Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 01:00   #201
Gledala sam prvi dio i umrla san. Šta od dosade i klišeja, šta od očajne glume.
Mario je dobar. Film je sranje. Uz dužno poštovanje svim zaluđenicama, ovo je samo moje mišljenje.
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 02:16   #202
Film nije ni zamisljen da bude dubok i da se mora razmisljati pretjerano o njemu. Zamisljen je kao vrsta filma koji ces pogledat kad ti je dosadno i kad zelis neki ljubavni/poluakcijski/drama/teen film i kao takav mi se uzasno svidio i prvi, ali i drugi nastavak. I kao tipicno zensko, cmoljila sam na oba dijela i mislim da je ovaj film to zasluzio.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 02:50   #203
Meni je prvi dio očaravajući, i gledala sam ga više od par puta (ops). Ono kad on na kiši plače radi nje, i kad Pile pogine sam plakala. Prerealno odglumljeno, meni bar.
Drugi dio mi je super, al nije ko prvi. Gin mi je kul, al nekako mi je čudna bila, i ono sa slikama njenim nisam skontala, jel ona njega uhodila prije nego ga je upoznala?

Ugl. da pitam jel ima itko knjige? Ili zna kako ih nabavit u HR- ZG ili BiH- MO? Hvalaa
__________________
musicisallineed
sunshine_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 01:39   #204
Prvi dio obožavam.
Drugi mi nije toliko dobar jer sam ja jedna od onih sleezy romantičara koji zapravo žele da svaki ljubavni film završi već viđeno, sa sretnim krajem. Ovaj kraj mi nije sretan. hah.
__________________
Desi lesi?
Minoriti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 19:42   #205
hoce bit trećeg dijela?
pogresno-prava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 22:37   #206
Quote:
pogresno-prava kaže: Pogledaj post
hoce bit trećeg dijela?
Nadam se da ne. Al baš me zanima kaj bi moglo biti u 3. dijelu... Možda bi na kraju završio s nekakvom trećom osobom.
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 02:19   #207
pogledala sam prvi i drugi dio. filmovi vrijede samo zbog cassasa.
babi mi je antipatićna od samog početka a njena sestra pokušava živjet kroz nju... najviše joj zamjeram ono kad je rekla acheu da je on kriv za pollovu smrt. moraš bit sebično go*no da to kažeš. on nije ni bio tamo, i kako je mogao znati da će se to desiti?!
babi ga je i prije toga ostavila zbog gluposti, er ko kaže da nije bilo njega da bi ona prošla s odličnim i vratio je prsten. Bitno da se tetovirala čim su prohodali.
nije zaslužila achea, al draže mi je kaj je završio s gin, ma da je cura stalkerica...

pollo i katina su mi se najviše svidjeli kao par. a i katina je ista moja frendica.


pogledala sam oba filma, i nisu mi za gledat više puta.eventualno opet za jedno 5-10 godina.
on mi je stvarno odličan glumac, i one slike i gifove s citatima kad ih vidim na fejsu/tumblru ću uvijek pogledat i svidjet će mi se... ali ne i film.
ne plačem na sve filmove, al kad vidim dobar plačem. ovdje mi to nije došlo.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:52   #208
Evo i mene u klubu obožavatelja...i moj mužić također (koji inače ne gleda romantične, španjolske filmove)
Jedno 5 mjeseci sam ga držala i nikako da ga pogledam (predrasude)...sve do jučer ujutro kad sam si ga iz dosade pustila dok je mužić radio na laptopu do mene...i što reci...nakon 20 min. filma mužić hipnotizirano zatvara laptop...i oboje gledamo film...oduševljeni
Cijeli dan mi ne izlazi izglave, navečer prije odlaska u kino nalazim 2. dio na Filmoviziji i krenemo ga gledati...kao barem prvih 20 min...do kina. Kvragu moramo u kino...odrađujemo kino i jurimo natrag na filmić koji nas čeka...oboje gledamo...naravno....i evo, već drugi dan pričamo samo o filmu
Ne sjećam se kad sam zadnji put bila zaluđena filmom...al iskreno...mislim da je to bio La boom ili tako nešto još kao klinka sam ga gledala

