Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2011., 21:19   #101
može li mi netko reći kakav je to liječnički pregled za dom? ako je netko bio (da znam šta me čeka)...i dali znate kdo kojeg moram ići, kod onog školskog, ili kod svoje doktorice...piše na netu kod izabranog liječnika..kako da znam koji je izabrani??
daja.17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 01:28   #102
Quote:
daja.17 kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći kakav je to liječnički pregled za dom? ako je netko bio (da znam šta me čeka)...i dali znate kdo kojeg moram ići, kod onog školskog, ili kod svoje doktorice...piše na netu kod izabranog liječnika..kako da znam koji je izabrani??
samo te ubode u ruku zbog testa na tbc i onda dođeš za par dana da ti to očita.
možeš kod doktorice koja ti je zadužena za faks ili kod školske
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 13:38   #103
hvala na brzom odgovoru
daja.17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 14:26   #104
Ovako. Meni nije jasno ovo oko biranja paviljona. Šaljem poštom prijavu za Savu. Koliko "poželjnih" paviljona mogu nabrojati? Iskreno, meni je svejedno samo da upadnem u dom (jer sumnjam da hoću, nemam baš velike šanse).
Što da im napišem? "Bilo koji"?
Recimo da napišem 5 i 6. I recimo da ne budem imala dovoljno bodova za njih (jer se više ljudi s više bodova prijavi tu), ali budem imala dovoljno bodova za 3. Hoće li oni mene onda staviti u 3. paviljon ili je gotovo i nisam primljena??

EDIT: Dobila sam odgovor na drugoj temi, pa se ne morate mučit

Zadnje uređivanje Imagine : 22.07.2011. at 15:00.
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 01:15   #105
U srednjoj školi sam primala stipendiju 500 kn, neznam dali je to zato sto sma prolazila gotovo sa 5.0 (osnovnu) ili zbog slabog imovinskog stanja, ali sam ju primala. sada me zanima dali cu ju i dalje primati kao student ili kako to funkcionira?
xoyo54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 14:12   #106
Quote:
xoyo54 kaže: Pogledaj post
U srednjoj školi sam primala stipendiju 500 kn, neznam dali je to zato sto sma prolazila gotovo sa 5.0 (osnovnu) ili zbog slabog imovinskog stanja, ali sam ju primala. sada me zanima dali cu ju i dalje primati kao student ili kako to funkcionira?
vrlo vjerojatno nećeš, već ćeš se morati ponovo prijaviti na natječaj za studentske stipendije. ne nužno kod istog mecene, ima stipendija i većih od 500 kuna...
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:20   #107
imam pitanje vezano za studentske domove u osijeku (stari i novi), dali neko zna za koji je manja navala, tj. na koji ću lakše upasti, buduci da se mogu natjecati samo za jedan i moram odlučiti koji :/
maturantica29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.