Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2007., 23:27   #1
Wink brazilke...

evo pitanje ZA DECKE SAMO...

Opisat cu vam prije svega razgovor izmedju mene i decka.

pricamo o moru...ljetujemo skupa.
..i ja pocnem o badicu....kakav mi se svidja..
a svidja mi se badic onak sa brazilkama (inace, to su gace..nesto izmedju tangi i obicnih gaca), gornji dio nije bitan.

on kaze 'nema sanse da obuces takve gace'..

znala sam vec unaprijed da ce tako reagirati, i nisam ni mislila da ce odjednom reci da mogu gola na plazu... i rekla sam mu da necu nosit takve gace ako mu to smeta, iako mi se jako svidjaju i super mi stoje... dobro.

al svejedno, pitam ja njega, zasto mu to toliko smeta. je li neka ljubomora u pitanju ili sto drugo?

kaze da to nije njemu ok. nije toliko problem u tome da je ljubomoran sto bi mi netko vidio pola guze, nego sto smatra da to nije lijepo od mene.
kaze 'ako cura obuce takve gace, cilj joj je privuci poglede, muske naravno. a ako cura ima decka, zasto bi to radila?'
i 'sta ce ljudi rec kad vide curu i decka, a ona gole guzice.mislit ce da je s nekom droljom...' ovo, ono..

kaze da 90 posto muskih tako misli.. pa mene zanima, sto vi mislite o tome?

(inace, da ne mislite da mi je decko neki ljubomorni bolesnik i sta ja znam, sasvim je ok, nije ljubomoran. eto, jedino ne voli da mu je cura pregola vani.
kako kaze, na meni mu se to svidja, sto sam uvijek dosta pristojno obucena, nisam u minjacima, dekolteima, al sam ipak uvijek sredjena i dotjerana.i kao, uvijek izgledam seksi, makar i da se zakopcam do grla.)

dakle, imate curu, i ona zeli nositi brazilke. ne tange, nego samo neke otvorenije gace. cura vam je recimo zgodna i ima dobru guzu.

bi li vam to smetalo? i zasto?

sto mislite o stavu mog decka?
ZlicaOdOpaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 23:38   #2
Ja bi ti dao
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 10:45   #3
Pa to je i meni moj rekao kad sam ga pitala jel smijem van u vrucim hlacicama, pa je rekao da ce muski gledat i slinit, a mislit vidi drolje!

Njima ocito jako malo treba da bi smatrali curu droljom!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 10:50   #4
Mene nebi smetalo - moja ionak ima kaj pokazat a ovi nek sline nad onim kaj je moje
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 10:57   #5
Ti nisi normalna. Da mi se cura tako obuce... zbogom...
nnitko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:09   #6
odjebi sve te konzervativno-staromodno-seljacke spike i nosi sta ti odgovara.ako ti pritom i dobro stoji, zasto ne?pa nek ti decko skuzi kako zgodnu curu ima...budala
__________________
"Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds!"
al rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:12   #7
A nosi što te volja,meni ne bi smetalo,dapače,drugi mogu samo gledat al on dira,bar ja tako razmišljam.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:15   #8
Te spike sa: "Ti imaš dečka i nemaš šta tražit poglede od drugih" su mi toliko glupe. Cura mi kaže: " Ti si samnom i šta ti imaš izlazit petkom i subotom, svi znamo čemu to služi...". Ma molim te!
Da sam ja ti, pristao bi da to ne nosim ali bi ti onda preporučio da ga jebeš za svaku jebenu curu koju je pogledao i na jednu desetinku sekunde...

PS. Looooooool, kurve nose brazilke....lol. Preporučio bih ti da si kupiš onaj jednodjelni, po mogućnosti što zatvoreniji, kakav su nosile početkom stoljeća. Možda se tada predomisli...
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:48   #9
je, je
samo sto je u hrvatskoj jos uvijek najmnogobrojnija ona grupacija zena koje misle da imaju mrak guzu te iz tog razloga navlace na plazi tange..brazilke
za takve akrobacije potrebno je straznje savrsenstvo
sedma od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:08   #10


mislim, cemu se ljutit ako ti cura na plazi izgleda ovako!pa nek budu drugi zavidni!
__________________
TKO NIJE NAUCIO GLEDATI NEBO U POTOKU, NE ZNA STO SU RIBE NA DRVECU............
__________________________________________
svaka životna situacija događa se s razlogom
Antonio00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:24   #11
ili nek te sazaljevaju ako je situacija realnija klikni za objasnjenje
sedma od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:25   #12
ja bi dopustio curi da nosi kaj hoce. ak ima kaj pokazat, nek pokaze.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 15:58   #13
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Pa to je i meni moj rekao kad sam ga pitala jel smijem van u vrucim hlacicama, pa je rekao da ce muski gledat i slinit, a mislit vidi drolje!

Njima ocito jako malo treba da bi smatrali curu droljom!
da. drolja je ako ima vruce hlacice, drolja je ako ima dekolte.. uvijek drolja

nema sta
spletkarošica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:06   #14
dečko ti je debil, ali cure ionako vole takve.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:17   #15
ma nisu ti svi takvi-mene moj nagovara da nosim tange na plazu. i znam jos dosta takvih primjera. uostalom,zar si ti ikad na plazi vidjela brazilke i rekla 'koja kuraba'?!
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:30   #16
taj vjerovatno i drka na misao da te netko jebe pred njim
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 17:17   #17
Quote:
sedma od devet kaže: Pogledaj post
ili nek te sazaljevaju ako je situacija realnija klikni za objasnjenje
pa ovo je nažalost stvarnost 90% žena..savršena guza bez imalo celulita i strija,velika,a čvrsta,nesalasta, postoji samo u photoshopu.
ja bi brazilke nosila na plažu,jedino ako mi stvarno pola guze ispada vani baš i ne bi,onako da malo ispadne,al ništa previše.. tange nikako...to mi je više za noć..jebate,na suncu se vidi svaka točkica na koži,a već sam rekla ,savršena guza postoji samo u photoshopu, nekako bi mi bilo neugodno..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 17:20   #18
i nije me briga jel me neko smatra droljom,nego bi meni bilo neugodno da mi svi gledaju u golu guzu..itako imam veće sise,još da mi i guza izleti vani..no thanx.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 17:23   #19
Napucaj kretena
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 17:49   #20
Quote:
marlboro men kaže: Pogledaj post
Napucaj kretena
ok ovo je ipak previse, pa necu ostavit decka zato sto ne zeli da nosim odredjenu vrstu gaca.jebes gace.

mene zanima musko misljenje o tome.kako bi reagirali da se njihova cura pozeli tako obuc.

a sto se tice tangi, ne bi ih ni ja nosila na plazu, to bi mi bilo neugodno i previse. al brazilke sam nosila vec (kad nisam imala decka).

i nemam ni veliku guzicu ni celulit.

Zadnje uređivanje ZlicaOdOpaka : 07.05.2007. at 19:29.
ZlicaOdOpaka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger