Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2009., 01:44   #1
Riz Visokotonac

Posedujem Riz zk 860 zvucne kutije, kojima sam jako zadovoljan. Nazalost jedan visokotonac je otisao u vecna hi-fi lovista i imam problem sa nabavkom. Oznaka je riz zvk 1019 30w 8ohm. Pa ako neko zna gde mogu da nabavim ili vec neko poseduje isti... Svaka pomoc je dobro dosla.

Lep pozdrav i hvala!
Black Code is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 01:50   #2
Quote:
Black Code kaže: Pogledaj post
Posedujem Riz zk 860 zvucne kutije, kojima sam jako zadovoljan. Nazalost jedan visokotonac je otisao u vecna hi-fi lovista i imam problem sa nabavkom. Oznaka je riz zvk 1019 30w 8ohm. Pa ako neko zna gde mogu da nabavim ili vec neko poseduje isti... Svaka pomoc je dobro dosla.

Lep pozdrav i hvala!
Kažu neki da je Visaton dobra zamjena za taj RIZ, zapravo je bolji od RIZ-a
Evo ti link .
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:24   #3
Ja ti ga sredim.
Javi se na 095-903-7777
dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 16:16   #4
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Kažu neki da je Visaton dobra zamjena za taj RIZ, zapravo je bolji od RIZ-a
Evo ti link .
Da cuo sam za taj visaton, ali da bih ga ugradio u kutiju moram da secem riz-ovu plastiku na kojoj je bio montiran original visokotonac, a ne bih da menjam originalni izgled...

I da zaboravih da napomenem, bas je gadno ostecen spulna je pregorela i utopila se u membranu tako da ne znam da li moze da se opravi, posto bi i membrana morala da se menja
Black Code is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:26   #5
Quote:
Black Code kaže: Pogledaj post
I da zaboravih da napomenem, bas je gadno ostecen spulna je pregorela i utopila se u membranu tako da ne znam da li moze da se opravi, posto bi i membrana morala da se menja
Onda je najbolje da kupiš neke druge zvučnike no ako su ti RIZ-ovi jako dragi daj ih premotati onome koji se razumije u to.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.