Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 19:56   #1
Llena de amor (2010-2011)

Bella je nova Televisina telenovela producentice
Angelli Nesme Medine ( Por Tu Amor, Nina Amada Mia,
Apuesta Por Un Amor ).
Serija počinje s emitiranjem nakon Hasta Que El Dinero Nos Separe. Serija je remake od Mi Gorda Bella s Nataliom S.

Ariadne Diaz - protagonistica
Valentino Lanus - protagonist
Sara Maldonado - negativka, villain
Lucia Mendez
Laura Flores

Inače obožavam novele od Angelli Nesme Medine, no ne znam što joj se događa u zadnje vrijeme!?
Zadnje novele koje su joj bile dobre su Apuesta por un amor & Amar sin limites, i sve one serije koje je radila prije njih. To su joj bile ajmo reč ozbiljne novele, Al Diablo con los guapos & Un Gancho al corazon mi sve djeluju kao komedije. A rekao bih da ce i ova Bella biti nešt na sličnu foru.
Je li netko od vas gledao original ove serije da mi može reći kakva je ..
Da znam što očekivati od remakea...

Kada sada pogledam scene iz Apuesta Por Un Amor i Al diablo con los guapos, čovječe koja razlika...
Wrecked is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 20:11   #2
Original je bio gledljiv, al ništa posebno....

Otkud ti ovo za Saru Maldonado?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:17   #3
kolko sada Bella ima kao sto je pre Mariana bilo popularno ime za glavne junakinje, i mislim da ce biti sra*e, Mi gorda bella je bila extra i stvarno bezveze sto vise prave rimejkove... vec vidim Saru kao Chiqui
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 12:05   #4
Al Diablo con los guapos je odlična bila. Gacho mi je bezveze.
FalconB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 18:22   #5
ovo za saru maldonado sam pročitao na jednom stranom forumu, na kojem sam i pročitao ovo za ariadne i valentina.
ima li kakve akcije u mi gorda bella, ono chick fight, ubojstva, nesreće itd... ili je to samo neka komedija?
ima li mi gorda bella ikakve veze sa fea mas bella? totalno sam zbunjen, u zadnje 2 godine su se pojavile bezbroj verzija tih bella, ugly, fea, gorda, nina, i ne znam ti ja kaj, ne znaš koja je serija original, koja remake, ne zna se tko pije a tko plaća.

po mome mišljenju angelli je trebala ostati pri svojoj prvoj ideji za remake antonelle koja se trebala zvati dulce addicion, al ne morala se je ona predomisliti.
Wrecked is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 19:07   #6
MGB i Betty la fea ti nemaju nikakve veze, osim što su obje glavne junakinje neugledne. Betty je ružnjikava, a Valentina u "MGB" je well, debeljuškasta.

MGB ti ima ubojstava itd., al ne sad neki pokolj LOL. Prvih 50-ak je baš komedija, kasnije postaje bzvzna tragikomedija...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:17   #7
Ariadne mi je ok.
Cuj Sara villana bas da to vidim.
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:13   #8
joj diablo nebi bila losa spaunica da nema eugenia njega nemogu organski smislit ... a ove fea gorda i sa ja znam su mi sve iste ... nemogu ih vise pratit !
narcissa rbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 21:38   #9
Diablo? Misliš na Mi Pecado?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 00:11   #10
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Diablo? Misliš na Mi Pecado?
ne mislim na diablo- al diablo con los guapos ...tamo glumi eugenio ... naravno i u mi pecado pa comm di god je on mi serija nije dobra jer ga nemogu gledat
narcissa rbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 00:34   #11
Quote:
narcissa rbd kaže: Pogledaj post
ne mislim na diablo- al diablo con los guapos ...tamo glumi eugenio ... naravno i u mi pecado pa comm di god je on mi serija nije dobra jer ga nemogu gledat
Aaa, sorry, skroz sam zaboravila na tu seriju. Grozan mi je on. Ima neki čudan glas, piskutavo visok, nikako se ne mogu uživjeti u nijedu njegovu ulogu. Simpica mi je inače, ali ne podnosim ga dok glumi. Zato nisam pretjerano ni gledala MP, sve što jesam je zbog Maite. A ADCLG nikako, on i Lozz - užas.

Ali zato Mas sabe el Diablo . Kako bih voljela da ta serija dođe kod nas.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 01:16   #12
malo sam googlala za MSD ali nisam bila nes odusevljena ... bacit cu oko jos jednom...
ma eugenio ima jednu tot cudnu vibru ugl nije za glavnu ulogu ... MP bi mi bila super serija ali ovako ... uf koma... dosla sam do 50 epizode i nikako se nemogu prisilit da opet gledam
narcissa rbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:33   #13
ja procitao da ce Altair Jarabo biti negativka
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 14:24   #14
u seriji glume:

ariadne diaz
valentino lanus
altair jarabo
daniela castro
azela robinson
alexis ayala
cesar evora
laura flores
armando araiza
roberto palazuelos
ana layevska.

serija je sa snimanjem počela, a pošto hasta que la muerte nos separe završava tek 25.04. tek tada će serija početi s emitiranjem.

http://www.youtube.com/watch?v=wnMWpDVecM4
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 18:29   #15
Gledala sam orginal i bio je ok.

Ovo bum gledala...cim Cesar Evora glumi...I love him
Toscany is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:55   #16
Llena de amor / Puna ljubavi

Marianela Teresa Ruiz i Pavón, je slatka ,duhovita i vrlo pametna djevojka, mogli bi reći da ima sve osim fizičke ljepote. Iako zrači srećom, ona je jako usamljena, jer je već osam godina živi u učeničkom domu, daleko od svoje majke.Na dan završetka srednje škole trebala se ujediniti sa Evom, svojom majkom.Marianela nije ni sumnjala da je njena majka umrla u čudnim i misterioznim uvjetima.
Nakon toga, Marianela je prisiljena preseliti se u kuću svoje tete Fedre, opake žene bolesnih osjećaja.Fedra je uvijek mrzila svoju sestru Evu i sad planira zagorčati život svojoj nećakinji.Marianela tripi bezbrojna poniženja od strane svoje tete ,Ilitie i sestrične Kristel koje joj se stalno rugaju zbog prekomjerne težine.Marianela se zaljubljuje u Emanuela mladog izdavača koji joj postane najbolji prijatelj. Marianela također nalazi prijateljstvo u svojoj drugoj teti Netty koja će joj pomoći da postane što sigurnija u samu sebe.

Llena de amor je remake popularne venezuelanske sapunice Mi gorda bella.

ULOGE

Ariadne Díaz - Marianela Ruiz y de Teresa Pavón
Valentino Lanus - Emanuel Ruiz y de Teresa Curiel
Azela Robinson - Fedra Curiel de Ruiz y de Teresa
Altair Jarabo - Ilitia Porta López
Armando Araiza - Brandon Moreno
Maria Elisa Camargo - Kristel Ruiz y de Teresa Curiel
Laura Flores - Netty Pavón
Cesar Evora - Emiliano Ruiz y de Teresa
Alexis Ayala - Lorenzo Porta
Cecilia Gabriela - Muñeca Lopez de Porta
Diego Amozurrutia - Axel Ruiz y de Teresa Curiel
Ricardo Margaleff - Oliver Rosales
Christina Masón - Gretel Ruiz y de Teresa Curiel
Alberto Agnesi - André
Roberto Ballesteros
Aarón Hernán - Máximo Ruiz y de Teresa
Alejandro Felipe - Javi
Héctor Saéz - Comisario Tejeda
Rosita Pelayo - Flora
Lorena Enríquez - Doris
Maricarmen Vela - teta Carlota
Lucia Mendez - Eva Pavón de Ruiz y de Teresa




http://www.youtube.com/watch?v=Gfeny...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ypwDyiK6tGs&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=usN0D...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Gex4r...eature=related

Zadnje uređivanje paolabilic2 : 22.04.2010. at 00:01.
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 00:48   #17
deluje onako ali mislim da Olimpia nije Evina sestra ali ovo Marianelino prezime WTF?! pola sata ga izgovaras
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 09:31   #18
ne sviđa mi se
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:10   #19
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
deluje onako ali mislim da Olimpia nije Evina sestra ali ovo Marianelino prezime WTF?! pola sata ga izgovaras
Imaš pravo da Fedra nije Evina sestra.... moja greška
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:24   #20
Gdje se to prikazuje?
Je li glavna glumica Aurora iz MEPS-a?
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.