Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2012., 00:03   #2241
znali itko gdje se može napravit ona kratkotrajna tetovaža kao što se na moru rade?
ali da je u zagrebu tako nešto?
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 10:14   #2242
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Ovisi. Poznanik je radio u biomehanici cijelu ruku u Gandalfu, 10 tisuća kuna.
Tako da po tome obje ruke bi bile 20,000 kn, ali računaj da ispod 10 barem nećeš proći.

(u nekom solidnom studiju kod prosječnog tattoo majstora)
Weeeeeeeeeee. Znači, neka half-sleeve-half-chest kombinacija bi mogla biti 12-15k? Dosta, dosta. Valjda će doći na red jednog dana.

Koliko bi za trebalo termina za takvo što? Desetak?
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 14:18   #2243
Quote:
desertbloom kaže: Pogledaj post
Znam za njih, ja sam iz Kt I lika znam dobro. Razmišljala sam o njima, ali poznanik mi je imao ne baš najbolje iskustvo s tetoviranjem tamo, ali to je bilo prije, kad su tek krenuli, valjda su sad ok.
edit: ima još netko iskustva s njima? Pain & Pleasure tattoo and piercing - Kutina
Hmmm... Ne znam, kažem ti dečko i ja smo bili fakat zadovoljni.. Nadam se da će ti se javiti još ljudi s dobrim komentarima
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 22:51   #2244
Pozdrav svima. Ja sam također ponosni vlasnik tattoo-a na lijevoj strani prsa. Što se tiče boli, nisam je osjetio, več je bilo prisutno mjestimicno peckanje, osjecaj grebanja. Ugl. jedno jako dobro iskustvo, a sigurno cu jos jednu stavit do kraja zivota, jer ljudi moji, pa tek mi 19 god

bozek93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 16:55   #2245
Quote:
bozek93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Ja sam također ponosni vlasnik tattoo-a na lijevoj strani prsa. Što se tiče boli, nisam je osjetio, več je bilo prisutno mjestimicno peckanje, osjecaj grebanja. Ugl. jedno jako dobro iskustvo, a sigurno cu jos jednu stavit do kraja zivota, jer ljudi moji, pa tek mi 19 god

Heheee to sam i ja rekla pa ih sad imam 12 sveukupno (ako ćemo sve 'motive' brojati)
Jedna je preko cijelih rebara
Inače vršnjaci smo

Ali eto, kad me netko pita, kažem da su na 2 mjesta, da ne bi bilo -

I da, za Božić pada nova
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 16:58   #2246
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
znali itko gdje se može napravit ona kratkotrajna tetovaža kao što se na moru rade?
ali da je u zagrebu tako nešto?
Pretpostavljam da misliš na kanu.

Kol'ko ja znam, u Ornamentu (Lovački rog), jedno vrijeme je bila cura koja je crtala ljudima. Ja bi tamo išla pitat. Imaš Ornament u Lovačkom rogu i u Arena centru.

EDIT: Sjetih se da u Ornamentu možeš kupiti tu kanu, barem se moglo, pa si i sama možeš raditi
Al' je teško nabaviti crnu, bila je samo smeđa.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.

Zadnje uređivanje cherry_red : 16.09.2012. at 18:00.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:36   #2247
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
znali itko gdje se može napravit ona kratkotrajna tetovaža kao što se na moru rade?
ali da je u zagrebu tako nešto?
Ja danas vidla na Hreliću da neki lik radi
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:27   #2248
Question Home made tatto.

