Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 15:49   #81
i da sam žensko

Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
daj ne seri sad...
zatucana si, konzervativna i netolerantna do boli.
da nisi iz zadra?

Da sam iz Zadra , zabrinuo bi se...
Marakana is offline  
Old 27.06.2007., 15:57   #82
odo lupit search na vekmar postove i zabavit se malo a baš sam se pitala tko je nova margarita.... ... obožavam ovakve forumaše
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 16:10   #83
Ne trebaš na serach - mislim da ti je ovo dovoljno:

Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
nisam nekin intelektualni snob i ne mislim da dvoje ljudi ne mogu funkcionirat ako oboje nemaju/imaju diplomu no cinjennica je da ce im biti teze u zivotu i da ce ih ljudi osudjivati

npr kad sam bila sa starcima u firenci i njihovom ekipom pozvali smo sofera da ode sa nama na veceru (da jadnicak ne ceka) i tako smo mi ostali paf. covjek nacitan, zanimljiv sugovornik i sve..totalna kontra onome sta ljudi misle o soferima. i ko secer na kraju kaze on (kad ga je tata pitao jeli ozenjen)- da, supruga je doktorica na rebru. pa si ti misli.

dok ima ljudi sa diplomama pa su tupi ko mazge.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Old 27.06.2007., 16:45   #84
oho, pa zapravo je vrlo toleratna!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 27.06.2007., 20:55   #85
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
istina. i pogotovo ako poteze iz flase. i po mogucnosti onak lijepo podrigne na kraju.
Jel ti možda radiš one reklame za Ožujsko?
Maslina is offline  
Old 27.06.2007., 22:28   #86
a vi niste zatucane i pune predrasuda zato jer ocjenjujete sve koje pišu na modi da su plitke?

svako ima svoju zabavu i svaki su parovi drugačiji.. otišla bi ja s dečkom u tako neki klub, ali ne u hr, jer ne vjerujem da su kvalitetni i da cure vrijede..
možda griješim, ali ne mora biti
girly-girl is offline  
Old 27.06.2007., 23:59   #87
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
a sreco a sta si ti mislila? da ces tamo cugat za 20kn ko u kvartovskom bircu? pa normalno da je na takvim mjestima basnoslovno skupo. pa sta ne citas novine? jos ste dobro i prosli, ovi u splitu u pashi su puno veci ceh trebali platit (11 000kn).
a mene vise zanima kakva je to cura sta se smuca po striptiz klubovima i decko koji ju tam vodi??
ma bilo je i po novinama takvih slucajeva. al to su prevare turista bile. nabijaju im racune na taj nacin. to ne bi smjelo bit tako skupo....
Electra8472 is offline  
Old 28.06.2007., 00:42   #88
da, prošle godine na moru. pisalo je i da nije bilo cjenika uopće. moguće da je i ovdje tako. ma da, to je više da prevare strance.. baš ogavno
girly-girl is offline  
Old 28.06.2007., 01:00   #89
vekmar- ti si tipicna primitivka i zbog takvih kao ti nebih mogla vise ziviti u Hrvatskoj. Pa striptiz lipa moja je umjetnost, prekrasne cure plesu, ti si sa drustvom, u tim klubovima nema nikakvih opijanja, tucnjave i skandala sve je sigurno i pod nazorom.
ono sto strip cura moze napraviti na poolu je zaista tesko,a lovu koju im das je upravo zbog show-a koji ona odrzi.
proslu subotu smo moje cure i ja, nas 13 imale kucni party, imale smo stripera i bilo je wow.

http://www.facebook.com/album.php?ai...f&id=667020996

nije bila hen night ali je bilo fun.
i sta je u tome lose, nista!
zasto su neki ljudi toliko ograniceni to mi zaista nije jasno.
lyrics is offline  
Old 28.06.2007., 01:02   #90
zašto bi bila ograničena ako joj to nije po ukusu?
ni ja ne vjerujem da se kod nas to isplati ići gledati.. kod nas se to radi zbog para, sigurno ne zbog umjetnosti.
girly-girl is offline  
Old 28.06.2007., 01:04   #91
i tip kosta samo $250, poceo je striptiz obucen ka vatrogasac i sve, SVE je skinuo, a poslje smo cakulali. ostao je sat vrimena, a mi smo nastavile cijelu noc i sutrasnji dan.

