Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 00:31   #6381
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima zestina sa tim? Nije himen 15 cm unutra nego na ulazu. Zakacis ga kako god ili sam ja nesto propustila?
Da se preformuliram, gospođo: nisu ga dobro zakačili!
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 00:52   #6382
Objasni.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 23:29   #6383
Svaki himen je drukčiji, ne puca čim ga pogledaš.
Neiskusnima se lako dogodi da ništa ne potrgaju iz prvog pokušaja, već kasnije.
Jednom ovako, drugom onako.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 00:36   #6384
Cekaj malo, odnos imas ili nemas. Kakve veze ima iskustvo sa himenom?

Djevojka je spominjala da se bavila sportom. Tu su ceste situacije probijanja himena a da prosto na to ne obratis paznju i ne znas. Ne krvare sve djevojke.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 14:59   #6385
Pozdrav!

Cura i ja (20) smo godinu dana skupa i oboje smo nevini (u svakom smislu). Nisam ju prisiljavao na seks, vec sam joj rekao da ona kaze kada bude spremna. To vrijeme je doslo.

Zelim da ta noc bude posebna. Razmisljam samo o tome da nju zadovoljim jer mi je sve. Zelim joj pokazati da je posebna, najdragocjenija i najljepsa. Razmisljam da joj pruzim oralni seks (jezik i prsti) sa predigrom. Ne znam hocu li uopce prijeci na vaginalni i je li uopce pametno samo oralni imati, hoce li ostati uskracena. Je li postoji mogucnost da se sve uprska sa oralnim jer je nevina (krv i to) ?

Jebi ga, mozda ce nekome ovo sve biti smijesno jer sam papak i/ili glup. Bi li cure koje nisu nevine voljele ovakvu noc, da znam za ubuduce?
yo yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 16:31   #6386
Poderi je ko listić iz klade
vječni onanist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 22:50   #6387
O SUNCE LI MU KALAJSANO!!
Jel ja to kužim da vi u god dana veze niste došli do oralnog?? E brajko ako još nisi lizao, najprije nauči DOBRO lizati pa pokušaj dalje.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 11:46   #6388
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
O SUNCE LI MU KALAJSANO!!
Jel ja to kužim da vi u god dana veze niste došli do oralnog?? E brajko ako još nisi lizao, najprije nauči DOBRO lizati pa pokušaj dalje.
Pa ako cura nije htjela ranije a on je poštivao tu odluku zašto bi to bilo čudno?

Oboje su nevini i ako sam dobro skužio do sad nisu imali erotskih fizičkih kontakata.
Tako da neka idu samo polako, neka istražuju, može prvo i preko odjeće ako im je nezgodno tako će se polako opustit.

Najbolje je prvo započeti laganin poljupcima po usnama, vratu, ramenima a mogu i ruke sve što je golo i dostupno. Kasnije polako tokom predigre se približavati erotičnijim zonama. Itd itd. Tako na kraju možda padne i sex, preporučam obavezno bez obzira uz sebe da imaš kondom. Ako ne ide ne moraš ga iskoristiti ali da ti se ne desi da ti treba a nemaš ga.

Gle ja nikad nisam bio sa curom ali nekog vraga valjda razumijem. Ako nešto griješim iskusni će me ispraviti ali slušaj savjete ljudi koji razumiju i osjećaje. Pusti ove jebače kojima je na pameti samo umakanje, takvi savjeti tebi ne trebaju. Tebi i djevojci bitno je da što više uključite osjećaje i sve će biti ok.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:31   #6389
Eh, sad tek vidim ovu zbirnu temu pa lijepim i tu:
Imam 26 godina i kako se do sada nisam seksala ( jedini razlog je taj što nisam imala dečka, a seks izvan veze mi i nije neka privlačna opcija) prije godinu dana sam odlučila napraviti inciziju himena ( medicinski postupak kojim se pod lokalnom anestezijom radi kirurška defloracija). To sam napravila da mogu na normalan ginekološki pregled, a i zato da me prvi seks ne boli kada jednom dođe do njega.

Postupak je prošao ok, kontrola također, ali jedna pojedinost sa kontrolnog pregleda me i dan danas muči. Naime, za vrijeme pregleda ginekologica uđe sa umjetnim pimpačem unutra i u početku je išlo normlano unutra sve dok u jednom trenutku nije došlo kao do neke opne ( moj subjektivni osjećaj) i onda nikak dalje, ona gura iz petnih žila i ne ide, ona još jače gura i nikak, ozbiljno sam u tim trenucima mislila da će mi nešto puknuti i čak sam joj htjela reći da prestane ali onda je ipak uspjelo proći dalje. Na žalost, nisam je pitala što je to bilo. Mislila sam da je himen jedina racionalna prepreka, a ne da još moram takve šokove doživljavat Dr. mi je samo na kraju pregleda poručila da se mogu početi seksati. Pitala sam naj frendicu ( koja je usto i medicinske struke) što bi to moglo biti kroz što alatka nije uspjevala proći, a ona je rekla da nema pojma, da njoj sve glatko ide. Ako je to bilo nešto jednokratno nije problem nego me muči da nije i inače tako jer je bilo prilično neugodno. Dakle, himen je rješen kirurški i tu nije bilo nikakvog problema kod ulaza nego se radilo o nečemu u samoj vagini. Any hints?
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 13:23   #6390
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post
Eh, sad tek vidim ovu zbirnu temu pa lijepim i tu:
Imam 26 godina i kako se do sada nisam seksala ( jedini razlog je taj što nisam imala dečka, a seks izvan veze mi i nije neka privlačna opcija) prije godinu dana sam odlučila napraviti inciziju himena ( medicinski postupak kojim se pod lokalnom anestezijom radi kirurška defloracija). To sam napravila da mogu na normalan ginekološki pregled, a i zato da me prvi seks ne boli kada jednom dođe do njega.

