Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2014., 18:37   #201
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
nisam istraziovao, al dali onaj broj kod imena osobe (epizode) oznacava vaznost te osobe il isamo broj slucaja?
jer iako se ne sjecma sad napamet koji broj je bio berlin, znam da nije bio jednozamenkast, a za sada je on glavni badass negativac
ja sam nekako pod dojmom da je to vaznost osobe.
ali me isto pokolebao berlinov broj. ok, ne mora biti broj 1, ali da je medju prvih 5...
Quote:
mislite da je red fakat slao njemu njegovu kcer u dijelovima? znam da je sposoban za takvo sto, al nekakav dojam je da nije to radio
mislim da nije.
vjerujem da nije lagao kad je rekao berlinu da nije on kriv za smrt njegove kceri.
Quote:
moralana dilema/pitanje:
da li bi vi dozvolili doktoru transpaltaciju pluca koja su nabavljena tako da je ubijen neki covjek?
da. u ovakvoj situaciji koja je bila u epizodi, da.
bila bi steta da propadnu pluca i umre jos netko. mrtvoj osobi ih se svejedno ne moze vratiti.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:34   #202
Azijat što radi za Reda je savršen
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 23:41   #203
Dobra serija a i čini se da je Spader nešto smršavio, smanjila mu se glava i podbradak !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 12:29   #204
nisam skuzio kaj je sa ovim kljucem kaj je red uzeo iz flaše ?
mr s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:50   #205
Meh epizoda. Ali je vrhunac mi je Lizina dvojnica.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:03   #206
slazem se - prosjecna epizoda
najava za slijedecu mi je odlicna, jedva cekam
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 23:05   #207
Koliko su bili dobri u prošloj sezoni, toliko su dosadni u ovoj..
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:44   #208
Očekivano, Tom je zaključan.
Cijela epizoda podosta dosadna, osim onog dijela kad Red priča o Dembeu.

U idućoj će Red napokon nešto reći ili agent Keen ili kćeri.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:59   #209
Thumbs down Mlako

Odgledao pilot. Solidna akcija, mlaka prica, solidno-mlaki likovi i gluma. Preskacem.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:53   #210
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Odgledao pilot. Solidna akcija, mlaka prica, solidno-mlaki likovi i gluma. Preskacem.
Moj ti je savjet da pogledaš još par epizoda, ako imaš vremena Kasnije dok se radnja počne razvijati i sub-plotovi postaje mnogo bolja.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:13   #211
u jebate jedan stvar manje, 3 nove se otvorile.. sto je fulcrum, sto je u sefu i u kakvom su odnosu redington i tom. vjerujem da nece ispast da je tom ustvari radio za reda otpocetka, nego nesto manje ocito tipa da nisu oni u rodu nesto ? tipa otac/sin, braca ? ostavit cu to tu da kasnije ukoliko pogodim se mogu hvalit
mr s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 08:13   #212
Jezus koja smotana epizoda, tko je ovo radio. Izgleda kao da je poanta "shock value", a ne suvisla radnja.
Likovi skaču okolo kao da tripaju, umjesto da ovu radnju prošire na par epizoda...
Dogodi se nešto šokantno i samo pređu preko toga, umjesto da razrade uzroke i poslijedice.
Alan Alda na kraju ispao pozitivac, to je jedino što sam pohvatao iz toga.
Tom iz nekog nepoznatog razloga štiti Reda, nakon što ga je ovaj više puta pokušao ubiti, Liz ubije čovjeka i onda kao ništa da nije bilo, Berlin ubija najviše dužnosnike Rusije i Amerike uz 5 minuta pripreme.
Da je to tako lako, bilo bi više mrtvih važnih političara, ovaj Berlin nebi smio moći ni Milanovića srediti kako su ga prikazali.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:55   #213
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Jezus koja smotana epizoda, tko je ovo radio. Izgleda kao da je poanta "shock value", a ne suvisla radnja.
Likovi skaču okolo kao da tripaju, umjesto da ovu radnju prošire na par epizoda...
Dogodi se nešto šokantno i samo pređu preko toga, umjesto da razrade uzroke i poslijedice.
Alan Alda na kraju ispao pozitivac, to je jedino što sam pohvatao iz toga.
Tom iz nekog nepoznatog razloga štiti Reda, nakon što ga je ovaj više puta pokušao ubiti, Liz ubije čovjeka i onda kao ništa da nije bilo, Berlin ubija najviše dužnosnike Rusije i Amerike uz 5 minuta pripreme.
Da je to tako lako, bilo bi više mrtvih važnih političara, ovaj Berlin nebi smio moći ni Milanovića srediti kako su ga prikazali.
Meni tek sad nista nije jasno tko tu koga, kako, zasto
__________________
"You raped her. You murdered her. You killed her children. Now say her name."
Miyaragchaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:04   #214
još jednom su pokazali da ni oni nemaju blage što žele od ovog niti imaju ikakvu ideju nego vjerojatno sjednu svi za stol i razmišljaju što bi mogli napisati a da ima najmanje smisla i da najviše 'šokira'
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:14   #215
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
još jednom su pokazali da ni oni nemaju blage što žele od ovog niti imaju ikakvu ideju nego vjerojatno sjednu svi za stol i razmišljaju što bi mogli napisati a da ima najmanje smisla i da najviše 'šokira'
Roberto Orci je koproducent, to objašnjava dosta toga U cijeloj epizodi meni se najviše dopao Lizin Mercedes GLA
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:59   #216
Neznam, meni je epizoda bila odlična. Ja volim preokrete i šokove
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 10:21   #217
Krenulo dalje! Ron Perlman odlican dodatak seriji, napokon su pricu oko Liz pokrenuli dalje.

Na zalost, njezin lik i dalje ostaje totalno oblivious tupava osoba.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 14:37   #218
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Krenulo dalje! Ron Perlman odlican dodatak seriji, napokon su pricu oko Liz pokrenuli dalje.

Na zalost, njezin lik i dalje ostaje totalno oblivious tupava osoba.
Nebi to bio pravi blacklist bez toga
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:58   #219
Meni je serija baš super Ali istina je da uvijek na kraju svake epizode sam pomalo i puna pitanja

2x9 mi je bila super, a ona pjesma je sijela ko budali šamar
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 13:48   #220
ja imam isto mali milion pitanja, dosao tu sa nadom da cu sve procitati i da cu otkriti neke stvari ali vidim nema bas ljudi...steta, valjda cemo sami okkriti u nekim od iducih epizoda.
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.