Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 12:40   #7341
Tema nam je malo zamrla... pa što ima s našim kivom? gdje je i što radi???
šminkerica25 is offline  
Old 10.05.2015., 20:31   #7342
Vozdrica

Kivin intervju za GQ maj 2015.
( Prevod: Ramona Jasna, Amira, Tatjana, Blažica Blažina sa FB )

Quote:
PRAVA SLOBODA: KIVANC TATLITUG
Družili smo se dva dana s Kivancem. Njegova ljubav prema prirodi. Željeli smo svjedočiti njegovom unutarnjem miru. Bili smo potpuno izvan dometa bilo kojeg telefona.

"Society" - Eddie Vedder - Kıvanç Tatlıtuğ GQ / Mayıs 2015.
Society, you’re a crazy breed / Društvo,čudna si ti sorta
I hope you’re not lonely without me / Nadam se da nisi usamljeno bez mene
When you want more than you have / Kada želiš više nego što imaš
You think you need / Misliš da ti je potrebno
And when you think more than you want / I kada misliš više nego što želiš
Your thoughts begin to bleed / Tvoje misli počinju da krvare

"Into the Wild" film u kojem Eddie Vedder pjeva tu pjesmu je tema našeg intervjua. Kivanca sam intervjuirala u prošlosti u raznim okolnostima, ali ovaj put sam imala šansu upoznati ga u potpuno drugom svjetlu. Naš cilj bio je da podijelimo njegovu ljubav prema prirodi. Radi toga proveli smo dva dana zajedno istražujući prirodu, daleko od kamera, profesionalnih make up artista i frizera. Moram dodati da uz sve to, nisu nam radili telefoni na području Yedigöller.
Zapadni dio Crnog mora uvijek je izazov za putovanje. Dok smo se spuštali neravnim i prljavim cestama prema Yedigöller Milli Parku počeli smo gubiti signal mobitela, čak I 3G network. Kivanc nas je zamolio da zaustavimo automobil na trenutak. Nazvao je starijeg brata i rekao mu gdje se nalazimo, što radimo i da se ne brine.
“Hvala vam, možemo ići!” I nakon toga više nije ni pogledao telefon.
Mislim da Kivanca znam više nego bilo tko drugi koji ga je do sada intervjuirao. Upravo iz tog razloga pisanje ovog intervjua bilo je u isto vrijeme i privlačno i teško. Dio mene vodio je borbu s mojim egom novinara kojemu je cilj saznati što više o njemu, ali i predstaviti svijetu drugačijeg Kivanca. U drugu ruku, kao njegov prijatelj, znam koliko mu je stalo do privatnosti i principa i željela bih održati isti nivo s njim koji je on postavio prema nama. Na kraju sam odlučila da se postavim prema njemu, isto onako kako se on ponaša prema svojim prijateljima. Ostavila sam lukava pitanja na stranu i odlučila uživati u šetnjama i našem razgovoru.
Turistička sezona ovdje u Yedigölleru počine od maja, tako da smo tu prije nego što je sezona počela. Sve je zatvoreno, pa ni mali kafić ne radi. Mjesto je veoma mirno, baš onako kako smo željeli da bude. Došli smo do ruba jezera, Kivanc je izletio iz auta i čula sam samo jednu riječ: “Veličanstveno”
Hodali smo lijevo i desno i onda me je pitao:”Da li bi moglo biti ovdje riba?” Rekla sam: “Ne znam, mogli bi googlati, ali nemamo internet”. Nakon nekih 100 metara naišli smo na kampere i počeli smo razgovarati. Naravno to bi bilo teško da smo bili u gradu, gdje te svi pomno prate, ne bi imali takvu slobodu.

K: Volim pobjeći iz gužve, otići u ribolov, u neka mala sela družiti se s lokalnim ljudima, gdje me ljudi ne poznaju ili ih jednostavno nije briga ni za što, osim za njihov život. Ponude mi ribu ili čaj…takva druženja volim, gdje su ljudi prirodni i iskreni.Nakon takvih razgovora se osjećam mnogo bolje, svijet izgleda bolji i ljepši.