Postupak je prošao ok, kontrola također, ali jedna pojedinost sa kontrolnog pregleda me i dan danas muči. Naime, za vrijeme pregleda ginekologica uđe sa umjetnim pimpačem unutra i u početku je išlo normlano unutra sve dok u jednom trenutku nije došlo kao do neke opne ( moj subjektivni osjećaj) i onda nikak dalje, ona gura iz petnih žila i ne ide, ona još jače gura i nikak, ozbiljno sam u tim trenucima mislila da će mi nešto puknuti i čak sam joj htjela reći da prestane ali onda je ipak uspjelo proći dalje. Na žalost, nisam je pitala što je to bilo. Mislila sam da je himen jedina racionalna prepreka, a ne da još moram takve šokove doživljavat Dr. mi je samo na kraju pregleda poručila da se mogu početi seksati. Pitala sam naj frendicu ( koja je usto i medicinske struke) što bi to moglo biti kroz što alatka nije uspjevala proći, a ona je rekla da nema pojma, da njoj sve glatko ide. Ako je to bilo nešto jednokratno nije problem nego me muči da nije i inače tako jer je bilo prilično neugodno. Dakle, himen je rješen kirurški i tu nije bilo nikakvog problema kod ulaza nego se radilo o nečemu u samoj vagini. Any hints?

Kao djevac nisam stručnjak ali po nekoj logici s obzirom da nikad nisi imala spolni odnos i nalazila si se u neugodnoj situaciji nisi bila opuštena, pomalo i napeta pa si nesvjesno grčila mišiće što je moglo otežati ulazak.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:03   #6391
thx Rocco, možda ima nešto u tome, a i u tome što nisam bila uzbuđena.
Dr. mi je cijelo vrijeme djelovala skroz rutinerski (doktori i inače slože poker face kad ti misliš "bogznaštoje"), a i kasnije mi nije ništa rekla vezano uz to, da je neki zdravstveni problem uputila bi me valjda na nešto

čekam još komentara, baš me zanima da li je netko imao takav problem kod prvog seksa i da li to s vremenom prođe ( dr. mi je na kraju rekla da bi me seks mogao boljeti prvih par puta, ali ovo nije bila klasična bol, nego baš situacija da alatka ne može probiti dalje)
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 20:03   #6392
Kita ili dildo, svejedno je u toj situaciji.
Koliko same žene/cure kažu, prvih nekoliko puta ne ide lako dok se sve tamo malo ne razradi.

S weba:
"Vaginizam: kad se žena prestraši seksa
Nehotični grč mišića, koji stegne ulaz u rodnicu, vrlo je neugodna stvar koja ženi onemogućava normalnu spolnost.
Vaginalni grč toliko stegne međunožje da penetracija postane praktički nemoguća."
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 00:00   #6393
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Pa ako cura nije htjela ranije a on je poštivao tu odluku zašto bi to bilo čudno?

Oboje su nevini i ako sam dobro skužio do sad nisu imali erotskih fizičkih kontakata.
Tako da neka idu samo polako, neka istražuju, može prvo i preko odjeće ako im je nezgodno tako će se polako opustit.

Najbolje je prvo započeti laganin poljupcima po usnama, vratu, ramenima a mogu i ruke sve što je golo i dostupno. Kasnije polako tokom predigre se približavati erotičnijim zonama. Itd itd. Tako na kraju možda padne i sex, preporučam obavezno bez obzira uz sebe da imaš kondom. Ako ne ide ne moraš ga iskoristiti ali da ti se ne desi da ti treba a nemaš ga.

Gle ja nikad nisam bio sa curom ali nekog vraga valjda razumijem. Ako nešto griješim iskusni će me ispraviti ali slušaj savjete ljudi koji razumiju i osjećaje. Pusti ove jebače kojima je na pameti samo umakanje, takvi savjeti tebi ne trebaju. Tebi i djevojci bitno je da što više uključite osjećaje i sve će biti ok.
Hvala, prijatelju
yo yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 12:04   #6394
Šljiva, hvala ti!
Mogao bi biti taj vaginizam, mada ja i ne osjećam strah od seksa, ali tehnički mi djeluje da bi moglo biti to.
Vidjela sam da ima tu na forumu i tema vaginizam pa ću tamo pitati dalje.
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 13:35   #6395
Gle, kad to razradiš, ovo će ti biti samo uspomena.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 10:02   #6396
Eto, Sljiva elaborirao situaciju. Nakon svih. Strucno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 10:51   #6397
Kakvi su vam kondomi Billy Boy?
Xenaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:24   #6398
Quote:
Xenaxx kaže: Pogledaj post
Kakvi su vam kondomi Billy Boy?
Dobri. Ali to ovdje nije tema, imas temu o kondomima.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 14:13   #6399
Jedno opet glupo pitanje, ali ajde
S obzirom da sam vam već pisala tu, oralac sad ide sasvim lagano i to mi je postalo nešto sasvim normalno, nimalo gadljivo :klap:
I sad me zanima, ne znam kako bih baš opisala, kad mu pušim, pa npr ako sam jezikom na glaviću i tom predjelu pa osjetim neki kao trzaj kurca, jel to reakcija na osjećaj ugode? Sigurna sam da nisam učinila ništa što ne valja pa me eto zanimalo
__________________
Možda svi mi dajemo previše ljudima kojima ništa ne značimo.
Elektra0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 14:25   #6400
Jeste.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger