drugi smjer
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 00:54   #4396
odgledala sam 14 ep, ovo je bolesno i tako neocekivano bas sam mislila da ce se hank nekako izvuci...
toliko mi je zao jesseja

u principu serija bi mogla zavrsiti ovom epizodom... walter je usao u auto i to je to...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 13:07   #4397
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
...
Kako si se uspjela tjedan dana suzdrzati?
Ja sam valjda gutala pola sezone u danu , pogotovo u tom dijelu kad postane jako zanimljiva.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:06   #4398
imam osjećaj da neki ovu seriju gledaju godinama (nakon što je izašla zadnja epizoda). ja se niti jednu seriju ne mogu suzdržati da ne pogledam barem svaki dan jednu epizodu, a ovu sam u 2 mjeseca pogledala 2x otprilike.

btw. ja na WW gledam kao na čovjeka koji je samo dobio jebeno dobru priliku da izlijeći svoje komplekse. na kraju je teško platio za to i bilo mi ga je žao iako sam u nekim trenucima bila zaprepaštena nekim njegovim dijelima.
ali više od njega mi ja žao Jesseja i ja bi spin off s njim. moram znati da je na kraju ipak završio sretno
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:44   #4399
nije mi bed ne gledati po tjedan dana zato sto meni ovo nije najbolja serija koju sam gledala... je medu boljima ali tak mi svejedno kako ce zavrsiti, mogu svi umrijeti
najgori kraj mi je bio dexter a onda himym

i nemam vremenena ni za sta pa zato ni ne stignem bas gledati...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 18:46   #4400
Ja sam nekako rastegao prve 2 sezone i pola trece i onda sve sto je bilo (bila polusezona 5. sezone) stukao u par dana i onda se na kraju dizao u 07h ujutro (isao u skolu u 11h) da pogledam. Iznerviram se zbog sporog torrenta i onda kad stigne shoot ostanem paf.


Najbolja serija ikad a da je smjestena u realnom svijetu.
Ybg sci-fi ovisnik.
otelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.