Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 18:40   #41
stvarno je predobar na onoj slici
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:06   #42
Vijest od 31-3-13:

Po prvi put, peruanski glumac Christian Meier ima ulogu negativca u webnoveli "Arranque de passion " koja se otvara sutra na portalu američke mreže Univision. Ne samo da će se boriti za pobjedu kao vozač u auto utrkama, nego i u ljubavi, kako bi osvojo srce 'Ele' (Kate del Castillo).
"'Jordi' (njegov lik) je vrlo egocentričan, želi biti prvak i sve će učiniti da to postigne. Vrlo je sebičan i ne namjerava dopustiti da njegov brat Checo (Carlos Ponce) pobijedi " rekao je glumac za Univision.com.
Meier je dodao da ga je ovaj projekt privukao čim je dobio ponudu.
"Dobio sam poziv iz Univisiona, imao slobodnog vremena i bez razmišljanja sam došao u Miami to učiniti. Projekt mi se jako svidio, to je moja prva webnovela, a rad s Kate del Castillo (La Reina del Sur) i Carlosom Ponce je bilo odlično iskustvo ", rekao je peruanski zavodnik.
Christian je također pohvalio svoju prijateljicu Kate del Castillo, glumicu i producenticu webnovele.
"S Kate se poznajem nekoliko godina, ali ovo je prvi put da zajedno radimo Divna je, osim toga je vrlo talentirana. Vrlo je simpatična i producent je ove seije, uz Univision. Pobrinula se da se osjećam ugodno i da mi ništa ne nedostaje ", dodao je glumac.

http://peru21.pe/espectaculos/christ...arrera-2124253

i video od 10-3-13

http://trome.pe/fiesta/1552746/notic...on-fotografica
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:51   #43
Joj da, jučer je startala. Znači Meierov je lik negativac, a i mislio sam si, a i kuži se po traileru, a nisam znao da mu Ponce glumi brata, znači koliko sam shvatio Kate glumi njegovu (Meierovu) ženu, a ona zaljubljena u Ponceov lik i obratno.

Kate producentica, super. Mogao bih škicnuti.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:58   #44
Evo da i ja bacim koji komentar na Christiana Prvi put sam ga gledala u telenoveli "Escandalo" sa Lorenom Meritano. Već mi se tad svidio Još sam ga gledala u "Amor...querer con alevosia" sa Barbarom Mori te u "Luna, La heredera" i "La Tormenti" gdje me je potpuno oborio s nogu Ma njemu pristaju sve uloge; hoćeš seljaka ili bogataša Voljela bih ga vidjeti i u ulozi negativca

Uloga Santosa u "Dona Barbari" meni je njegova najgora uloga u dosadašnjoj karijeri unatoč odličnoj kemiji sa Edith, ali meni osobno njegova najbolja partnerica bila je i ostala Natalia Streignard Osim što je dobar glumac, jako je zgodan Jedno sam vrijeme ludila za njim, ali doslovno. Sad sam se smirila, sad mi je samo drag

Da ne zaboravim, gledala sam ga i u filmu "La mujer de mi hermano". Film je prosječan, ništa posebno

Sve u svemu jedan dobar glumac i... zgOOdan glumac
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:21   #45
Jesi gledala Zorroa?

Meni i tu neobično zgodan...a i s Marlene stvarno super kemiju ima.... ja sam na 30. epizodi

Slažem se s "Tormentom" jest da je serija pred kraj bila totalno mučenje gledatelja, ali lik Santosa Torrealbe je jedan od najbolje napisanih muških uloga IKAD!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:31   #46
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Jesi gledala Zorroa?
Meni i tu neobično zgodan...a i s Marlene stvarno super kemiju ima.... ja sam na 30. epizodi
Pogledala sam malo isječke Zorroa na youtubeu i neke scene Marlene i Christiana, ali ništa konkretno Čula sam da imaju dobru kemiju pa sam bacila pogled, i ako je suditi po onome što sam vidjela, slažem se, dobar su par. A i Chrisu dobro stoji maska

Quote:
Slažem se s "Tormentom" jest da je serija pred kraj bila totalno mučenje gledatelja, ali lik Santosa Torrealbe je jedan od najbolje napisanih muških uloga IKAD!
Istina, pred kraj su seriju totalno upropastili , ali isplatilo ju se gledati zbog Santosa Torrealbe Nekako mi je i sam Chris najbolje sjeo u toj ulozi. I sve druge je odradio vrlo dobro, ali Santos mi je posebno prirastao srčeku
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:32   #47
jedino sam sa njim do kraja gledala onu Luna la heredera,i tam mi je bio tad nisam imala pojma ko je taj lik ni kak se zove samo sam znala da je dobar pa sam odlučila gledat sapunicu radi toga a dobro još je glumila i Gaby Espino a i ona mi je ful draga i bili su mi baš super par kolko se sjecam ali da on je u toj serija tako šmekast,ima te neke fine manire,super su ga oblačili,ma.... sjecam se da mi je njegov lik jedan od boljih iz sapunjara
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:39   #48
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jedino sam sa njim do kraja gledala onu Luna la heredera,i tam mi je bio tad nisam imala pojma ko je taj lik ni kak se zove samo sam znala da je dobar pa sam odlučila gledat sapunicu radi toga a dobro još je glumila i Gaby Espino a i ona mi je ful draga i bili su mi baš super par kolko se sjecam ali da on je u toj serija tako šmekast,ima te neke fine manire,super su ga oblačili,ma.... sjecam se da mi je njegov lik jedan od boljih iz sapunjara
E to, to, baš to Ni ja ga ne bih bolje opisala u ulozi Mauricia Sama serija i nije bila nešto posebno, ali Cris y Gaby te odlična naslovna pjesma su izvukli maksimum iz nje
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:41   #49
Meni je Christian najbolji bio s Dannom u ATM..
Jedan od najboljih parova..