U životnom razdoblju početka zrelosti

N: Ako me pitaš koju su nam planovi za fotografiranje, reći ću ti da nemam planova. Bilo bi dobro da ostavimo po strani tradicionalno poziranje i da ti jednostavno uzmeš sjekiru, drvo, ribički štap i loviš ribu.
K: Da to bi bilo odlično.
N: U stvari naši fotografi Emre i Okan već su navikli na tvoje divne plave oči i jaku ličnost. Prijatelji su nam rekli da ćeš biti još atraktivniji kad si jednostavno svoj, prirodan.

Pored ostalog provesti dva dana s Kivancom, slikati ga, a ne postavljati sva ta pitanja, je nešto što se ne događa tako često u njegovom životu. Uspjeli smo pogoditi njegovu pravu “žicu”. Koliko voli vrijeme provedeno s nama, isto toliko voli i što je vani, u prirodi. Rekla sam mu, da sam kao novinar veoma zahvalna, što je iako ne voli davati intervjue i ne vjeruje svakome, ipak tu s nama, na vrhu planine i da prihvaća da ga jednostavno fotografiramo i da razgovaramo.

N: Kako ti opisuješ ovu fazu svog života?
K: Mislim da ulazim u zrelost ili bolje rečeno počinjem razumjeti što to znači biti zreo. Moramo se podići da bi bolje vidjeli. Moramo šutjeti da bi bolje čuli. (razumjeli). Iskreno vjerujem u to. To vrijedi za sve osim za vijesti vezane uz mene, radije da ih ne znam, da me ne bi zbunjivale. Radim s agencijom Gaye Sokemen Ajan’s zadnjih deset godina i svi su mi osobni prijatelji. Nedavno sam ih zamolio da ne prate vijesti koje imaju bilo kakve veze sa mnom. Radije bih da ne znam ništa do vremena dok se ne odlučim vratiti glumi… želim samo sebe slušati. U ovom periodu svog života, razmišljam o mnogim stvarima. Što je to što me čini sretnim,a što ne. Trudim se ući što dublje u svoju unutrašnjost, da pokušam otkriti samog sebe. Da bi to uradio, obično se prepuštam prirodi.

Gdje god se pojavimo s Kivancem sve oči su uprte u njega. Neki ga gledaju s divljenjem, neki s ljubomorom, neki s ljubavlju, neki se trude da ga ne gledaju, ni na sekundu. Bilo kako bilo, sve oči su uprte pram njemu. U početku je to široki krug i ako pomno pratite, krug se sve više smanjuje. Biznismeni, novinari, obožavatelji, umjetnici, čitavo društvo…
Ako je Eddie Vedder rekao u svojoj pjesmi, krug postaje tako tijesan, da više nema zraka, da se ne može disati. Čak i kad je s prijateljima, sve je fokusirano na njemu… i dok su oni u sjenci. I njih znaju umoriti takve situacije, ali on to živi svaki dan, to je njegova svakodnevica. Možda je upravo to razlog zbog čega je uvijek tako oprezan. Veoma štiti svoju familiju, djevojku, prijatelje, pa čak i njihove familije. Uvijek podržava ljude iz svog kruga. Drži se striktno tog pravila. On se strogo drži tih pravila i očekuje i od drugih oko sebe, da se drže istih tih pravila. Nikada ne mijenja svoje principe iz mjera predostrožnosti u vezi svog privatnog života ili zbog medija ili društva.

K: U stvari ta moja pravila dolaze iz mjesta odakle je moja familija došla (Adana). Kad promatram ljude, promatram ih kako su odgajani od strane svojih roditelja. Korijen svake osobe potječe iz njegove familije. Od početka mog života, moj način razmišljanja bio je baziran na familiji, na njenom postojanju. Što god radim, znam da je moja familija uz mene. Ima nas petero braće (dva starija brata, jedna starija sestra i jedna mlađa sestra ). Ovim poslom bavim se već 12, 13 godina i još uvijek se ne mogu naviknuti da se netko miješa u moj privatni život. Postajem veoma nervozan, kao što sam bio prvi dan u tom poslu. Vjerojatno je upravo to moja slabost. U svijetu televizije, gdje svaka epizoda traje oko dva sata plus reklame, plus reprize ti postaješ dio nečije svakodnevice. Zbog toga želim svoju privatnost sačuvati samo za sebe. Da li sam u pitanju ja ili ljudi oko mene? Zašto bi uključio druge u privatne trenutke s svojom familijom, djevojkom, prijateljima? Zašto bi to uradio sebi? To su moji trenuci. Imam divnu familiju, djevojku i prijatelje koje držim u staklenoj posudi… I nosim ih svugdje i dajem sve od sebe da tu posudu ne razbijem… Zato sam uvijek oprezan.

Postat ću muškarac s djecom

N: Zamisli sebe s 45 godina, što je prva stvar koja ti pada na pamet?
K: To je jako teško, jer ja ni za sutra ne znam što će se desiti, ali je lijepo sanjati o tome. Imam 45 godina…hmmm….. mislim da sam ostao isti …. Čovjek s karijerom i familijom, puno djece… Ččuvao bih svoju sada proširenu familiju kao i do sada od svijeta i problema i daleko od očiju medija.
N: Koji savjet bi dao nekom 20-godišnjaku ili možda nekom tko je u tvojim godinama?
K: Nikada ne odustajte od svojih životnih snova. Uvijek ih pokušajte ostvariti, bez obzira na probleme koji vam se mogu dogoditi na tom putu, suočite se s njima.

U međuvremenu vrijeme je zahladilo i mi smo ogladnjeli. Pitala sam ga što mu se sviđa u filmu “Into the Wild”?
K: Film je baziran na istinitoj priči o čovjeku koji odbija prihvatiti događanja u svom životu, koji se oslobodio materijalnih stvari i krenuo u potragu za osobnom slobodom i srećom. Zamisli kako je on zanemario tehnologiju, novac i sve materijalno.


Ima još...

Zadnje uređivanje Daša : 10.05.2015. at 21:15.
Daša is offline  
Old 10.05.2015., 20:44   #7343
Nastavak...


Quote:
N: Da li si ti ambiciozna osoba?
K: Ne, nikako. Ambiciozna osoba je ona koja truje prvo sebe pa onda i sve oko sebe. Ne razmišljam tako u ovim godinama, uvijek sam tako razmišljao. Zadovoljan sam s malim stvarima. Najsretniji sam kad provodim vrijeme s 3, 4 prijatelja u šumi, galopiram na konju. Popularnost i novac ti ne donose sreću i lijepe trenutke. Nikada nisam bio nezasitan ( pohlepan ) i nikad to neću biti. Ako bi se ikada trebao svega odreći ( mislim na novac i popularnost ) odrekao bi se bez problema. Hvala Bogu da sam zdrav i ja sam sretan. Niti moj izgled niti novac koji zarađujem nije vrijedan mog unutrašnjeg mira. Unutarnji mir i zadovoljstvo ne dolazi s novcem i dobrim izgledom. Snaga čovjeka je u obiteljskim vezama, ako si blizak sa svojim voljenima i ako osjećaš da ste jedno u svim trenucima, onda si bogat čovjek i imaš sve na svijetu.

Iako je jedan od najzgodnijih ljudi u Turskoj, uvijek skromno priča o sebi, bez obzira na dobar izgled, popularnost, obožavatelje. On to zove “tradicija iz Adane” njegovog rodnog mjesta.

K: Jedan vikend sjedimo Kerem Catay i ja i prilazi nam jedan dečko i govori: “Brate ja sam veliki tvoj obožavatelj, pratim sve tvoje serije još od osnovne škole. Rekao sam: “Što? Od osnovne škole?” Tada mi je to bilo jako smiješno ali u stvari sam se, suočio s realnošću. Istina je da vrijeme jako brzo prolazi i kako je važno da se naviknemo na tu stvarnost. Popularnost i ljepota su prolazne stvari, koje mogu postojati danas, ali već sutra ne. Uvijek sam svjestan toga. Bilo kako bilo, odabrao sam put da budem glumac i moram prihvatiti činjenicu da starim i da će jednog dana ta popularnost i publicitet nestati… Nisam radio intervju zadnje 3 godine ( Elle je bio zadnji takav). Kad smo radili zadnji intervju zumirali smo fotografije u detalje i nisam tada primijetio nikakve bore, a pogledaj me sad, ja ih primjećujem i mogu ti reći da mi se to sviđa. Kao što sam rekao, vrijeme brzo prolazi i na tebi je da se navikneš na to ili ne. I ja imam toliko stvari na koje se još moram naviknuti, ali se ne libim šaliti na svoj račun.
N: Što te čini najviše zadovoljnim ?
K: Imam lijep posao. Što god novo radim, želim da bude drugačije od onog prethodnog. Nove uloge, nove priče. Potpuno drugačiji karakter nego prije. Želim nešto što mi predstavlja izazov i što me tjera da se upitam mogu li to ili ne. Nešto što će me držati budnim cijelu noć i što izaziva moju fizičku ili emocionalnu reakciju. Volim se stavljati pod pritisak. Ne volim lake i udobne stvari. Sviđaju mi se uloge koje nije lagano odglumiti… Ne volim raditi stvari koje bi mogao odraditi zatvorenih očiju... volim testirati samog sebe, mogu li to ili ne. Strah od neuspjeha , otvara nove mogućnosti.

