Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2024., 10:22   #841
Quote:
Odd1out kaže: Pogledaj post
https://www.thelist.com/1191852/why-...ng-to-science/

Skoči na dio s dating... u biti ljudi sasvim prosječnog izgleda oba spola imaju najviše "prilika". Znam neke "ružne" muške koji su varali jako zgodne žene sa prosječnim i/ili ružnima.

Teorija ti ne stoji...
Stoji mu teorija. Ako si procitao sve u ovom linku primjetiti ces da argumenat od Christian Rudder je da su prosjecni ljudi ti koji imaju najvise uspijeha. Ne ruzni ljudi. Osobe koje imaju najvise uspijeha se situiraju na ljestvici u sredini ljestvice. Po njegovom studiju.

On je napisao "ruzan".
__________________
vous aimez parler… pour le seul plaisir de parler.
ovale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 10:44   #842
Postoji.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 11:02   #843
Quote:
ovale kaže: Pogledaj post
Stoji mu teorija. Ako si procitao sve u ovom linku primjetiti ces da argumenat od Christian Rudder je da su prosjecni ljudi ti koji imaju najvise uspjeha. Ne ruzni ljudi. Osobe koje imaju najvise uspjeha se situiraju na ljestvici u sredini ljestvice. Po njegovom studiju.

On je napisao "ruzan".
Objektivno ružnih, pogotovo jako ružnih ljudi je malo...

Većina ljudi je neki prosjek pa po "njenom" svi onda imamo isti ili bar sličan broj prilika pa opet ne varamo svi, nema to baš veze s prilikama.

A oni jako lijepi u pravilu nemaju veći broj prilika od prosječnih, čak kontra, to sam htio reći. I zato onaj članak.

Njena poanta je bila ovi koji ne varaju ne varaju jer su ružni i nemaju prilika za prevaru. Sori ne stoji.
Odd1out is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 11:29   #844
Quote:
Odd1out kaže: Pogledaj post
Objektivno ružnih, pogotovo jako ružnih ljudi je malo...

Većina ljudi je neki prosjek pa po "njenom" svi onda imamo isti ili bar sličan broj prilika pa opet ne varamo svi, nema to baš veze s prilikama.

A oni jako lijepi u pravilu nemaju veći broj prilika od prosječnih, čak kontra, to sam htio reći. I zato onaj članak.

Njena poanta je bila ovi koji ne varaju ne varaju jer su ružni i nemaju prilika za prevaru. Sori ne stoji.
Ne, znam postotak ruznih ljudi. Radi se o individualnom subjektivnom misljenju kada procijenjujemo fizicki izgled nekoga.

Medjutim sigurna sam u jednu stvar a to je da imaju manje izbora i manje prilika. Jednostavno prodjes pored ruznog covjek bez da ga primjetis.

Ili ga primjetis ako je zaista jako ruzan i sa tom ruznjocom izaziva pozornost.
Ne ne varamo svi . Cak i kada se ukaze prilika svi mi imamo granice koje mozemo i koje ne mozemo preci.

Link koji si stavio jako lijepo objasnjava sve predrasude sa kojima se jako lijepi ljudi susrecu.

Zbog tih predrasuda jako cesto svi mi izbjegavamo uhvatiti neku priliku i biti sa nekim jako lijepim.
Nekada se ne osjecamo na njihovoj visini. Uglavnom mnogi od nas imaju hrpu predrasuda naspram lijepih ljudi.

Mislim prije da se radi o nama i nasoj nesigurnosti u same sebe nego ljepoti suprtnog spola.
__________________
vous aimez parler… pour le seul plaisir de parler.
ovale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 12:32   #845
Quote:
Odd1out kaže: Pogledaj post
Zašto? Emocije su dobra stvar bez obzira što ti rekli emocionalni kripli, ne shvaćam zašto su toliki zapeli za obrnuto... za seks bez emocija imam desnu ili ponekad lijevu.

