Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2006., 23:25   #81
Quote:
smiljana kaže:
Znam i da komentira na glas mušterije koje ga iritiraju i to mu zamjeram.
They are outrageous and that's why we hate them. In the same time that makes them fun and we women crave to be liked by them.

Sori, nije mi se dalo prevodit na hrvatski.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 09:57   #82
Flakey, nisi me uvrijedila, dečko ti je valjda dao povod (veliš da je bio bahat, to sad vidim) da imaš takvo mišljenje o njemu. Reagirala sam jer sam protiv toga da se samo na osnovi fizičkog izgleda nekoga osuđuje.

Da ne bude OT, sve pohvale za curu promotoricu Artdeco-a, u drogeriji u Milleru.
Stručna, nenametljiva, draga, ako nečeg nema nabavi, testere isto.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 19:26   #83
Talking

Quote:
Shtefitza kaže:
Spusti ograde.

A i provjeri sto znaci metroseksualac.
budi bez brige....zakaj se pjeniš tak??nego kaj ja ne mogu izraziti svoje mišljenje da tebe prije ne pitam ili kaj?? imam i ja dosta prijatelja koji su gay i ovakvi i onakvi ali i dalje držim do toga da si sama bolje izaberem šta mi treba.dapaće par mojih prijatelja rade kao promotori za kozmetičke kuće za koje ti vjerovatno još nisi ni ćula i da me bilo koji od njih iritira kao neki promotori jasno bi im to dala do znanja.osim toga ovi iritantni i napasni promotori su svjesni toga koliko su napasni i dosadni ali eto oni su plaćeni po učinku pa zato toliko dave i gnjave da nam čim više toga uvaljaju uostalom...i ja sam taj posao radila nekada davno,dugo dugo vremena i shvatila da više nemrem tak ljude "daviti" i ne radim to.........i da imaš pravo u jednom....nisi se trebala javiti na ovaj topic....ciao bella
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:36   #84
Vodič kroz parfumerije

Tu i tamo se spomene neka parfumerija, pa bi možda bilo dobro da postoji i tema o tome - za međusobno savjetovanje i preporuke (naravno, za sve gradove ). Gdje su prodavačice ljubazne, gdje možeš dobiti i testere (čak!), gdje su trenutačno kojekakve akcije (netko je već spomenuo diorovu torbicu),...bilo što, što god bude nekog zanimalo.
Mene zanima postoji li ijedna parfumerija u Zg gdje mogu ući, razgledati i kupiti a da mi prodavačice cijelo vrijeme ne dišu za vratom kao da ću ih pokrasti...
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:43   #85
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Tu i tamo se spomene neka parfumerija, pa bi možda bilo dobro da postoji i tema o tome - za međusobno savjetovanje i preporuke (naravno, za sve gradove ). Gdje su prodavačice ljubazne, gdje možeš dobiti i testere (čak!), gdje su trenutačno kojekakve akcije (netko je već spomenuo diorovu torbicu),...bilo što, što god bude nekog zanimalo.
Mene zanima postoji li ijedna parfumerija u Zg gdje mogu ući, razgledati i kupiti a da mi prodavačice cijelo vrijeme ne dišu za vratom kao da ću ih pokrasti...
diorovu torbicu sa testerima za 2 tjedna mozes dobiti u irisovim parfumerijama!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:52   #86
a treba se kupit sta da bi se dobilo?
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:52   #87
Quote:
lioness kaže:
diorovu torbicu sa testerima za 2 tjedna mozes dobiti u irisovim parfumerijama!
E,blago vama.
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 20:22   #88
Quote:
DOLCENERA kaže:
E,blago vama.

ne znam bas koliko nam je drago, jer osobno ne bih dala 2000 kn za dvije kremice, da mogu na poklon dobiti 3 testera koji traju po 2 tjedna, but that's me! mozes otici u iris pa provjerit, ali mislim da se dobije za 2 kupljene diorove kreme. kako bilo, extra su skupe

limoni i muller kao obicno imaju ok poklone! mislim nekakve torbe za plazu i slicno! znam da u mulleru za kupljeni 5th av parfem dobis slatku torbicu i slicno.

prosecite se i do name!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 22:54   #89
joj da je bar koda nas ko u austriji... mama ima frendicu koja često putuje i kupuje po takvim dučanima, tak a se uvijek vrati sa punom vrečom testeriča od parfema, krema, pudera, svega i onda to ja dobijem
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 09:52   #90
Quote:
mladac kaže:
joj da je bar koda nas ko u austriji... mama ima frendicu koja često putuje i kupuje po takvim dučanima, tak a se uvijek vrati sa punom vrečom testeriča od parfema, krema, pudera, svega i onda to ja dobijem
Ma te glupe prodavačice kod nas ne shvaćaju da testeri prodaju proizvod.
Ja sam se nebrojeno puta odlučila za neki novi proizvod nakon što sam ga isprobala kod kuće. Pogotovo parfemi. Volim osjetiti na koži parfem nakon nekoliko sati, jer svaki parfem mijenja strukturu nakon određenog vremena (sastoji se od 3 note)... No da ne duljim, zadnja nota je najbitnija jer se ona osjeti satima, ali se ne kuži odmah. Kupiš parfem jer ti svidio kad si ga stavila malo na ruku? I onda dođeš kući i shvatiš da ta bočica od 500 kuna zapravo smrdi...
Znaju tete u Austriji što rade, bez brige...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 13:17   #91
Ma fućka se našim prodavačicama za prodaju! Imaju fiksnu plaću, da su plaćene po prometu imale bi malo drugačiji pristup
Nije nikakva tajna da testeri dolaze u velikim količinama u parfumerije, a gdje završavaju - u kozmetičkim torbicama teta prodavačica
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 13:41   #92
tako je,ja znam koliko dolazi proma u martime/radila tamo/,a i ducane na kapaljke...,i bas tako,pune svoje ormare
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:29   #93
ma mene tolko ne živcira to što mi neda tester nego se zakelji na mene i gleda ispod oka ko da ću nekaj ukrast... tak se svaki put igram lovice s prodavačicama po dućanu ja sim one zamnom, ja tam evo njih opet... nek ohlade, želim šnjofat parfeme a ne njezin dah na ramenu
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 20:25   #94
Da, za nas nemaju čak ni one minijaturne testere u malim vrećicama, a sebi uzimaju one prave velike - veličine onoga što mi masno plaćamo (npr. parfem 60 ml na kojem piše "tester")