Ja bi treći dio....ma sama ću napisati treći dio ako treba samo neka ga netko snimi
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 18:54   #209
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post

Ja bi treći dio....ma sama ću napisati treći dio ako treba samo neka ga netko snimi
dobar jest,al toliko ludo nije,previse komplikacija u dvojci. a i sta u trecem dijelu,ona se udaje,to je to.
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 02:20   #210
to se sve u dvojci previše pobrkalo...film je ispao,što se kaže,niđe veze na kraju.
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 11:34   #211
Ne razumijem zaluđenost španjolskom verzijom filma kad je original puno bolji i uvjerljiviji možda zbog glavnog glumca?
__________________
Если бы Вы сейчас вошли и сказали: “Я уезжаю надолго, навсегда”, — или: “Мне кажется, я Вас больше не люблю”, — я бы, кажется, не почувствовала ничего нового: каждый раз, когда Вы уезжаете, каждый час, когда Вас нет — Вас нет навсегда и Вы меня не любите.
ever dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 16:04   #212
gledala sam i 1. i 2. dio filma i oba su mi fenomenalna.. predivna ali svi pljuju po 2. dijelu kao da je lošiji jer on završi na kraju sa drugom ženskom, a meni se upravo to svidjelo jer ga Babi ne zaslužuje ni malo, a on je napokon dobio svoj sretan završetak
zumzummara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 08:14   #213
Ajme, sad sam stigla na cinemaxu 2 na zadnju trećinu filma...aaaa! Moram skinut prvi i drugi dio da pogledam sve. Sviđa mi se iako je drama, Casas me podsjeća na Reynoldsa, koji mi je u top 3 zgodnih glumaca, a vidim da ima i još nekih kojima je mrvu sličan.

http://www.inmirror.com/sites/inmirr...20Reynolds.jpg
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 23:25   #214
Pozdrav!

dali mi netko može dati link,s koje stranoce mogu skinuti tri metra iznad neba 2 dio.. tnx
Jagereta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 16:44   #215
Da probaš na TPB?
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 22:29   #216
Quote:
bezor092 kaže: Pogledaj post
dobar jest,al toliko ludo nije,previse komplikacija u dvojci. a i sta u trecem dijelu,ona se udaje,to je to.

Šta postoji treci dio?
Jagereta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 22:42   #217
Ok filmić za tinejdžere, neloša priča i "I'm too sexy for my body ON" Zbog njeg se isplati
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 23:32   #218
Gdje mogu pogledat film? (titlovi nisu potrebni ali ako ih ima ok)
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 03:22   #219
Pogledala sam film i sviđa mi se. Mislila sam da se neću rasplakat ali na kraju ipak jesam ,kad je rekao da shvatiš da se nikad više nećeš osjećat kao da si 3 metra iznad neba . A i bilo mi je baš lijepo kad na kraju ispadne da su se upoznali još u djetinjstvu . Gledala sam bez titlova jer nisam uspjela nigdje pronać sa titlovima makar na španjolskom . Nije mi to pokvarilo dojam o filmu ali bi ipak bilo puno bolje jer u nekim trenutcima glumci dosta nerazumljivo govore...Definitivno ću pogledat i drugi dio .
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 22:20   #220
http://www.youtube.com/watch?v=WOjVq9Me_TE
prekrasan su mi par, unatoč završetku

Makar ne znam zašto točno oni na kraju ne završe skupa...onaj frend pogine i roditelji Babi potiču da bude s onim drugim ili šta? To je razlog? Ili sam nešto propustila.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪

Zadnje uređivanje miss-rebel : 20.03.2013. at 22:27.
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.