Zadnje uređivanje ezel00 : 03.04.2013. at 19:47.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:46   #50
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
E to, to, baš to Ni ja ga ne bih bolje opisala u ulozi Mauricia Sama serija i nije bila nešto posebno, ali Cris y Gaby te odlična naslovna pjesma su izvukli maksimum iz nje
plus i krajolik koji je bio prekrasan one velike pješčane plaže
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:52   #51
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
plus i krajolik koji je bio prekrasan one velike pješčane plaže
I to svakako Samo šteta što nisu iskoristili te predivne plaže i vanjski krajolik malo više Koliko mene sjećanje služi, likovi su većinu vremena provodili u zatvorenom prostoru (stanovi, uredi, kuća, bolnica)

P.S. @ezel00d nisam gledala ATM, pa ne bih znala reći, iako ovako na slikama Danna i Cris izgledaju prekrasno
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:40   #52
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jedino sam sa njim do kraja gledala onu Luna la heredera,i tam mi je bio tad nisam imala pojma ko je taj lik ni kak se zove samo sam znala da je dobar pa sam odlučila gledat sapunicu radi toga a dobro još je glumila i Gaby Espino a i ona mi je ful draga i bili su mi baš super par kolko se sjecam ali da on je u toj serija tako šmekast,ima te neke fine manire,super su ga oblačili,ma.... sjecam se da mi je njegov lik jedan od boljih iz sapunjara
Super je bio u Luni, baš je bio muško, nije bio nikakav plačljivi šonjo, odličan lik. Neki dan sam baš gledala malo od 40. ep na dalje, oooodlična kemija između njega i Gaby. Iako, ostatak ekipe je fakat bio koma, čitava atmosfera je bila kao u neke trećerazredne sapunjare.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 10:46   #53
Lunu nisam gledala, poslije ću baciti oko...

sad malo po jubitu gledam ATM samo Piedad i Rodriga...a ostatak serije - Wiki

predobar mi je Christian s Dannom...malo problematičan lik i drugačiji nego sto sam dosad gledala ali jako mi se sviđa....

stvarno nemožeš pogriješiti s bilo kim ovdje...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:17   #54
ja se za njega zalijepila u Tormenti, bio mi super par s Natalijom, poslije gledala Zorroa, pa La mujer de mi hermano pa Alguien te mira i dio La primera dama-svugdje mi je odličan, sve može glumiti, a o izgledu neću ni govoriti-

Evo novih vijesti
http://trome.pe/fiesta/1558363/notic...ctua-webnovela

ukratko, nakon završene webnovele sve nastavke će prikazati na tv Univision kao film. Baš me zanima, napokon u ulozi negativca
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 15:00   #55
a ja se jos mislila ko luda i razbijala glavu di sam čula "A gritos de esperanza"...od Alexa Ubaga

najbolja pjesma ikad napisana i ima jako drago mjesto u mom srcu

http://www.youtube.com/watch?v=oQI1fPPTAuo

negdje sam gledala tu seriju...je li se Luna kod nas prikazivala...ili sam možda na nekom bosanskom kanalu gledala....

ne mogu se sjetit da me ubiješ
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:23   #56
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post

negdje sam gledala tu seriju...je li se Luna kod nas prikazivala...ili sam možda na nekom bosanskom kanalu gledala....
bila je kod nas na rtl-u znam ja jer ja nikad bosanskog kanala vidla nisam
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:45   #57
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
bila je kod nas na rtl-u znam ja jer ja nikad bosanskog kanala vidla nisam
može bit...ma sigurno je tako...ona ako i je onda je davno bila....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:07   #58
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
a ja se jos mislila ko luda i razbijala glavu di sam čula "A gritos de esperanza"...od Alexa Ubaga

najbolja pjesma ikad napisana i ima jako drago mjesto u mom srcu

http://www.youtube.com/watch?v=oQI1fPPTAuo

negdje sam gledala tu seriju...je li se Luna kod nas prikazivala...ili sam možda na nekom bosanskom kanalu gledala....

ne mogu se sjetit da me ubiješ
Bold-je,prikazivala se na Rtl-u.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:22   #59
Sad sam pogledala film "La mujer de mi hermano"

čudnog li filma ajme meni ....

nezz priča mi je loše napisana unatoč odličnim glumcima
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:49   #60
pa meni je film onako za ubit vrijeme ok niš sad extra ali da se pogledat

eh da sad malo švrljam po Luni pa evo prvi susret njega i Gaby od 1:41 http://www.youtube.com/watch?v=HLqhD6V7IpI
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.