Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2014., 16:12   #641
sad nemam više volje niti gledati ... to neka nova moda da kad glumac odluči otići automatski lika ubiju? Ne znam, mislim da će serija to platiti u gledanosti, jer iskreno rečeno, nije da je na TV bio nedostatak serija s tematikom sudnica i procesa. Cijela serija je počela kada se dobra supruga trebala izboriti za svoj status i plaćati račune, pa je usput sa kostimićem kućanice iz predgrađa skinula sa sebe i epitet dobr i poslušne ženice koja stoji uz svog alfa mužjaka čak i kad isti dobrano zasere stvar. Will je tu bio alternativa Peteru od samog početka, od prve sezone se stvorio taj trokut oko kojeg se i vrtjela radnja, nije se vrtjela oko priča iz sudnice niti oko Kalindinog nasilnog muža ... ne vjerujem da će uspjeti nešto spektakularno izmisliti ili dovesti nekog lika koji će uspješno zamijeniti Willa, mogu i dovesti nekog ludo zgodnog komada, ionako Josh nije bio nešto lijep, ali nije to to ... just my 2 cents
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 16:27   #642
Upravo pogledah i moram priznati da sam šokirana (inače se NIKADA ne vežem za likove). Stvarno je sretno upucan ...ahhhh

Znam da je ovo u afektu, ali mislim da odustajem od serije. Potpisujem Donatine riječi i mislim da neće naći adekvatnu zamjenu ma kako tip bio zanimljiv, zgodan, inteligentan.

Jeste li vidjeli pismo "isprike" tvoraca serije fanovima na fejsu.
__________________
južno od granice, zapadno od sunca
macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:04   #643
Zašto ste ljuti na tvorce serije? Pa nisu oni krivi što Josh Charles nije više htio snimati seriju. Meni je ovakav kraj baš efektan. Očito je da glumac nije imao namjere vraćati se u seriju više i da ga nisu ubili nego izmislili neku glupu priču zašto je otišao, stalno bi visilo u zraku hoće li Alicia i Will opet biti skupa. Ovako je bar sve rečeno i Will neće moći svjedočiti protiv Petera. Po meni su baš dobro ovo izveli. Šokantno je, ali nije da su imali nekog izbora ako glumac odlazi.

Meni ne pada na pamet prestati pratiti seriju. Pa ova serija je svakog sezonom sve bolja i bolja što se ne može reći za druge serije!
Icky Mettle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:18   #644
Ja nastavljam gledati, serija je odlična i moram priznati da me u današnje vrijeme televizijskih serija zaista teško iznenaditi, a ovi su u tome uspjeli. Šta bi rekli američki fanovi, I'm here for the journey.

Živo me zanima kud će sve to sad krenuti.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:16   #645
Fuck neočekivano - zadnjih par minuta sam samo zinuo i gledao bez treptanja...
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:16   #646
Ma kakvo prestajanje gledanja?!

Ova serija je jedna od rijetkih koje se nisu izvitoperile i ukiselile nakon nekog vremena, to je jedno od najljepših iznenađenja na svekolikoj televiziji - gleda se i dalje.

Nije mi se dalo čitat "pismo tvoraca serije fanovima" jer tamo sigurno piše gomila gluposti za ljude koji se potajno diraju uz slike Willa Gardnera, da ne idu skakat s nebodera ili vješat se po lusterima zato što Josh Charles hoće više bit sa svojom ženom. Ja sam prestara za to.

Netko je na imdb-u napisao da je ova serija "classy". Nije baš da se slažem, ali imam povjerenja u te tamo ljudove.

Čeka se sljedeća!
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:35   #647
Mene je pismo baš ugodno iznenadilo. Volio bih da je Shonda napravila isto kad je koknula Greyicu i McSteamya prije dvije godine. Kingovi više poštuju fanove.

Jao, jel vi vjerujete da mi imamo još 7 epizoda u ovoj i još cijelu 6. sezonu? Jao.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:40   #648
Najšokantnije je što ta informacija nije nigdje procurila, ne mogu vjerovati!
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:59   #649
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovat da su ga ubili.
ovo...
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Fuck neočekivano - zadnjih par minuta sam samo zinuo i gledao bez treptanja...
...i ovo.

gledam i ne vjerujem. samo cekam kad ce se netko probuditi, prestati sanjariti i slicno.
pa jebote.
onako, wtf, jebemu?
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Najšokantnije je što ta informacija nije nigdje procurila, ne mogu vjerovati!
kad sam skontala da je zbilja mrtav, to mi je prvo palo na pamet.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 21:33   #650


Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:53   #651
OK, ipak sam pogledala epizodu, sve kako nisam imala volje kad sam čula da su ubili Willa ( i ne, ne diram se potajno na njegovu sliku ) i sve u svemu, ukupno gledano, Willa su ubili i nije da se takve stvari ne dešavaju ... ono, najnormalniji dan i onda te pijana budala pokupi punom brzinom na cesti ili u ovom slučaju isprepadani mladac krene pucati bez reda, zapravo taj mladac koji je krenuo pucati mi je najslabija karika u priči, lakše bih prihvatila da je neki luđak krenuo pucati jer dolazi sudnji dan.

