Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2013., 20:42   #21
ne mogu vjerovati da je bbc otkazao seriju .. mislim da su još više pogriješili nego s neprežaljenim the hour .. ponajviše jer i sami snose krivicu, promijenili su dan prikazivanja i stavili u isto vrijeme kao i i am celebrity.. i onda se žale na ratingse .. vrlo su nekonstantni u svojim izjavama i 'politikom kuće' koju vrlo često navode, licemjerje i kukavičluk .. no, sinoćnje finale je bilo jedno od onih koje se gleda u jednom dahu i uz ep o joseph merricku najbolje što sam imala priliku gledati ove sezone na bbcu (doctor who je posebna priča) .. jasno mi je da su i sami glumci iznenađeni otkazivanjem, jer se vidi da su dali sve od sebe što se vrlo pozitivno odražava na ekranu i gušt ih je gledati .. stvarno se nadam da će glas naroda uroditi plodom i da će snimiti još koju ep ..
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 11:16   #22
Ripper Street is returning for series 3, sreća
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 12:52   #23
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
Sva sreca za Amazon Prime, Netflix i slicna cudesa. Super!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:36   #24
Welcome back to Whitechapel. Ripper Street Series III premieres exclusively on Amazon Prime Instant Video on Friday, November 14.
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 16:37   #25
Oćem Ripper Street !!! Odlična !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:00   #26
odlično otvaranje nove sezone .. eksplozivno .. lijepo je vidjeti stare likove, nevjerojatno kako uđu pod kožu .. do kraja druge ep ripper street me je i više nego uvjerio da je i ove godine među najboljim serijama
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 08:53   #27
Je li ima netko link na titlove za 3. sezonu? Moze i engleski. Nikako ih ne mogu naci. Hvala.
pantaghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:06   #28
Ako gledaš sa bc playerom automatski ti skida i učitava..
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 15:41   #29
Jako dobra serija, da ne kažem odlična.
Upravo sam završio 2. sezonu i mogu reći da sam prilično zadovoljan viđenim.
Serija nije zamorna, nema previše epizoda po sezoni ( 8 ) tako da oni kojima se sviđa taj tip serije ( London, zadnje desetljeće 19.-tog stoljeća, detektivi, lake žene.... ).
Ripper Street je inače najgledanija serija na Amazon UK platformi, te je odobrena i 4. i 5. sezona.
Ljubiteljima GOT serijala bit će zanimljivo i to što narednika Drake-a glumi Jerome Flynn - Bronn.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 18:45   #30
Krenula 4. sezona Ripper Street-a, odlične serije koja prati londonske policajce u zadnjem desetljeću 19. stoljeća.
Od jučer su dostupne prve tri epizode na netu.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 19:03   #31
Šta stvarno?
Super mi je serija, nekako sam shvatila da je finale 3.sezone the end - sve su lijepo zaokružili...ali drago mi je što ima još!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:30   #32
Pogledao 5 od 6 epizoda 4. sezone Ripper Street-a .... serija i dalje jako dobra....da ne kažem odlična.
Zanimljivo doba, osebujni likovi, zrnce misterije kao i začeci CSI policijskih istraživanja i promišljanja.
Svaka epizoda 4. sezone traje respektabilnih 65-66 minuta dok pak prva epizoda 4. sezona nestvarnih 130 minuta.

Amazon Prime inače je obznanio da serija završava sa 5. sezonom koja se upravo snima....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 12:31   #33
Odgledana i kompletna 4. sezona serije Ripper Street.....i serija definitivno spada među bolje serije koje se trenutno prikazuju.
Kraj 4. sezone ( nažalost samo 6 epizoda ali to je već neki standard u britanskim TV serijama ) automatski poziva na gledanje 5. ( nažalost i posljednje ) sezone jer 4. sezona nije zaokružila cjelinu već je samo ostavila brojna otvorena pitanja među kojima je najbitnija borba za život narednika Drakea.
Tko nije gledao ovu seriju, a voli povijesne, kostimirane serije, naročito vitorijansko doba u Engleskoj, trebao bi krenuti sa gledanjem iste.
Topla preporuka.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 19:04   #34
Napokon će da gledam ovo
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 11:48   #35
Vani je svih 6 epizoda 5.-te i posljednje sezone odlične britanske serije Ripper Street.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:37   #36
Odgledao i posljednju, 5. sezonu jedne kvalitetne, pametne i oku ugodne britanske serije koja se bavi londonskim kvartom Whitechapel odnosno policajcima koji djeluju u njemu.

Serija se odvija u zadnjem desetljeću 19-stog stoljeća a naziv duguje tome što se je u tom kvartu ubijao nadaleko poznati Jack The Ripper....
Serija nema američki happy ending već na kraju serije čovjek ostane melankoličan i sa nekim gorkim okusom u ustima ( naročito u zadnje dvije epizode ).....
Serija kojoj ću se sigurno jednom ponovno vratiti....
Moja ocjena kompletne serije je 7.5/10......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.