Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2012., 18:28   #61
Quote:
drazenh kaže: Pogledaj post
E ovako
Bio sam na igralistu,igrali smo nogos,ja i frendovi..bio sam golman..i frend je opuco loptu i ja obranio ali mi je lopta nabila ruku..i sad me boli zglob na desnoj ruci..kada nesto pokusam podiči zaboli me jako...vec 3 dana tako...dali zna netko nekakvo rješenje?? Hvala unaprijed
Gdje tacno boli? Jel oteklo? Najbolje je da odes doktoru...
Miloshke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 10:31   #62
Zna li netko gdje se može povoljno u Zg napraviti ultrazvuk ruke?
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:20   #63
Bol u lijevoj ruci

Pozdrav svima. Naime, zadnja dva tjedna više puta na dan me boli lijeva ruka. Bol je nekad tupa, nekad oštra. Počinje me bolit prvo na jednom mjestu, najčešće unutrašnja strana lakta, šake i bicepsa. Zatim se bol lagano širi. Nekad me boli cijela ruka, nekad samo nadlaktica, ponekad osjetim kako mi bol se širi u prste, ponekad ode u rame. Bojim se da nije nešto u redu sa srcem, mlad sam, 20 godina. Inače, većinom vremena kad sam u krevet ležim na lijevoj strani, pa da nije možda od toga? Neznam ni sam. Molim za neki pametan savjet, šta da radim??
BStinsone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:32   #64
Quote:
BStinsone kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Naime, zadnja dva tjedna više puta na dan me boli lijeva ruka. Bol je nekad tupa, nekad oštra. Počinje me bolit prvo na jednom mjestu, najčešće unutrašnja strana lakta, šake i bicepsa. Zatim se bol lagano širi. Nekad me boli cijela ruka, nekad samo nadlaktica, ponekad osjetim kako mi bol se širi u prste, ponekad ode u rame. Bojim se da nije nešto u redu sa srcem, mlad sam, 20 godina. Inače, većinom vremena kad sam u krevet ležim na lijevoj strani, pa da nije možda od toga? Neznam ni sam. Molim za neki pametan savjet, šta da radim??
Za početak, 4 tjedna (minimalno!) nemoj ležati ni u kojem trenutku na lijevoj strani, ne opterećuj lijevu ruku/rame agresivnijom fizičkom aktivnošću koja izaziva bol.
Onda se javi ima li kakvih promjena pa ćemo se dogovoriti što i kako dalje.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:42   #65
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Za početak, 4 tjedna (minimalno!) nemoj ležati ni u kojem trenutku na lijevoj strani, ne opterećuj lijevu ruku/rame agresivnijom fizičkom aktivnošću koja izaziva bol.
Onda se javi ima li kakvih promjena pa ćemo se dogovoriti što i kako dalje.
hvala na savjetu, javim ti se u pm nakon mjesec dana ako ne prođe
BStinsone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:45   #66
Quote:
BStinsone kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu, javim ti se u pm nakon mjesec dana ako ne prođe
Javiš se ti ovdje za mjesec dana, neovisno kakvo je stanje, to je vrlo česta situacija i bilo bi korektno&pristojno, da i drugi korisnici našeg foruma imaju nekakve korisne spoznaje po tom pitanju
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 20:47   #67
Bolovi u desnoj ruci

Pozdrav, moj tata zadnjih 4 dana ima bolove u desnoj ruci. Bolovi ne drze stalno, nego se povremeno javljau, nepodnosljivi bolovi. Prije 5-6 godina vena mu je pukla i ima ispod misica malo nateknuto od prvog dana kad je pukla vena. I 3 prsta mu trnu u desne ruke. Sada da pitam da li je od toga to i sta bi drugo moglo biti.

Pozdrav.


Hvala unaprijed.
akim123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 21:48   #68
Jaki bolovi u desnoj ruci

Kao što naslov kaže imam jake i nepodnošljive bolove u desnoj ruci na zglobu poslije nezgodnog loma prije 1,5god na košarci.Da krenem ispočetka.Prošle godine na košarci sam nezgodno pao i slomio zglob desne ruke i pri tome si razbio arkadu.Na hitnoj mi je doktor[kojeg ja danas smatram prokletnikom]rekao da ne treba namještati ruku i samo mi je stavio gips i rekao da ga držim nekih 3,4 tjedna i to je prošlo u redu.kada mi je taj isti doktor i skinuo gips pregledao je ruku i ustvrdio da nema nikakvih problema i da je sve zaraslo okej.U početku ruka je bila slaba i morao sam je na neki način i ojačati.No pravi problem tek slijedi.Već skoro godinu dana ja osjećam teške bolove u ruci ali ne na mjestu gdje mi je taj dio zgloba pukao već na donjem dijelu zgloba,ima dana kada sa tom rukom ne mogu podići običnu čašu vode ali da napomenem da sam se profesionalno bavio tenisom[imam 16 godina]i morao sam odustati od tenisa zbog ruke.Ako bilo tko ovdje ima pretpostavku da zna čemu je uzrok boli u ruci ili barem neka preporuči što da napravim jer ovi kreteni što sebe nazivaju doktorima samo viču da to nije ništa i da je to sasvim normalno molio bih da mi nekako pomogne.

Hvala unaprijed
__________________
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj upute..
rizibizi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 11:13   #69
Ovako znam da si sada ogorčen, ali bi te zamolila da na ovom pdf-u izbjegavaš epitete poput kreteni, glupače, idioti i tako. Pokušavamo ovaj pdf održati pristojnim mjestom pa ne gledamo baš blagonaklono na nazivanje ikoga bilo kakvim imenima.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 18:09   #70
Mene bole već više od mjesec dana prsti na desnoj ruci od prekomjerne upotrebe miša .. pogotovo na kraju dana baš me počme jače boliti
da moram prekinuti sa kompom ... sličan problem sam imao prošle godine, kad su mi se članci na prstima malo upalili, pa me doktorica
poslala napraviti testove za artritis jer sam imao sve simptome .. i sve je u redu, nemam artritis nego jednostavno dugogodišnja
upotreba tipkovnice i miša ... imam 31 g. prvi put mi se to javilo sa 29 g.

Znam da bi morao smanjiti upotrebu, ali nije lako, jer na kompu mi je većina toga .. i da još mi je doktorica rekla da vježbam prstima ... ali sad
u zadnje vrijeme me samo na desnoj boli 2 prsta baš od miša .. ne odgovara mi taj položaj, došlo je do opterećenja .. pokušavam smanjiti
upotrebu i nikako -.-

Ima li netko sličan problem? ... ne moram na pretrage jer će mi nalaz opet biti dobar.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.