Zanimljivo da su i Diane i Kalinda odmah htjele javiti Alici, kao da je ona najbliži član Willove obitelji i kao da se nije desio raskid koji se desio.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 01:27   #652
Kako si ja uvijek uspijem zaspojlat ovako važne i šokantne događaje u serijama. Nisam htjela ni blizu teme dok ne pogledam epizode (2 zadnje), al mi glupi fejs morao priopciti veliku vijest. Pošto sam pročitala da Josh odlazi, al nisam znala što će se desiti, gledajući tek danas 14. epizodu gdje se Alicia prisjeća prošlosti, i još se skoro pa izmiri sa Willom, znala sam da slijedi neka tragedija.
Uglavnom serija je odlična i ne gubi na kvaliteti već punih 5 sezona, što je rijetkost.
Meni je Peter bio ok dok nije postao guverner, sad je prebahat. Drago mi je što će se bit vatre između njega i Alicie.
Vidim bit će svašta do kraja sezone, povratak M.J.Fox-a, neka, neka, on uvijek zakuha stvari.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 03:05   #653
Ne znam zašto neki nebi nastavili gledati seriju kvaliteta će se sigurno zadržati

Mene baš zanima kako će teći dalje priča bez Willa

I vidim da se opet stvaraju nesuglasice između Alicie i Petera, neka, živcira me kao guverner
Bozjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:07   #654
he he..jeste se zakačili za moje riječi izrečene u afektu

Serija je stvarno kvalitetna i vjerujem da neće izgubit na kvaliteti, ali meni je Will bio najdraži lik ( za informaciju, ni ja ne svršavam na njegovu pojavu) i još će mi dugo nedostajati. Ipak se cijela serija do sada zasnivala na trojcu Alicia - Peter- Will.
Drago mi je jedino što informacija o njegovom odlasku nije procurila u javnost, tako da je sva ova galama oko sitacije vrlo efektna i ne bi trebala naškoditi rejtingu serije.

Zaključak: IDEMO DALJE!!! ( ne, nije slogan omiljene nam stranke )
__________________
južno od granice, zapadno od sunca
macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 15:20   #655
Ne mogu vjerovati da Josh odlazi iz serije.Mene to podsjeća na odlazak Dan Stevensa iz Downton Abbeya i Davida Tennanta iz Dr Who.Šok mi je iako su producenti već prije imali problema da zadrže Josha i ovoliko,i zapravo se dugo pisalo o tome.Svejedno mi je šok,jer se ipak radio o jednoj o najpopularnih serija,i drugo jer je serija počela,izreklamirana i bazirana na ljubavnom trokutu.Mislim da serija ima šansu da nastavi dalje,ali sasvim sigurno neće biti ista.Scenaristi će morati tražiti novu bazu priče,inaće će izgubiti gledatelje.Zapravo će svakako teško zadržati gledatelje jer serija ide u vrijeme američkog nogometa,pa nema siguran termin.Često ide jako kasno,ili neke dane i preskaču.Nisam sigurna da će opstati nakon ovog.Vidjet ćemo.Osobno sam seriju i gledala zbog Will Alicia priče,i prva i druga sezona su mi najdraže.Mislim da je meni osobno serija izgubila smisao.Jer iskreno Alicia bez Willa je dosadna
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 18:00   #656
Meni je odlazak Dan Stevensa iz Downton Abbeya još šokantniji. Will nije imao ženu i dijete u seriji, prijetio mu zatvor, nisu mu baš cvjetale ruže. A Mathey je otišao u najljepšem dijelu priče, kad mu se sve posložilo.
Slažem se, sad je pitanje kako će održati priču napetom bez Allica-Will odnosa, bio on ljubavnički ili suparnički, bilo je napeto u oba slučaja.
Jest da serija ima hrpu dobrih glumaca koji su mi draži od Alicie. Ustvari, svi su mi postali zanimljiviji od nje same, iako je ona glavni lik.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 19:10   #657
Nisam pogledao epizodu, niti namjeravam zbog Willa. On mi je osobno bio najbolji lik tamo i nisu ga se samo tako trebali riješiti.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 19:29   #658
Ne kužim čemu tolika drama. Čovjek želio otići, Kingovi nisu imali više aduta da ga zadrže. Kraj priče.
TGW je zadnjih godinu dvije na vrhunskom nivou što se tiče scenarija, tako de je meni osobno ovo bilo odlično.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 21:05   #659
Ja sam u šoku! Will mi je bio stvarno najdrazi lik, i gledala sam seriju samo zbog tog njihovog odnosa. Ne mogu zamisliti kako ce to sada dalje izgledati...


