Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2013., 01:17   #81
Evo i ja pogledala do kraja, slucaj ok. Slazem se za Hucka, a i ova njegova ucenica postaje kao i on sve iritantnija.
E sad me opet zanima koja je prica sa Fitzom i Komandom (ili kako li se vec pise).
Ova Shonda ga stvarno zna zapetljat samo me zanima hoce li uspjeti nastaviti dalje bez da joj se klupko toliko zamrsi pa ga ne mogne vise otpetljati bez nekih nebuloznih rezova.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 22:10   #82
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

E sad, sve scene s Huckom su mi kao i obično bile cringe worthy. Taj tip tako ne zna glumit, meni je muka kad vidim kako mu dobar materijal daju, a on redovito sve sjebe svojom nazovi glumom.

Crvenokosa (još joj ne znam ime ) i tužitelj već tri sezone tupe po istome.

I za kraj..

Team Mellie
Potpisujem ovo.

Ne znam kad sam zadnji put tako lošu glumu vidjela kao kod tog Hucka. Nije da su ostali na nekoj vrhunskoj razini, ali on je baš katastrofa. I što je najgore, ima tako zanimljivu priču, ali sve pokvari

A Mellie

Meni je ona najbolja tamo, kraljica totalna!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 01:05   #83
Kerry je trudna

Baš me zanima što će s tim u seriji
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 21:16   #84
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Kerry je trudna

Baš me zanima što će s tim u seriji
Paaaa... Fitz ce imati radnu sezonu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 23:49   #85
Ne znam kako vi al ja ne mogu odlučit jel ovo sa Islandom i mamom genijalno ili su ipak malo pretjerali
Čini mi se da je ovih prvih nekoliko epizoda tek zagrijavanje za kaos koji će uskoro nastati...odprilike kako je bilo u prošloj sezoni
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 00:08   #86
Ova je bila daleko bolja od prošle

We got poped!
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 20:42   #87
Meni se čini da bi Quinn mogla završiti u B613
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 22:38   #88
what the...jel to njena mama terorist? zasto je zatvorena?

Fitzov tata i Mellie

jesus...vrag zna kak gdje ce i kako ovo sve zavrsit...me like it!
argo26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:27   #89
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Meni se čini da bi Quinn mogla završiti u B613
Shonda, ne čitaj moje postove
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:31   #90
Quote:
argo26 kaže: Pogledaj post
what the...jel to njena mama terorist? zasto je zatvorena?

Fitzov tata i Mellie

jesus...vrag zna kak gdje ce i kako ovo sve zavrsit...me like it!
Sto bi znacilo da je Fitzov sin zapravo njegov brat?!??


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 00:05   #91
Koja luda serija,...koja fantaziranje,...al nema veze, vrlo zanimljivo za gledati.
Sviđa mi se što Shonda polako objašnjava sve međuodnose, i to još na ovakav uvrnuti način, ala sapunica, svak sa svakim.
Što li će ta žena još nama servirati, neću ni pokušati pogađati.
Bring it on, we are ready for any case scenario.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:47   #92
Koja epka . OMG Mellie

Bokte šta je sve prošla s Fitzom i kak joj vraća.

I ovo na kraju s bebom.

Quinn

Mama

Preje*eno . I imam sto miljuna upitnika iznad glave .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:01   #93
Kako rasturiše ovu epizodu
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:32   #94
Što ti je žena, kad je vidjela kuću što je za njih napravio sve mu oprostila.
I ja bih na njenom mjestu. Koliko prostora za pravit đem, i sve u drvetu i kamenu, milina.

Koja tajna organizacija, najtajnija na svijetu a ova mama Pope pobjegne iz nekog staklenika. Ja bih očekivala da je barem 3 kata ispod zemlje. A tek nebuloza da joj u 20 godina nije pokazao niti jednu sliku od Olivije i on joj eto sad donese, jer se pokušala ubiti.

