Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 15:19   #1221
Quote:
s1504 kaže: Pogledaj post
Zar to ima veze ciji je tko?

Na www.tomato.com.hr -> Korisnička podrška:

E-mail: [email protected]
Pošta: Tomato, p.p. 470, 10002 Zagreb
Faks: 092 99 20

Sto svakako nije adresa vipa...
Mephisto je u pravu, prigovore treba slati na adresu koju je istaknuo. Vipnet je vlasnik Tomata i Vipa. Ako si pozorno čitao tekst koji sam ti napisao, već u prvoj rečenici spominju se Vipnet, vlasnik, i njegov virtualni operator Tomato. Isprintaj tekst i pošalji ga preporučenim pismom Hakomu i Vipnetu.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 18:14   #1222
Svoje mailove s Tomatom ne cu pisati, ubili bi me i oni i vi hahaha

Vrlo su pristojno pisali, iako su kao papagaj ponavljalji isto.

Naime rekli su mi da moram poslati kopiju OSOBNE iskaznice u boji, prigovor, te svoj OIB, na što sam naravno rekao da ne dolazi u obzir, ...

E sada koliko je to ok od njih što su me to tražili ?

Ako je netko za skupnu tužbu kontaktirajte me, ja sam za !!! Pronaći ćemo odvjetnika kojemu fali malo javnog publiciteta, i koji ce to "besplatno" odraditi, ...
KovaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:35   #1223
Prvo valja pričekati što će reći Hakom. Da su u Tomatu željeli opljačkati korisnike, nema zbora. Samo je upitno kako će to Hakom protumačiti jer mnogo ovisi i o njihovu zaposleniku. Koliko je upućen u tarife i slične stvari. Omane li, tu smo da ispravimo njihov propust.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 23:19   #1224
Ne vidim da je itko komentirao prilog iz "Potrošačkog koda" od 19/11/2011.
Ako ste slučajno propustili emisiju, evo linka:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&t...ash=beb3688dce

Najviše mi se sviđa ona rečenica na kraju priloga gdje kažu da se HAKOM još nije službeno očitovao, ali da se neslužbeno doznaje da pripremaju tužbu protiv Tomata. Yes, to čekamo !

Ali svejedno mi nije jasno zašto bi ih HAKOM tužio? Pa zar oni nisu regulatorna agencija, koja bi trebala imati ovlasti naložiti Tomatu da ispravi ovu piz..riju koju su napravili?
robertinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:11   #1225
Quote:
robertinho kaže: Pogledaj post
Ne vidim da je itko komentirao prilog iz "Potrošačkog koda" od 19/11/2011.
Ako ste slučajno propustili emisiju, evo linka:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&t...ash=beb3688dce

Najviše mi se sviđa ona rečenica na kraju priloga gdje kažu da se HAKOM još nije službeno očitovao, ali da se neslužbeno doznaje da pripremaju tužbu protiv Tomata. Yes, to čekamo !

Ali svejedno mi nije jasno zašto bi ih HAKOM tužio? Pa zar oni nisu regulatorna agencija, koja bi trebala imati ovlasti naložiti Tomatu da ispravi ovu piz..riju koju su napravili?
Fck, ne radi video, a baš sam htio pogledati :S
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 08:34   #1226
Quote:
enzovzd kaže: Pogledaj post
Fck, ne radi video, a baš sam htio pogledati :S
Evo baš pogledao, zadnje dvije minute na cijeloj snimci (od 24. do 26. minute)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 10:35   #1227
HAKOM mi poslao i pismo, iako u biti identican odgovor kao i online, samo pismena ovjerena potvrda ..

Lijepo, sa vlastoručnim potpisom ravnatelja..

Svaka čast, idem pogledati i video.
KovaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 11:20   #1228
ja sam bas gledao taj potrosacki kod i iako imam tele2 ne tomato bas mi je bilo grozno to cuti,da ce ukinuti i do 200 kuna sam dati korsisnicima koji su posteno dobili svoj novac,prvo bi htjeli da ih neko zove i obecavaju brda i doline a onda bi makli i stavili limit na 200 kn,koja pohlepa,ovo im je jako losa reputacija
faspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 11:43   #1229
bi li mi mogao neko pomoći...
zanima me ova reklama sve po 6 lipa (pozivi, poruke, internet) kako i na koji način to uključiti...