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 14:25   #660
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
I šta će sad dalje bit? Svi shrvani i ta šablona, ove dvije će se bondati do besvijesti i rekognajzavati kako su Snažne, Briljantne i Pouzdane (*yawn*), a tko će bit The Zgodni Tip?! Ova serija ne šljaka bez The Zgodnog Tipa.
: durica
ovo je valjda jedina serija u kojoj bez ikakvih zgodnih likova sve šljaka tip top i totalno su nepotrebni, kraj onakve Alicie svi padaju u drugi plan

ne treba nikakav zgodan tip, za to postoje trešaste serije u koje dovuku manekene koji nemaju tri posto veze s glumom



Quote:
Icky Mettle kaže: Pogledaj post
Ovo fakat nisam očekivala!

Žao mi je što alicia ipak na kraju neće imati svoj happy ending sad kad nema willa : (

Inače, super epizoda (kao i svaka dosad). žalosno je da je mali ubio jedinog čovjeka koji je vjerovao u njegovu nevinost.

Ovo je šok u rangu ''Game of Thrones'' epizoda. Žao mi je što ova serija nije popularnija kod nas jer definitivno zaslužuje biti.
ja sam ostala ne paf, nego ono, taman sam jela i od šoka mi se tanjur prevrnuo na pod (s hranom naravno) i ispala mi vilica iz ruke, dobro da se nisam zgrcnula s hranom koliko sam ostala paf

Ne slažem se da Alicia ne može imat svoj hepi end, njezina priča s Willom je po meni bila gotova i zaokružena, ne kažem da još nečeg nije tu bilo, ali jednako tako vjerujem da može imat hepi end - čisto je stvar individualnog shavaćanje tog "hepienda"

ovo je apsolutno jedna od onih serija koje su od početka bile kvalitetne i svakom sezonom postajale sve bolje i nikad se nisu izgubili po putu i uvijek bi nadmašili sami sebe i definitivno je ovo najkvalitetnija serija na nacionalnim mrežama

I to se slažem, apsolutno je tragično-ironično (kaj god da to bilo, ali paše mi ovdje) da je malac ubio jedinu osobu koja mu je stvarno vjerovala i svim se silama trudio dokazati da nije ubio ju, najgore od svega šta je bio na korak do toga. Baš mi je zato valjda sve ovo predobro leglo.
Ako je već glumac odlučio otić iz serije mislim da su to savršeno uklopili u priču, meni totalno realno izveli tako da kapa dolje


Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
sad nemam više volje niti gledati ... to neka nova moda da kad glumac odluči otići automatski lika ubiju? Ne znam, mislim da će serija to platiti u gledanosti, jer iskreno rečeno, nije da je na TV bio nedostatak serija s tematikom sudnica i procesa.
Slažem se da dosta često pribjagavaju ubijanju likova kad glumci odluče otići iz serije, ali ovdje je to baš fino uklopljeno u sadržaj serije tako da mi ne smeta, dapače sviđa mi se, kako god ovo bedasto možda zvučalo.

Ja uopće nisam znala da glumac odlazi iz serije pa mi je ovo baš taman leglo i nikad ne bi pogodila da su to napravili isključivo iz tog razloga tako da odlično je.

Ima pravnih serija na tv-u bog sam zna da ih ne fali i gledam ih, a valjda skoro sve, ali niti jedna se ne može mjeriti ozbiljnošću i kvalitetom s TGW. To niti pod razno, kraj TGW sve u istom košu su serije za djecu iz vrtića.


Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
(...) Will je tu bio alternativa Peteru od samog početka, od prve sezone se stvorio taj trokut oko kojeg se i vrtjela radnja, nije se vrtjela oko priča iz sudnice niti oko Kalindinog nasilnog muža ... ne vjerujem da će uspjeti nešto spektakularno izmisliti ili dovesti nekog lika koji će uspješno zamijeniti Willa, mogu i dovesti nekog ludo zgodnog komada, ionako Josh nije bio nešto lijep, ali nije to to ... just my 2 cents :k ava:
Jest, bilo je "trokuta", ali isto tako nikad nije bio isključivo oko toga radnja bazirana, ima tu materijala itekako i bez toga. I taj "trokut" je bio dio Alicijine priče o "odrastanju". Zato nije ni potrebno da dovode nekog novog da nadomjesti Willovo mjesto i odlazak. Bit će zanimljivo gledat do kraja ove sezone, a vjerujem i u idućoj kako će ovo usmjeriti i izmijeniti tok radnje i otvara se prostora za više priča.