ka nemoraju samo tipovi biti ti koji vole gledati striptiz, cure vole takodjer.
lyrics is offline  
Old 28.06.2007., 01:04   #92
ma sve je samo zabava,....nama je proslu subotu bilo bas super.
lyrics is offline  
Old 28.06.2007., 03:16   #93
Jel ima neki drugi striptiz klub u Zg? Da nije pljačka.
Ja bih recimo, otišla s dečkom, ali ne bih da je rupa, i ne bih da ostanem bez kinte.
eleuthera is offline  
Old 28.06.2007., 09:05   #94
Dobro, ima velike razlike izmedu striptiz klubova kod nas i u svijetu defintivno. Koliko ja znam nema boljeg od Princessa. Ima onaj kod mosta ali za njega sam cuo jos gore stvari. Ja kad sam bio u Princessu uvijek su bili ok i rekli koliko kosta karta, nasa cuga, cuga za zene. Naravno, trazili smo cijenik. Zene su gabori ali se bacaju po onoj stangi 3 metra u vis. Sto u biti nije nista posebno pogledavsi ostale striptiz klubove. Jedna je cak bila i pala i slomila nogu, to mi je pricao cimer koji radi u hitnoj Tako da su to seljakuse sa seljackim vlasnicima i ne isplati se posjetit vise od jednom. Ali da je steta da kod nas nema kvalitetnog strip kluba s normalnim i istaknutim cijenama, steta je.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Old 28.06.2007., 09:35   #95
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam nema boljeg od Princessa.
Zene su gabori ali se bacaju po onoj stangi 3 metra u vis.
divan je noćni život u zagrebu
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Old 28.06.2007., 09:36   #96
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
zašto bi bila ograničena ako joj to nije po ukusu?
joj, ništa ne razumiješ. nije ona ograničena jer joj to nije po ukusu nego je ograničena jer osuđuje sve kojima je. smatra ih nenormalnim i proziva da kakva bi to cura uopće išla u striptiz bar.
radi banalne crno bijele distinkcije tipične za ograničene i primitivne ljude - cure koje plešu u moulin rougeu su prekrasne, a one iz striptiz barova debele i celulitne, to su zmazane rupe i slično, pijenje pive podrazumijeva potezanje iz flaše i podrigivanje na kraju
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 28.06.2007., 09:37   #97
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
a vi niste zatucane i pune predrasuda zato jer ocjenjujete sve koje pišu na modi da su plitke?
tko je to napravio i gdje?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 28.06.2007., 09:39   #98
Quote:
GRAVEYARD QUEEN kaže: Pogledaj post
divan je noćni život u zagrebu
Vrlo raznolik i vrlo zanimljiv
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Old 28.06.2007., 11:20   #99
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
joj, ništa ne razumiješ. nije ona ograničena jer joj to nije po ukusu nego je ograničena jer osuđuje sve kojima je. smatra ih nenormalnim i proziva da kakva bi to cura uopće išla u striptiz bar.
radi banalne crno bijele distinkcije tipične za ograničene i primitivne ljude - cure koje plešu u moulin rougeu su prekrasne, a one iz striptiz barova debele i celulitne, to su zmazane rupe i slično, pijenje pive podrazumijeva potezanje iz flaše i podrigivanje na kraju
naravno da ja ne podržavam da se ljde osuđuje prema onome gdje zalaze..
a št nije gore čovjek napisao i sam da su cure gadne?
pa bilo je par postova od tebe i drugih da su joj postovi plitki, bla bla, a zna se da većinom piše po modi..
girly-girl is offline  
Old 28.06.2007., 11:23   #100
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pa bilo je par postova od tebe i drugih da su joj postovi plitki, bla bla, a zna se da većinom piše po modi..
oprosti srećice al pričat svaki dan kaj sam si kupila i obukla je za mene krajnje plitko
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.