Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 20:55   #101
šteta kaj je otkazano. prva sezona je bila baš osvježenje, meni bolja nego isto britanske the fall i in the flesh ali ipak ne dobra kao black mirror. druga sezona me čeka. ako će fincher imat prste u američkom remaku moglo bi bit dobro.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:23   #102
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Prestrašno. Užasna vijest. Tragedija.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 20:26   #103
Ovo je bila jedna od najboljih serija koju sam ikad pogledao. Fincheru je bolje da ne osramoti original.
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 16:27   #104
Quote:
kaji kaže: Pogledaj post
Ovo je bila jedna od najboljih serija koju sam ikad pogledao. Fincheru je bolje da ne osramoti original.
Nekako mislim da nema šanse da Fincher usere ovo. Nek se ljudi žale što je remake, ali gledat će se.
__________________
How many people have to die before we finally do something about dropping pianos?
HedgehogDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 16:34   #105
Quote:
HedgehogDilemma kaže: Pogledaj post
Nekako mislim da nema šanse da Fincher usere ovo. Nek se ljudi žale što je remake, ali gledat će se.
Pošto je original ukinut sigurno ću dati seriji par epizoda prilike. Ako seriju pretovore u 10-13 ep pune fillera odmah prestajem.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:57   #106
Quote:
kaji kaže: Pogledaj post
Ovo je bila jedna od najboljih serija koju sam ikad pogledao. Fincheru je bolje da ne osramoti original.
pa koliko si onda serija u životu pogledo?
osim što je serija vizualno impresivna, navedi šta je toliko najbolje kod scenarija i likova?
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:40   #107
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
pa koliko si onda serija u životu pogledo?
osim što je serija vizualno impresivna, navedi šta je toliko najbolje kod scenarija i likova?
Ne znam jednostavno mi serija paše. Crni humor, soundtrack... Priznajem da scenarij nije savrsen, ali nije ni los. I nije mi najdraža serija. U top 5 mi je. Breaking Bad, Game of Thrones, Hannibal, Fargo i ovo.
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 11:11   #108
U redu.
Svejedno mislim da Fincher puno toga može napraviti s ovim, pogotovo ako skupi dobru ekipu oko sebe
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:47   #109
Peticija za Utopiju

Ovdje možete potpisati peticiju za nastavak Utopije:

http://www.change.org/p/channel-4-br...share_petition
Mad Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:13   #110
Ljudi, no hard feelings, ali mene ne čudi što je otkazano - 2. sezona je bila preloša, priča šuplja, radnja spora.

1. sezona je bila osvježenje, zanimljiva, s potencijalom - koji na kraju nije iskorišten.

Sve pohvale fotografiji, pogotovo (opet) u 1. s.
Abe-ce-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:29   #111
Pogledal sam danas s02e02 i i dalje mogu reci da je serija bas drugacija, dosta originalno mi izgleda.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 06:02   #112
Kakva serija...
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:37   #113
Nisam gledala drugu sezonu još, prva je bila šlampava, ali simpa. Vizualno bombon, likovi dovoljno zabavni i zanimljivi, dovoljno humora, baš gušt za gledanje.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:16   #114
. Što?

http://youtu.be/ww8Jlf9PLVI
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 08:41   #115
Potpišite
http://www.thepetitionsite.com/361/8...veutopia/#sign
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:04   #116
prva sezona mi je bila super.

od druge sam pogledala 2 epizode i odustala. posebno su me smetale neuvjerljive akcijske scene, bas se vidi da se nisu oko toga potrudili. npr. scena u kadi.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 15:55   #117
Meni je ovo jedna od najboljih serija koje sam pogledala u zadnje vrijeme, pogotovo prva sezona.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:10   #118
bok, tek danas sam "otkrio" seriju i imam problem, nikako ne mogu otvoriti 2,3 itd epizodu !!!
uspio sam odgledati prvu epizodu prve sezone i to je to...uzas a tako sam se napalio
mozda neki link koji radi ( sa prijevodom )

zahvaljujem
__________________


zakaj je sve kaj ja volim nemoralno, protuzakonito ili deblja ?
stari_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:43   #119
Došao USA remake ove serije.. nisam još pogledao ali čisto da znate.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 14:05   #120
i naravno nema je na hr prime videu. joj kako mi idu na žifce.
vjerojatno neće biti ni do koljena originalu ali baš bih ju pogledala i usporedila.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.