Scenaristi imaju kredita dovoljno da im vjerujem da neće sve to zbrljat navrat nanos i ostavit nas nezadovoljne.

Quote:
macondo kaže: Pogledaj post
Jeste li vidjeli pismo "isprike" tvoraca serije fanovima na fejsu.
ajde ako možeš, kopiraj ga, baš me zanima

iako, nije mi jasno zašto bi trebala bilo kakva "isprika" al dobro

Quote:
Icky Mettle kaže: Pogledaj post
Zašto ste ljuti na tvorce serije? Pa nisu oni krivi što Josh Charles nije više htio snimati seriju. Meni je ovakav kraj baš efektan. Očito je da glumac nije imao namjere vraćati se u seriju više i da ga nisu ubili nego izmislili neku glupu priču zašto je otišao, stalno bi visilo u zraku hoće li Alicia i Will opet biti skupa. Ovako je bar sve rečeno i Will neće moći svjedočiti protiv Petera. Po meni su baš dobro ovo izveli. Šokantno je, ali nije da su imali nekog izbora ako glumac odlazi.

Meni ne pada na pamet prestati pratiti seriju. Pa ova serija je svakog sezonom sve bolja i bolja što se ne može reći za druge serije!



Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja nastavljam gledati, serija je odlična i moram priznati da me u današnje vrijeme televizijskih serija zaista teško iznenaditi, a ovi su u tome uspjeli. Šta bi rekli američki fanovi, I'm here for the journey.

Živo me zanima kud će sve to sad krenuti.
+1

jedva čekam da vidim šta će biti dalje, toliko je mogućnosti ufff

Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Ma kakvo prestajanje gledanja?!
ovo mi je trenutno najgluplja izjava ljudi koji nisu zadovoljni "raspletom", tonu serija sam pogledala, ali nikad nisam odustala od neke samo zato jer su nekog lika dragog mi ubili, pa nije Will ovdje glavni lik, već Alicia i jedino bez nje ova serija ne bi imala smisla, svi ostali su zamjenjivi

Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Ova serija je jedna od rijetkih koje se nisu izvitoperile i ukiselile nakon nekog vremena, to je jedno od najljepših iznenađenja na svekolikoj televiziji - gleda
kao što rekoh, svakom sezonom sve bolje i bolje, takve danas možeš pobrojat na prste jedne ruke


Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Netko je na imdb-u napisao da je ova serija "classy". Nije baš da se slažem, ali imam povjerenja u te tamo ljudove.
ne znam šta to točno znači da je serija "classy" ali je najkvalitetnija na nacionalnim mrežama, a bome i uz bok kablovskim

Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
zapravo taj mladac koji je krenuo pucati mi je najslabija karika u priči, lakše bih prihvatila da je neki luđak krenuo pucati jer dolazi sudnji dan.
meni je baš super to uklopljeno i čim su na početku epke ga prikazali i vratili se na tu priču očekivala sam neki preokret, nisam znala oće ispast pozitivan ili negativan ishod, ali moralo je nečemu poslužiti, tako da super mi je to ispalo - pogotovo ona scena kad ga prikazuju kako je doslovce u dijeliću sekunde puknuo i ko da mu je neki prekidač kliknuo i onaj pogled zadnji na willa i onog odvjetnika kako se smiju sa sucem pa nakon toga *bang bang bang* - savršeno odrađena scena

zapravo, najčešće u serijama i tako bude da ono, mirni, tihi, neproblematični, naizgled totalno zbrojeni i skulirani za koje nikad to ne bi rekao naprave nešto ovako


Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Nisam pogledao epizodu, niti namjeravam zbog Willa. On mi je osobno bio najbolji lik tamo i nisu ga se samo tako trebali riješiti.
ajde prvo pogledaj epizodu pa onda sudi
ali stvarno, šteta je da si uopće došao na temu i zaspojlao se, bilo bi ti puno efektnije IMHO da si prvo pogledao ne znajući šta te čeka

Enivej, smatram da je Will dobio sasvim pristojan kraj i odlično uklopljen glumčev odlazak iz serije.

Kudos scenaristima. Na razini kao i uvijek
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.