hvala unaprijed!!!
bubolina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 11:56   #1230
"Top tarifu uključi slanjem SMS poruke sadržaja TOMATO na broj 4999 i u trenutku slanja poruke za uključenje potrebno je imati minimalno 90 kn na računu. Nakon uključenja tarifa ti vrijedi 30 dana." (link)

i obavezno pročitaj uvjete korištenja
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:17   #1231
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
"Top tarifu uključi slanjem SMS poruke sadržaja TOMATO na broj 4999 i u trenutku slanja poruke za uključenje potrebno je imati minimalno 90 kn na računu. Nakon uključenja tarifa ti vrijedi 30 dana." (link)

i obavezno pročitaj uvjete korištenja
hvala...
bubolina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:51   #1232
Quote:
bubolina007 kaže: Pogledaj post
bi li mi mogao neko pomoći...
zanima me ova reklama sve po 6 lipa (pozivi, poruke, internet) kako i na koji način to uključiti...
Nadam se da si pogledala na www.tomato.com.hr detalje jer imas uspostavu veze koja se dodatno naplacuje. U prijevodu nije ti dosta 90kn mjesecno za tu tarifu.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:42   #1233
Cek da li to 'potrebno je imati 90 kn na racunu' znaci da ti toliko skinu kod
Aktivacije tarife? Jer to nije isto. Opet mi izgleda kao nekakva obmana. Ako se za 90 kn smanjuje iznos na racunu onda mora pisati 'aktivacija tarife naplacuje se 90kn' :rolleye:
Marin Tironi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:01   #1234
"4. Za uključenje Tarife, Korisnik mora poslati SMS poruku sadržaja TOMATO na broj 4999. U trenutku uključenja Tarife Korisnik će biti obaviješten SMS porukom, i bit će mu naplaćen Iznos za uključenje i daljnje korištenje Tarife (u daljnjem tekstu: Tarifna naknada)."

Aktivacija ili uključenje, koji dio nije jasan?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 23:13   #1235
Sorry, nisam pročitao cijelu specifikaciju, samo onaj tvoj gornji citat
Marin Tironi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 16:22   #1236
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Evo baš pogledao, zadnje dvije minute na cijeloj snimci (od 24. do 26. minute)
Evo i ja uspio, al video se tako sporo loadao. x/ Bas sam se nasmijao na izjavu onog Vipnetovca.
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 16:28   #1237
Quote:
robertinho kaže: Pogledaj post
Ne vidim da je itko komentirao prilog iz "Potrošačkog koda" od 19/11/2011.
Ako ste slučajno propustili emisiju, evo linka:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&t...ash=beb3688dce

Najviše mi se sviđa ona rečenica na kraju priloga gdje kažu da se HAKOM još nije službeno očitovao, ali da se neslužbeno doznaje da pripremaju tužbu protiv Tomata. Yes, to čekamo !

Ali svejedno mi nije jasno zašto bi ih HAKOM tužio? Pa zar oni nisu regulatorna agencija, koja bi trebala imati ovlasti naložiti Tomatu da ispravi ovu piz..riju koju su napravili?
Vipnetov je pravnik malouman. Godinu je dana prošlo nakon ona dva famozna dana pozivanja iz T-mobila, a Vipnetov se pravnik tek sada skockao. Sumnjivo mu što neki korisnici prikupljaju pozive, a ne troše!? Koji korisnici? Što u prikupljanju ima loše? Ako je netko prekršio propise, neka ga tuže i oduzmu mu broj. No lako je naći Pedra kojim će zamaskirati pokušaj bezočne pljačke.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 17:50   #1238
Ekipo, osjeća li se to da vaš gnjev jenjava, ili se to meni samo čini?

Idemo napraviti listu da vidimo koliko Vas je poslalo pismeni prigovor na Tomato (prigovori putem e-maila se ne broje), da vidimo koliko nas ima i koja je naša snaga:

1. robertinho
2.
robertinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 22:53   #1239
Ja nisam poslao prigovor Tomatu, nego Hakomu koji će ionako obaviti glavninu posla. Za tjedan-dva trebalo bi biti sve jasno. Nema sumnje da je Vipnet lopovska tvrtka i da sada sve ovisi o spremnosti Hakoma da im stane na rep. Dakle, valja biti strpljiv.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 23:14   #1240
Tocno, nije bitno sada slati pismene prigovore vipnetu jer se ne radi o pojedinacnom slucaju diskriminacije ili zakidanja samo tebe kao korisnika nego o generalnom ukidanju prava cjeloj skupini korisnika na sto je duzan HAKOM reagirati i upravo ce to napraviti. Samo se nadam da ce pravorjek biti pravodoban a ne pri samom kraju roka od 22.12. Ili sto je gore, nakon njega...
ddamien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.