Uloga Sekiza kao gostujućeg glumca u "Ezelu" i uloga u "Kuzeyu" spadaju u najvažnije uloge u njegovoj karijeri. Dugo vremena poslije uloge pjesnika Muzafera Tayipa Uslu u filmu "Leptirov san" kašljao je kad je bio nervozan. U svakodnevnom životu, kad se šali, koristi Kuzeyev govor tijela.

Na pitanje kada se misli vratiti na male ekrane,rekao mi je da je u pripremi novi projekt s Keremom Catayem i to najvjerojatnije već iduće godine.
K: Nakon što napravim tu seriju, dugoročno se više ne vidim u serijama koje se snimaju cijeli tjedan. Svoju ljubav prema glumi zadovoljit ću snimanjem jednog ili dva igrana filma godišnje. Ostatak vremena utrošit ću na svoje usavršavanje i naravno na svoju familiju.
Volim svoju slobodu. Radim samo ono što me veseli, kad mi postane dosadno, ostavljam i nastavljam dalje s nečim drugim. Stvarno uživam u glumi i volim svoju profesiju. Puno toga sam poboljšao kod sebe, ali i dalje ima jako puno toga što moram naučiti. Svaki dan se trudim poboljšati bilo glumački ili mentalno ili fizički. Postao sam glumac sasvim slučajno. Nikad nisam razmišljao, ni zamišljao sebe kao glumca. Kada sam počeo, trebao mi je novac, ali sam s vremenom zavolio glumu i stvarno uživam u njoj. Usput sam odlučio završiti svoje školovanje i diplomirao sam komunikacije i dizajn – odjel film.
To sam završio ne zbog ambicije, nego zato što volim glumu, jer mi je to bilo zabavno i želio sam naučiti zbog zadovoljstva i znatiželje.
Sada imam posao koji je dobro plaćen i istovremeno i profesiju koju volim i zbog toga želim postići najviše u karijeri koliko je to u mojoj moći. Premda nikad ne znamo što nam život nosi. Napisao sam dosta scenarija. Želim svoje vlastite neovisne projekte. Želim samostalan rad. Vjerojatno će doći vrijeme kada ću trebati sve ovo napustiti i kada dođe taj dan, želim otići u pravo vrijeme…

Novinar : Zeynep Uner
Fotograf : Emre Guven
Stilist: Kaner Kivanc

Zadnje uređivanje Daša : 10.05.2015. at 21:06.
Daša is offline  
Old 15.05.2015., 13:06   #7345
Hvala na prijevodu super
šminkerica25 is offline  
Old 23.05.2015., 19:38   #7346
Vozdrica

U pauzi od snimanja Kivo opet aktivan kao UNICEF-ov Ambasador dobre volje u "Vote for children" kampanji

i na turskom jeziku

UNICEF Turske povodom predstojećih parlamentarnih izbora, putem Twittera poručuje svim političkim strankama da u stranačke programe integriraju i pitanja dječjih prava:
Quote:
UNICEF inTurkey appeals to all political parties to integrate critical child right issues into their party programmes http://bit.ly/1FWDrS7
“UNITE for Children, VOTE for Children!”
Svaka stranka bi trebala posebnu pažnju posvetiti:
- jednakim prilikama ( mogućnostima ) za djevojčice i dječake / equal opportunities for girls and boys
- politika jednakih prava za svu djecu / inclusive policies for all children
- ulaganja u djecu i osnaživanje ( osposobljavanje ) djece / investment in and empowerment of children

Edit:
Kivo kao UNICEF-ov Ambasador i u kampanji za pomoć djeci Nepala pogođenoj nedavnim razornim zemljotresom
Quote:
Nepal'de okullarin yerle bir olmasindan sonra Cocuk Dostu Alanlar

Zadnje uređivanje Daša : 23.05.2015. at 20:49. Reason: Edit;
Daša is offline  
Old 24.05.2015., 16:01   #7347
Vozdrica

Trač ili ... !?
Quote:
Kıvanç bu haberle magazin gündemini sarstı!
Magazin dünyasının en çok konuşulan çiftleri arasında olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kıvanç Tatlıtuğ ve 2 senelik sevgilisi Başak Dizer'in birlikte çıktıkları tatilin sonu kötü bitti. Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çiftten kötü haber! Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un Bodrum tatili gergin bitti.
Navodno, nakon burne svađe u Bodrumu, Basak i Kivo raskinuli. Kivo se vratio sam u Istanbul a Basak ostala i vratila se kasnije s njihovim zajedničkim prijateljem Berkom.
Daša is offline  
Old 26.05.2015., 17:17   #7348
Vozdrica

Navodno, pomirili se Kivo i sevgili mu!

Sinoć je fudbalski klub Galatasaray proslavio naslov prvaka po 20 put i među slavljenicima u klubu Reina bili su Basak i Kivo ( fotki yok!!?? ) s svojim prijateljima Yolantheom i Wesleyem Sneijderom.
Kivo je slavio, to je sigurno!

Kivu su predstavili kao i ostale igrače Galate.
Kivo i navijači
Isto i na Youtube
Daša is offline  
Old 30.05.2015., 16:10   #7349
Šteta, taman sam se obradovala kad sam pročitala da su raskinuli.

Izgleda fenomenalno na fotkama za GQ

I intervju mi se sviđa
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 30.06.2015., 23:08   #7350
Opet ja postavljam njegove slike s letovanja, al' ni ne pada mi teško...



https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...21&oe=55E674FA
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...cd&oe=56288027
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...12&oe=562F1D23
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d3&oe=55F0A27F
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...31&oe=5631ADE8
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...2b&oe=55EB22F8

Slike sa Basak namerno neću postaviti
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 05.09.2015., 08:45   #7351
Umesto naslova Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ayrıldı! Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ aşkı bitti! Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi neden ayrıldı?
za oko mi je zapalo kako se (opet) poneo prema stalkarazzima. ()



Pitali su ga jel su se on i Basak razišli, a on im je uzvratio:
Daha ne kadar fotoğraf çekeceksiniz? / Koliko ćete još slikati?
Neden bu kadar gerginsiniz? / Zašto si tako nervozan?
Ben gergin değilim. / Nisam.
Pitali su ga još i za nov dizi, kažu ni o tome nije hteo ništa reći.
Fotkan je na Bebeku, gde se po ovima, u bašti Bebek Happily Ever After cafea našao sa frendom, glumcem Berkom Erçerom.
Kažu još kako je malim fanicama raspršio san time što je odbio da se slika s njima, i zameraju kako ga je uhvatila şöhret hastalı, po naški rečeno slava mu udarila u glavu, uobrazio se.
Bhea is offline  
Old 17.09.2015., 11:19   #7352
Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer aşkı devam ediyor
İlişkimizde her şey yolunda. / Sve je u redu s nama/u našoj vezi.



Inače je ustalkan na Bebeku sa Berkom Ercerom, pa da im ne propadne prilika da pitaju... Forsiraju, ne (po)puštaju.


Kıvanç Tatlıtuğ'un Galatasaray üzüntüsü!
Malo ga smorio poraz Galatasaraya, dan ranije.

Bhea is offline  
Old 02.11.2015., 01:12   #7353
evo nam malo Kive da ga ne zaboravimo :

sa rođendana:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...67&oe=56B0020A

na izborima:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...1d&oe=56D19E6B

sa fanom prije neki dan, čini se da se proljepšao:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...77&oe=56B190BE

sa Basak:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...5b&oe=56CD2856

sa nećakom:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...61&oe=56AD00C0
kandy7 is offline  
Old 07.11.2015., 09:02   #7354
Dedektif Kivanc Tatlitug

Nemam nikakvih dodatnih informacija da bih povezala o čemu se tačno radi, o kojim slikama itd., no vidim da je KT podneo prijavu nadlženom tužilaštvu zbog nekakve neovlašćenje upotrebe fotki, te da je pokrenuta istraga.



Kivanca u poslednje vreme više ima na Instagramu njegovog frenda, i kolege, Berka Ercera:
rođendan Birkana Sokulua, okupila se četvorka iz dizija Kurt syit ve Shura,
kao kopilot BE.

