Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2009., 14:38   #1
The Good Wife / Dobra žena (2009-2016)



Quote:
The Good Wife is an American television legal and political drama that premiered on CBS on September 22, 2009.

THE GOOD WIFE is a drama starring Emmy Award winner Julianna Margulies as a wife and mother who must assume full responsibility for her family and re-enter the workforce after her husband's very public sex and political corruption scandal lands him in jail.

Pushing aside the betrayal and crushing public humiliation caused by her husband Peter (Chris Noth), Alicia Florrick (Margulies) starts over by pursuing her original career as a defense attorney.
As a junior associate at a prestigious Chicago law firm, she joins her longtime friend, former law school classmate and firm partner Will Gardner (Josh Charles), who is interested to see how Alicia will perform after 13 years out of the courtroom.
Alicia is grateful the firm's top litigator, Diane Lockhart (Christine Baranski), offers to mentor her but discovers the offer has conditions and realizes she's going to need to succeed on her own merit. Alicia's main competition among the firm's 20-something new recruits is Cary (Matt Czuchry), a recent Harvard grad who is affable on the surface, but will use any means to ensure that he, not Alicia, secures the one full-time associate position that's available.
Fortunately, Alicia finds an ally in Kalinda (Archie Panjabi), the firm's tough in-house investigator. Gaining confidence every day, Alicia transforms herself from embarrassed politician's scorned wife to resilient career woman, especially for the sake of providing a stable home for her children, 14-year-old Zach (Graham Phillips) and 13-year-old Grace (Makenzie Vega).

For the first time in years, Alicia trades in her identity as the "good wife" and takes charge of her own destiny. Tony Scott, Ridley Scott, Robert King, Michelle King, Dee Johnson and David Zucker are the executive producers for CBS Television Studios.


CBS
IMDB

Gledao netko? Meni je prva epizoda bila dosta dobra. Julianna Margulies odlična.

Zadnje uređivanje lie : 24.09.2015. at 15:16. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 17:24   #2
Gledala. Svidja mi se. Nastavit cu gledati. Nadam se samo da nece zavrsiti kao "Canterbury's Law" iliti cancelled.
__________________
Religion is bullshit Geekosfera
Arilny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 17:41   #3
A čuj, po gledanosti zasad neće. Imaju dosta dobru gledanost. Samo da se ona održi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 08:48   #4
Sviđa mi se, zanimljiva priča
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 21:37   #5
Jako dobra serija, ugodno me iznenadila. Skidam 2. epizodu.
__________________
frrrrrrrrrrrrr
kitty katty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 21:06   #6
Serija je stvarno odlična. Jako dobra drama. Moje preporuke. Julianna je fenomenalna.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 21:40   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Serija je stvarno odlična. Jako dobra drama. Moje preporuke. Julianna je fenomenalna.
Sutra bih trebao da pogledam prvu epku.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 22:15   #8
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Sutra bih trebao da pogledam prvu epku.
Obavezno javi komentare.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 14:46   #9
Isuse people, ovako dobra serija a vi svi stavite jednu ili dve rečenice



Zar iko može posumnjati da serija u koju su upleli prste Ridley i Tony Scott može biti loša

Od prve scene i prvog pogleda na fenomenalnu Juliannu Margulies vidi se da ćemo imati jednu sjajnu seriju sa odličnom pričom i još boljim glumcima.

Kao što rekoh, Julianna je više nego sjajna. Metamorfozu od žene koja je petanaest godina živela u senci svoga muža, glumeći "samo" dobru ženu i koja se iznenada suočava sa sex skandalom i korupcijom u koju ih uvlači taj isti njen "verni" muž odglumila je više nego fenomenalno.

Bilo mi je fascinantno gledati njene prve nesigurne korake kada se nakon tolikih godina ponovo nadje u sudnici braneći ženu koja je optužena za ubistvo bivšeg muža, suočavanje sa kolegama u firmi pa do prvog uspeha kada prvi put bude imala u svojim rukama nešto za šta se sama izborila i što će joj pomoći da konačno stane na svoje noge i sama sebi počne graditi budućnost.

Od ostalih glumaca, izdvojio bih Archie Panjabi i Christine Baranski koja će verovatno biti bitch koju ćemo voleti da mrzimo.

Zaista sam ugodno iznenađen celokupnom produkcijom koja čini ovu seriju jer nisam našao ni jednu manu.

Druga epizoda mi se skida pa do tada....
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 18:52   #10
Jelda je super serija?

Nažalost, Christine Baranski i nema baš previše prostora u seriji.

Jedva čekam novu epku.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 19:03   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Jelda je super serija?
O jeste jeste... zaista nisam očekivao ovakav kvalitet.

Julianna je fenomenalna. 44 minuta je bukvalno proletelo.

Jako mi se svidja kako su napravili balans u prici kada je u pitanju njen privatan zivot i karijera. Sve je dozirano tačno onako kako treba i svaki segment te priče te podjednako zainteresuje. Jako dobro odradjeno.

Ako ne večeras, drugu epizodu gledam sutra prepodne.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 10:53   #12
Pogledana i druga epizoda.

Odličan slučaj silovane prostitutke i saznanja da je ona mogla biti jedna od onih koji su bile sa njenim mužem.

Sad me kopkaju one slike.... ko ih je poslao i zašto su montirane u photoshopu

Archie Panjabi
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 12:28   #13
Odlična i četvrta epizoda i twist na kraju Serija je odlična.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 13:59   #14
4-a epizoda je bila fenomenalna Zasad najbolja nova serija ove sezone.

Andy iz True Blooda kao odvjetnik

Christine Baranski je napokon dobila više prostora. Matt Czuchry je simpatičan, valjda će i njegovu minutažu malo proširit.

Slučaj je bio zakon, but the outcome Didn't see that one coming.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 14:55   #15
meni je isto serija ok. al jeste primjetili da sva 4 nastavka se rijesi slucaj negdje u 30-oj minuti kad ona otkrije nepravilnost u sustavu

uf jesam kriticna za ove serije..... valjda sam se zasitila..... vrijeme da pocnem opet malo filmoce gledat nisam pol godine sigurno
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 12:19   #16
Ovaj novi slučaj mi je bio malo nezanimljiv, al svidjelo mi se što nisu pobijedili (iako su imali temelja IMO). Bar znamo da ne mogu dobiti sve slučajeve.

Logan iz Gilmorica mi sve manje i manje paše u ovoj seriji.

Super mi je i pozadinska priča o Alicijinog sina koji istražuje ono fotošopirane slike.

Stvarno kvalitetna serija. Svaka čast.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 22:29   #17
Super mi je serija...opuštajuća...dobra priča ali nije napadno nego malo zrelija
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 02:15   #18
Odlična nova epizoda.

Kako je samo Alicia posrala onog tužitelja na Florekovom suđenju Julianna Margulies je strašna

Super mi je i klinac. Snalažljiv mali.

Slučaj tako-tako, al sve u svemu YAY.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 20:58   #19
Nova epizoda je izvrsna! Drago mi je da ovaj put slucaj nije bio u 1. planu. Slucaj sam po sebi je bio ok, drago mi je sto Alicia i Cary tako dobro suradjuju, nadam se da ce i on dobit neku bitniju ulogu.

Alicia je izvrsna, onog odvjetnika je super sredila, lik mi je preljigav bio.
Drago mi je sto joj sin istrazuje one slike i nadam se da ce od toga nesto bit.

edit: promo za sljedecu epizodu, izgleda vrlo zanimljivo http://www.youtube.com/watch?v=RAJvkdPY0AY
__________________
Immigrants, we get the job done

Zadnje uređivanje Sadie Borge : 20.11.2009. at 21:03. Reason: link za promo
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:17   #20
Dobra je bila prosla epizoda, sve vise se razvija slucaj vezan uz njenog muza, svidja mi se to, sad smo otprilike na pola sezone tako da mi se cini da ce postat sve zanimljivije

Veceras je nova epizoda, evo promo koji kao da i nije promo, prekratak je i nista ne pokazuje...
http://www.youtube.com/watch?v=Zo24tIk3D6c
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.