vec jedno pola godine se zelim sam tetovirat, ali ne znam kako nista veliko otprilike 1x1 cm, i to sam. molim vas ako netko zna kako, i s kojim alatom neka mi kaze ili da nekakav koristan link. Hvala unaprijed.
Cash1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:49   #2249
Quote:
Fem kaže: Pogledaj post
Ja danas vidla na Hreliću da neki lik radi
jel on stalno tamo ili?
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:55   #2250
Nemam pojma, nisam pitala, ali tamo su uglavnom isti ljudi. Bio je na početku nekog od srednjih redova s desne strane (kad si leđima okrenuta parkingu).
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 00:35   #2251
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Najtanja igla najviše boli, potvrdio tattoo majstor
Hm, kod mene nije bilo tako... Outline je radio s tanjom, to je bilo ok. Ali kad je krenulo zapunjavanje s debelom iglom (14, mislim), to je bilo...ajoooj.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 08:53   #2252
Quote:
Cash1996 kaže: Pogledaj post
vec jedno pola godine se zelim sam tetovirat, ali ne znam kako nista veliko otprilike 1x1 cm, i to sam. molim vas ako netko zna kako, i s kojim alatom neka mi kaze ili da nekakav koristan link. Hvala unaprijed.
Pričekaj par godina (ako ti je ovo u nicku godište) i odi u profesionalni tattoo salon. Sam sigurno nećeš ništa korisno napraviti (to neće biti precizno i razlit će ti se na tako maloj površini, a da ne govorim da je opasno za zdravlje). Samo ćeš nakon par godina ( i nakon skrivanja te gluposti iz kućne radinosti) opet završiti u salonu.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 10:57   #2253
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Hm, kod mene nije bilo tako... Outline je radio s tanjom, to je bilo ok. Ali kad je krenulo zapunjavanje s debelom iglom (14, mislim), to je bilo...ajoooj.


Ma to sve stoji, ali ja govorim o najtanjoj igli za koju su mi objasnili da se jako rijetko koristi. Evo npr. meni je tattoo majstor rekao da to koristi kad tetovira neku sliku i onda za naglašavanje trepavica na tetovaži, dakle ono,tanja nemre biti,a boli za poluditi. I sama imam jednu tetovažu na kojoj mi je Zele na jednom dijelu radio sa tom iglom i stvarno je

Za utjehu svima može poslužiti informacija da se uglavnom ta igla koristi stvarno rijetko
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 19:07   #2254
Evo ja sam danas stavila svoju prvu tetovažu i jako sam sretna.

Dobila sam upute za održavanje, al ipak imam jedno pitanje. Dakle, tetovaža bi trebala biti na zraku, i ne smije biti znojenja, koliko sam shvatila. A preko noći bi trebala staviti zaštitnu foliju preko nje. E pa, foliju sam stavila kad sam išla doma, i ispod nje mi je sve znojno bilo.
Pa me sad zanima kako ću preko noći??? Nisu li to suprotnosti, mora biti na zraku i bez znojenja, a meni se ispod folije znoji? Jel to ipak OK?
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 20:21   #2255
to je normalno da se oznoji i nije ništa tako strašno. štiti je preko noći prvih par dana, po danu ju imaj što više otvorenu da lijepo i brzo zaraste. moja se još guli, dan je 7. prve dvije su se u 4 dana, ali ova je na nozi (gležanj i stopalo) pa ju moram češće motati.
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 23:17   #2256
Btw ima netko nekog dobrog tatto majstora in Zagreb za preporucit

Fala
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 01:19   #2257
Ja današ ošla na konzulatacije za nastavak svoje prve tetovaže... Na kraju od početne će se raširit na cijela leđa, već imam u pripremi i treći dio ... Joj što to lako ide kad započneš, a ja sam mislila kad su mi govorili da mi to nije zadnja da lažu ...

Nego mene vam nešto muči, pratim malo MK i čitam ono "Šta ne volite vidjeti na ženama...", dosta likova spominje tetovaže, nisan imala nijednog dečka otkad sam je napravila, al ono kakva su vam iskustva, jel se da naći normalnih tipova, toliko mi je dosadno u životu da sam se počela zastrašivat mislima da me nitko neće tit ženit zbog tetovaže ...
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 08:46   #2258
a pa kaj će ti dečko koji ne voli tetovaže? nema normalnih koji te ne bi htjeli zbog toga.
ma da vidiš kad ju prošećeš kako će se frajeri okretat za tobom
očekujem pm kad se ljepotica očisti
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 08:54   #2259
Meni je najjače kad me pitaju kakva ću biti kad ostarim s tom tetovažom

Rekla sam da će ionako puno baba tad biti istetovirano i da oni netetovirani će biti rijetkost
I, dabogda me samo to brinulo u starosti
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:35   #2260
Kada bih smjela početi s vježbanjem?
Skakućem po onim Jillian Michaels programima, pa koliko trebam čekati, ne bih htjela da se nešto zakomplicira.
Tetovaža mi je na gornjem dijelu ruke.
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.