Rođendanski surpriz parti je i bio u organizaciji Basak Dizer i Berka.
Torta je bila u obliku broja 8, koji mu je, kažu, srećan:
Kıvanç Tatlıtuğ'a sürpriz parti!



PS.
https://instagram.com/p/9wvgC2v0H3/
https://instagram.com/p/9wUJ1gBf5x/
https://instagram.com/p/9wLChSiG3p/ - video
Bhea is offline  
Old 10.11.2015., 04:59   #7355
Kıvanç Tatlıtuğ çıldırdı
Kıvanç Tatlıtuğ ve abisi Tugay Tatlıtuğ'un gergin geccesi
Kıvanç Tatlıtuğ'un abisi Tugay Tatlıtuğ'un gergin gecesi
...



Kako su potpuno različite reakcije onog ko je navikao na stalkarazze i onog ko nije. Plus što, kakvi god da su, prema Kivancu ipak drugačiji.
Elem, braća su s društvom sedela u VIP delu Huqqa, Kuruçeşme, a kada su pošli van saznali da su se stalkarazzi okupili. Jedan od braće Tatlitug, po prvom linkanom tekstu Kivanc, pitao je (u prvom tekstu kažu besno, ja bih rekla retorički) zaposlene: jeste li ih vi zvali (ma yok, nisu, ovi su vidoviti, došli sami ) i žurno se uputio van. Tu su ih saleteli, jedan snimatelj je 'zakačio' Tugaya, ovom to baš nije bilo pravo (prvi su sve malko nakitili, druga dva teksta mi se čine umerenija). Koliko sam shvatila cela reakcija KT vani je bila žuran hod ka automobilu i gas, tj. mute ignore stalkarazza. Ako je unutra zaista bio besan verujem da u Huqqu više neće ući.
Bhea is offline  
Old 21.12.2015., 21:15   #7356
Vozdrica

Kivo se sinoć zabavljao na "Delibal" afterparty.

+
aktivirao se i kao UNICEF-ov Ambasador dobre volje
- U kampanji #ThereIsAnotherYou campaign - za prava djece sa umanjenim sposobnostima
foto

Quote:
UNICEF National Goodwill Ambassador #KıvançTatlıtuğ, is one of the 1 million promises to support a more inclusive society in which children with and without disabilities can live together, with #ThereIsAnotherYou campaign
- U kampanji #FightUnfair - globalna kampanja za jednaka prava svakog djeteta

ambasadori u kampanji
Daša is offline  
Old 02.02.2016., 21:45   #7357
Vozdrica

Kivo ( dobar kao dobar dan ) 26.01.'16. na košarkaškoj utakmici: 1., 2.



U gledalištu s prijateljima, bračnim parom Sedef i Kivancom



+ Neki novi "haberi".
- Navodno, Kivo ( nam ) se ženi.
Kažu, vjenčanje je na Valentinovo, u Parizu. Avionske karte za 50 gostiju već su kupljene. Nakon toga će, navodno, i u Istanbulu biti slavlje.
- Navodno, za ulogu u novoj seriji, Kivo će biti plaćen 90 000 TRL po epizodi. Tako kaže "Gecce".
Daša is offline  
Old 11.02.2016., 03:20   #7358
Vozdrica

Evo malčice Kive "uživo"
Nemam pojma šta priča, ni sa kojim se, ono, sportistima ili fanovima, kojeg kluba, fotografirao!?
Jedino što znam tj. vidim je - da mu je vruće.

Edit:


U pitanju je ( nekakva ) potpora klubu "Galatasaray".

Što ti je sportski tip!
Daša is offline  
Old 12.02.2016., 19:22   #7359
Vozdrica

Još taze tabloidnih vijesti o vjenčanju!
Navodno, vjenčanje je 19.02.'16. u Parizu, ali kako Kivini ne gotive buduću snajku, pronašli su načine da vjenčanje eskiviraju.
Navodno, Kivina majka neće zbog zdravstvenih problema prisustvovati vjenčanju a otac zato jer se plaši leta avionom.
Ima i najnoviji "haber" o seriji i partnerki u istoj.
Navodno, partnerka bi mogla biti Elçin Sangu!!??
Daša is offline  
Old 19.02.2016., 22:42   #7360
Oženio se Kivo,sretno mu bilo

femir1 is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.