Drago mi je da je Cyrusov muž sve skužio i neka ga sada zeza. Dosta je Cyrus upravljao njegovim životom.

E glupa Quin je došla Hanky na jedan tretman baš me zanima što će od toga ispasti.

Olivia i mama Pope susret nakon 20 god, što će sada, živjeti sretno do kraja života, nakon što se riješe tatice uz pomoć Fiza
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 23:19   #95
Jaoooo, kako mi nije trebalo ono sve ponovo sa Liv i Fitzom, još ako preko ovoga pokušaju uklopiti trudnoću od Kerry u seriju, onda ću stvarno ljut biti

Sve ostalo naravno vrhunski
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 00:37   #96
Meni je žao Mellie, jadna kaj sve mora trpit

Inače, genijalna epka.

Kak god da je Liv glupa i tak to, svejedno nisam imuna na Fitza i nju i dalje

Znala sam da je Huck skužio Quin, baš me zanima kako će se to odigrat do kraja, makar za nju mi svejedno, bzvz mi je ona

Susret na kraju Bit će veselo

Cy će se malo "pržiti", neka, kaj je tražio to je dobio
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:16   #97
Meni je ovo s Huckom i Quinn stvarno dno dna. Sad će je on kakti mučit. Yeah right. Navijam da odstrane Hucka do kraja sezone, grozan glumac, iritantan lik.

Koliko god mi ova serija bila soapy zabavna, karakterizacija likova (izuzev možda Mellie, Fitza i ajd Olivije) je 0.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:46   #98
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je ovo s Huckom i Quinn stvarno dno dna. Sad će je on kakti mučit. Yeah right. Navijam da odstrane Hucka do kraja sezone, grozan glumac, iritantan lik.

Koliko god mi ova serija bila soapy zabavna, karakterizacija likova (izuzev možda Mellie, Fitza i ajd Olivije) je 0.
Sa ovom zadnjom recenicom se apsolutno slazem. Pogotovo me iritira indentican nacin govora Olivijinog tate, mame, Cyrusa, Olivije a bome i Fitza. Svima je Shonda napisala recenice koje zvuce isto iako imaju totalno drugo znacenje. Kao da svi pjevaju istu pjesmu. Mislim ako se jedan lik voli pjesnicki izrazavati (iliti komplicirat bez potrebe) pa nemogu svi likovi imati isti vokabular. Totalno nepotebno i iritantno. Da je to slucaj samo kod Olivije bilo bi cak dobro, al ovako
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 01:05   #99
Gledam trenutno drugu sezonu, "otkrio" sam ih tek nedavno... Svaka im čast! Ja kao prosječan gledatelj ne nalazim nikakvih mana, tako savršeni obrati, razrađene priče, jednostavno nemam riječi, ne mogu prestat gledat. Na glumu isto nemam primjedbi. Ove epizode sta sam upravo pogledao su fenomenalne. (S2, E7-13)
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 01:27   #100
Quote:
forumama kaže: Pogledaj post
Sa ovom zadnjom recenicom se apsolutno slazem. Pogotovo me iritira indentican nacin govora Olivijinog tate, mame, Cyrusa, Olivije a bome i Fitza. Svima je Shonda napisala recenice koje zvuce isto iako imaju totalno drugo znacenje. Kao da svi pjevaju istu pjesmu. Mislim ako se jedan lik voli pjesnicki izrazavati (iliti komplicirat bez potrebe) pa nemogu svi likovi imati isti vokabular. Totalno nepotebno i iritantno. Da je to slucaj samo kod Olivije bilo bi cak dobro, al ovako
Mene najviše iritira šta su svi ovi sporedni likovi (mislim, jesu oni članovi glavne glumačke postave, ali svejedno) totalno bezlični. Ja im iskreno, osim Quinn, još ni ne znam imena. Nakon tri sezone i dalje ih zovem Crvenokosa, Državni tužitelj i Onaj Treći. Quinn su nekako razradili, ajd. Al ovi troje, strava.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.