Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2014., 20:53   #1
Madam Secretary / Državna tajnica (2014-2019)





Quote:
Madam Secretary is an American political drama television series created by Barbara Hall and executive produced by Lori McCreary and Morgan Freeman. It stars Téa Leoni as Elizabeth Adams McCord, a former CIA analyst and college professor who is promoted to United States Secretary of State.

Having left her job as a CIA analyst for ethical reasons, newly appointed Secretary of State Elizabeth McCord returns to public life at the request of the president, after the suspicious death of her predecessor. Valued by her boss for her apolitical leanings, knowledge of the Middle East, language skills and creative thinking, Elizabeth drives international diplomacy, battles office politics and circumvents protocol, while negotiating national and international issues. At home, politics and compromise take on new meaning with her supportive husband and two bright kids.

Cast: Tea Leoni (The Naked Truth), Tim Daly (Private Practice), Bebe Neuwirth (Blue Bloods), Geoffrey Arend (Body of Proof), Patina Miller, Erich Bergen, Evan Roe, Katherine Herzer

The series premiered on CBS on September 21, 2014.
On January 12, 2015, Madam Secretary was renewed for a second season.



CBS
IMDB


Nova CBS-ova serija, jesen ili midseason.

Zadnje uređivanje lie : 10.10.2015. at 19:31. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:25   #2
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=cX-vZysWRVw

Uz Stalker, jedina CBS-ova nova serija koja me zanima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 16:51   #3
uu i Ivanek je tu
bumo vidli
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:38   #4
pilot epizoda mi je bila strasno dosadna...

glavni lik, madam secretary, mi je totalno nekarizmaticna i ima lice od kojeg mi se spava, a od izjava o njezinim sposobnostima - "she doesn't just think outside the box; she doesn't even know there is a box" i "I've never met a situation where I don't have a choice in the matter" mi se

spojler alert:
uveli su neku urotu u cia-u i ubili njezinog prijatelja i sada ce ona tako sposobna to rjesavati tijekom sezone
sto se tice njezinog muza izgleda kao da sara uokolo, vrtit ce se epizode i oko toga definitivno.
djeca su tako mehhhhh, zasto nisu mogli naci neke bolje.... mala ce kukat oko momka, a mali ce se uvalit u nevolje
ima kcer koja je spomenuta samo jedanput, mogu mislit sto ce smislit za nju...
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:54   #5
dosadno, može ovo i bez mene, vratit ću se na topic poslije 5-6 epizoda.
ako tada budu dobri komentari, dat ću šansu
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 21:04   #6
jel ovo nesto kao hillary vonabi
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 17:03   #7
Kao bivši ovisnik o Zapadnom Krilu, sada teško razočaran Newsroom-om, skuhao sam prvu epizodu na žlici i šutnuo je direkt u venu Ali, da, ovo više ide u smjeru urote i blaaah obiteljskih problema...
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 17:56   #8
Meni nije bilo loše...
Vidjet ćemo dalje.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 18:24   #9
Nakon Veep-a teško bi mogao ovu seriju shvatiti ozbiljno.

A Tea Leoni mi je bila jako sexy u 90-tima, sada je baš ono meeh, a nije da je ostarjela, nego kao da se nešto drugo promjenilo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:14   #10
Meni ovo uopće nije loše.
Ova druga čak i bolja od pilota.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:07   #11
Gleda tko? Meni se baš sviđa. Leoni mi je izvrsna, familija isto OK, sporedni likovi također. Ajmo CBS, back-9-order.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:18   #12
Gledam ja.
I meni super. Čak svakom epizodom dalje mi je sve bolje i bolje.

Svi likovi su mi simpa, a Tea je odlična u toj ulozi! Zamišljam kako bi odlično sjela u Zapadnom krilu... ah, nistalgija.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:15   #13
Odlična ova zadnja!
Kanađani!
Cijela politička situacija s Iranom jako zanimljiva.

Raman dovoljno privatnih stvari.
I na kraju istraga Nadine. Hmmm...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 06:56   #14
Drago mi je da je Nadine ostala poštena jer mi je super njen odnos s Beth. Kako se Blake preznojavao oko nje! Dobar mi je bio kad je kekse jeo za vrijeme govora.

Ok politička priča.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:14   #15
Šta Daisy vidi u onom oćalinku, štaaaaa?

Pijana Stevie Grilled cheese stvarno pomaže, BTW.

Zasad mi ovo ostaje kao najbolja nova dramska serija, bok uz bok s The Affair.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 21:51   #16
Odlična epizoda.
Da, lik je fakat bezveznjak. Trebao bi bit fora, i ok je ko lik, ali ne ko neki love interest za Daisy, hell no.

Super mi je bila na kraju interakcija Stevie i Bess. Tako ju je smireno i hladno postavila na mjesto da je to bilo posebno za gledati!
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:26   #17
Pre, pre, pre, predobra epizoda!!!
Od početka do kraja!
Na mahove me ležernošću podsjetila na zlatnu eru Zapadnog krila, a opet ovim krimi dijelom na neke od boljih filmova iz 90.ih o urotama.

Ovo mi je možda i najbolja serija ove sezone, iako sam bila skeptična na početku.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 20:34   #18
Željko Ivanjek je tako iritantan. Muka mi je kad ga vidim na ekranu. Glumi sve likove na isti način. U svakoj seriji u kojoj sam ga dosad gledao je ovakav.

Al nadam se da je predsjednik pravi negativac.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 21:27   #19
Hahahaha!
A to je istina. Ali, nekako ga i ne doživljavam ovdje. Nemam pojma zašto. Valjda jer ga je i Elisabeth počela ignorirati koliko.je naporan. Predsjednik mi je veća njuška.

Mislim da će biti neka privatna frka s Elisabeth. Netko će ju probati zastrašiti, 100%. A imam filing da joj CIA frendica neće dugo poživiti.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 16:04   #20
Meni ovo i dalje odlično!
Blake mi je genijalan, a i Nadine se opustila malo.

Jedino mi je malo Klaus priča nepotrebna.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.