Ali, evo, da ne ispadne da su sve rospije pohvaljujem Martimex u Ozaljskoj! Prodavačice su dobro educirane, simpatične i darežljive!
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 22:22   #95
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Mene zanima postoji li ijedna parfumerija u Zg gdje mogu ući, razgledati i kupiti a da mi prodavačice cijelo vrijeme ne dišu za vratom kao da ću ih pokrasti...
Muller na Trgu, ali je i najskuplji. i ima najveći izbor na jednom mjestu i najospkrbljeniji je.
iris je skup, a ne nudi ništa posebno za tu razliku u cijeni.
u limoniju možeš ostavit miljon kuna nećeš dobiti tester.
u martimexu uvijek daju brdo tester(doduše, uglavnom parfema), nešto je jeftiniji, ali nije uvijek najopskrbljeniji(pola boja i/li proizvoda često fali)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 22:23   #96
ma meni su inace tete iz martimexa zakon....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 22:43   #97
Prodavačice u parfumerijama

Nikako, ali nikako ne mogu shvatit te čikse. Koji je njima? jesu one neke posebna vrsta ljudi? pa te se ponašaju kao da je ona kozmetika tamo koju prodaju u najmanju ruku njihova. Gledaju te i hodaju za tobom kao nekakvne spodobe, boje se da ćeš ukrast ili ne znam, možda TESTIRAT! Jer zato postoje i testeri! Ljubaznost? A-a... to je rijetko rijetko. A da ne govorim kada treba udjelit tester. već je netko bio napisao da si one to sve razgrabe među sobom, glupače nepismene, a testeri im prodaju puno toga. U pravilu skoro uvijek kupim nešto od čeg sam imala tester, naravno, ako se ispostavi da mi odgovara. Stvarno ne razumijem, pa lijepo im piše free sample, not for sale... Ne kužim, NE KUŽIM!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 07:18   #98
Quote:
club delicious kaže:
Nikako, ali nikako ne mogu shvatit te čikse. Koji je njima? jesu one neke posebna vrsta ljudi? pa te se ponašaju kao da je ona kozmetika tamo koju prodaju u najmanju ruku njihova. Gledaju te i hodaju za tobom kao nekakvne spodobe, boje se da ćeš ukrast ili ne znam, možda TESTIRAT! Jer zato postoje i testeri! Ljubaznost? A-a... to je rijetko rijetko. A da ne govorim kada treba udjelit tester. već je netko bio napisao da si one to sve razgrabe među sobom, glupače nepismene, a testeri im prodaju puno toga. U pravilu skoro uvijek kupim nešto od čeg sam imala tester, naravno, ako se ispostavi da mi odgovara. Stvarno ne razumijem, pa lijepo im piše free sample, not for sale... Ne kužim, NE KUŽIM!
Stvar ti je vrlo jednostavna. Gledaju te i hodaju za tobom isključivo iz jednog razloga, u parfumerijama se užasno puno krade, a svaki ukradeni parfem one nadoknađuju iz svog džepa. Još ako joj se to već dogodilo, ta ti je ko lavica... A što se tiče testera darežljive su ako ostaviš veliku sumu love kod njih (posebno u Irisu). Nedavno sam potrošila veću količinu love u jednoj i da vidiš samo kako su bile fine... A testera ko u priči... Dok ne staviš na pult nekoliko stvarčica i dok ceh ne ispadne u najmanju ruku troznamenkasti smiješka niodkud... Glume nekakvu elitu i uvlače se u guzicu lovašicama - valjda tako liječe komplekse.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:08   #99
da,da,kod nas se dobiva samo na vece kolicine,sto je glupo,al tako je u kroejsi
ja se ne mogu potuzit jer imam fini kontakt s tetama,a bome i kupim za povecu sumu...
ne kupujem inace nis dok ne probam


i to,lijece komplekse,svasta,koje lude zene
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 10:02   #100
Quote:
club delicious kaže:
već je netko bio napisao da si one to sve razgrabe među sobom, glupače nepismene, a testeri im prodaju puno toga.
kokakoka i ja smo davno pisale o tome na nekom topicu, zaboravila vec koji... uglavnom, istina je da sve proberu i uzmu sebi... ostave shity male probice uglavnom.. ali ja dok sam radila u parfumeriji sam bila jaako darezljiva, zato su me druge tete mrzile. tipa:" zas' si joj dala tester kad je kupila samo jedan proizvod?". zato sam i radila kratko
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.