I zašto misliš da je to slučaj samo sa ženama?
ne znam zašto onda čujem ja bih tebe seksualno, a emocionalno sam nedostupan i slične floskule

i onda kad te dobije seksualno, ne bi da odeš odmah od njega, nego bi te grlio i slično

kod žena znam samo slučajeve kada su duboko bile povrijeđene sa druge strane, a kod muškaraca to se nije ispostavilo slučajem
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 13:31   #846
Što te zapravo muči?

Nekada je lakše reći što te muči nego okolo naokolo

Ne čini jedan pogrešan muškarac sve lošima

Ljudi ne moraju imati neki poseban razlog zašto su budalasti i zašto se budalasto ponašaju

Ne znaš zbog čega je neka žena prevarila, to zna isključivo osoba koja je, a nekada ni ona

Zaljubiš se u nekog, sviđa ti se netko, ali još daleko od onog da bi promijenio cijeli život zbog te osobe
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 14:46   #847
Po studijama, 80% žena smatra tek 20% muškaraca atraktivnima.

https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a

E sada, pustimo prosjek, kolke su šanse da bude neki turbo zgodan lik kojem se nudi 80% žena, vjeran, da baš nijednom ne iskoristi priliku?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 17:18   #848
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne znam zašto onda čujem ja bih tebe seksualno, a emocionalno sam nedostupan i slične floskule

i onda kad te dobije seksualno, ne bi da odeš odmah od njega, nego bi te grlio i slično

kod žena znam samo slučajeve kada su duboko bile povrijeđene sa druge strane, a kod muškaraca to se nije ispostavilo slučajem
Zato što većina žena krene prvo s emocionalnom pa onda fizičkom bliskosti, kod većine muškaraca je obrnuto. Vidiš i sama si to već uočila.

Kako znaš da muškarci ne mogu biti povrijeđeni? Mogu, samo manje govorimo o tome ako uopće.


Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Po studijama, 80% žena smatra tek 20% muškaraca atraktivnima.

https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a

E sada, pustimo prosjek, kolke su šanse da bude neki turbo zgodan lik kojem se nudi 80% žena, vjeran, da baš nijednom ne iskoristi priliku?
Tinder ekipa baš i nije reprezentativan uzorak cijelog društva... a uostalom što će nekome u vezi Tinder? Zna se kaj se tamo danas traži uglavnom.
Odd1out is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 18:51   #849
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Po studijama, 80% žena smatra tek 20% muškaraca atraktivnima.

https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a

E sada, pustimo prosjek, kolke su šanse da bude neki turbo zgodan lik kojem se nudi 80% žena, vjeran, da baš nijednom ne iskoristi priliku?
istina, barem za mene

jako rijetko tko mi se svidi, a kada mi se svidi, spremna sam odvaliti sve za njega i razjebati, postanem opsjednuta njim, pogotovo ako ostane samo na seksualnoj privlačnosti
Quote:
Odd1out kaže: Pogledaj post
Zato što većina žena krene prvo s emocionalnom pa onda fizičkom bliskosti, kod većine muškaraca je obrnuto. Vidiš i sama si to već uočila.
a zašto onda muškarci trpaju žene u ladice i po potrebi vade?
ono žena mu je tu za emocionalno, a ljubavnica za seksualno?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 19:03   #850
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
a zašto onda muškarci trpaju žene u ladice i po potrebi vade?

ono žena mu je tu za emocionalno, a ljubavnica za seksualno?
Ne znam to, ni koliko je istina generalno, ni zašto neki ljudi to rade. Pitaj to bolje njega i pitaj sebe zašto mu dozvoljavaš ako si ga prokužila... samo jer ti je napet?

Zvuči otrcano, ali ne nismo svi isti, ja osobno ne funkcioniram tako, i ova jedna mi je previše za hendlat ponekad .
Odd1out is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 19:06   #851
Po meni i po duhovnom učenju koje pratim, trebala bi biti. Iako danas susrećem različite situacije kad to više nije tako.
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger