Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2010., 14:27   #21
aupičku

za temu.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 15:55   #22
https://www.forum.hr/showthread.php?t=211773



Ajde,valjda će ovaj put zaživjeti.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 16:01   #23
Kod mene u kvartu, u Supersportu radi jedna, ružna je u faci, ali ima tijelo strašno, pogotovo dupe, samo što je nemam s čim uslikat, nemam ni mobitel ni fotoaparat
Nashty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 16:04   #24
pa naravno da nije zaživjela kad nije bilo slikica

a ako ni ovdje uskoro netko ne stavi neku ''tetu'' ni ova tema neće imat smisla
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 16:08   #25
Quote:
Nashty kaže: Pogledaj post
Kod mene u kvartu, u Supersportu radi jedna, ružna je u faci, ali ima tijelo strašno, pogotovo dupe, samo što je nemam s čim uslikat, nemam ni mobitel ni fotoaparat
jebeš priču, slikaj kako znaš

u onom psk klubu kod kolodvora u osijeku ima dobrih teta, morat ću idućom prilikom ih ovjekovječit na fotografijama
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:28   #26
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
jel znaš iz koje je to kladionice
sam si rekao već dok sam ja skužio da si me pitao
ja uglavnom idem u centru tamo kod keruma...usput mi je svaki dan pa ono
davor032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:31   #27
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
slikano u 10:02 ... pa nisi pustio tetu ni da otvori kladionicu kako treba a već ju slikao

btw. di ima fortune u vinkovaca, ja znam samo za one što su "propale"
isao je odmah ujutro dok ona stavlja ponudu da moze uslikat

imas na kolodvoru,na lapovcima tamo ak znas gdje je,u centru kod keruma,jedna se zatvorila tamo kod srednjih škola,kod ine...
davor032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:32   #28
Quote:
davor032 kaže: Pogledaj post
isao je odmah ujutro dok ona stavlja ponudu da moze uslikat

imas na kolodvoru,na lapovcima tamo ak znas gdje je,u centru kod keruma,jedna se zatvorila tamo kod srednjih škola,kod ine...
manje priče više slika
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:35   #29
kak da je slikam kad ne idem ujutro dok stavlja ponudu,ja kad god dodem u kladu ona nije na stolici, izlazi tamo iz prostorije one..hmm...koji k***c stalno radi tamo
davor032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 01:03   #30
Kad nas tete otkriju pa nas tuže...

Ja sam primijetio da su u Hrvatskoj lutriji loše....

Tamo su obično zaposlene neke starije,preko 40 godina...Barem u ovima u kojima sam ja bio...

Kod mene u Super sportu rade 3,jedna i nije nešto,druga je malo starija,otprilike 35 godina,ali još se dobro drži i može proći ,ali je zato treća odlična...

Mlada cura,ima možda 22,23 godine...Ako bude prilike slikat ću...
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 08:42   #31
Zna se kakva teta mora biti: brza kad dođem uplatiti pol minute prije početka da sve stigne.
Točna da mi ne pogriješi zihericu.
Upozoravati na očite pogreške. Moja pita kad je neki ludi koef.: Jeste sigurni, e pa obično nisam, ali onako mlatim. Ako vidi da mi je par u običnoj ponudi lijepo kaže: Oprosti(te), to može i kao super tip, pa dobijem, 0,10 veći koeficijent.
Ne smije pričati na mobitel kad ima puno posla, jer je to nekulturno, pol sata baci priču, niti ne klimne glavom niti pozdravi, mi u redu čekamo, a ona melje.
Ne govoriti baš svakome ti.
Tjerati djecu iz klade - to nije dobro ni zdravo za njih.
Dekolte joj je uvijek izložen zbog naravi posla (niže sjedenje), pa ne mora još dodatno biti u prvom planu.
Mora imati njegovane, čiste nokte. Treba biti zabavna i duhovita, ali neka se kuži da zna posao.
Bolje da šuti za koga navija, kod nas je jedna rekla kako ne može smislit Hajduk, ja čim je vidim na vrata.

Naše u kvartu u SS i PSK su prosječne, jedna mi je posebno draga, ali niš' posebno zgodne. Cure kakvih ima puno.
Ja sam naravno, žensko, pa se moje mišljenje i ne računa.

Inače mislim da njima nije baš uvijek najugodniji posao, i nas ima svakakvih.
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:35   #32
Quote:
davor032 kaže: Pogledaj post
isao je odmah ujutro dok ona stavlja ponudu da moze uslikat

imas na kolodvoru,na lapovcima tamo ak znas gdje je,u centru kod keruma,jedna se zatvorila tamo kod srednjih škola,kod ine...
da malo razjasnimo stvari

nisam ja išao odmah kad se kladionica otvorila sa namjerom da je slikam, to mi nije bilo ni na kraj pameti ali eto, kad se prilika ukazala iskoristio sam je...

... i od tad sam skužio da je to zapravo i jedina prilika - odmah nakon otvaranja




vi iz Vinkovaca, navratite malo do te tete u Fortunu, kad jednom dođete poželit ćete ponovno navratit
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:57   #33
U HL su katastrofa, kod nas sve preko 50

Žderić je imao najbolji izbor, šteta što je zatvoren
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 13:25   #34
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
da malo razjasnimo stvari

nisam ja išao odmah kad se kladionica otvorila sa namjerom da je slikam, to mi nije bilo ni na kraj pameti ali eto, kad se prilika ukazala iskoristio sam je...

... i od tad sam skužio da je to zapravo i jedina prilika - odmah nakon otvaranja




vi iz Vinkovaca, navratite malo do te tete u Fortunu, kad jednom dođete poželit ćete ponovno navratit
ma nisam ni rekao da si zato isao
davor032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:43   #35
Čuj van Nostrand, kad si se već uvuka, bija bi red da sad vidimo i prednjicu dotične.

Jebiga, ja virujem da je lipa cura (odmah mi se svidilo kako je nonšalantno razbacala cipeliše, ima sigurno nešto u njoj), al jebemu, nije red da nas ostaviš sad ovako zakinute, da ne možemo ni približno steći kompletni dojam.

Zato, mobitel na nečujno, odeš uplatit listić, ka fol pišeš poruku....i klik.

Jel se ostali slažu?


I da te citiram na kraju - O bože, kakav voajerizam
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:47   #36
ja se ne slažem

ako je dobra odostraga dobra je i od naprijed

glupo je kačit tu nečije slike po internetu

to je samo moje mišljenje
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 16:14   #37
Quote:
liedshow kaže: Pogledaj post
ja se ne slažem

ako je dobra odostraga dobra je i od naprijed

glupo je kačit tu nečije slike po internetu

to je samo moje mišljenje

Paaaa, s ovim boldanim se zapravo slažem. Nisam baš razmišljao na taj način. Prihvaćam
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 16:27   #38
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Zna se kakva teta mora biti: brza kad dođem uplatiti pol minute prije početka da sve stigne.
Točna da mi ne pogriješi zihericu.
Upozoravati na očite pogreške. Moja pita kad je neki ludi koef.: Jeste sigurni, e pa obično nisam, ali onako mlatim. Ako vidi da mi je par u običnoj ponudi lijepo kaže: Oprosti(te), to može i kao super tip, pa dobijem, 0,10 veći koeficijent.
Ne smije pričati na mobitel kad ima puno posla, jer je to nekulturno, pol sata baci priču, niti ne klimne glavom niti pozdravi, mi u redu čekamo, a ona melje.
Ne govoriti baš svakome ti.
Tjerati djecu iz klade - to nije dobro ni zdravo za njih.
Dekolte joj je uvijek izložen zbog naravi posla (niže sjedenje), pa ne mora još dodatno biti u prvom planu.
Mora imati njegovane, čiste nokte. Treba biti zabavna i duhovita, ali neka se kuži da zna posao.
Bolje da šuti za koga navija, kod nas je jedna rekla kako ne može smislit Hajduk, ja čim je vidim na vrata.

Naše u kvartu u SS i PSK su prosječne, jedna mi je posebno draga, ali niš' posebno zgodne. Cure kakvih ima puno.
Ja sam naravno, žensko, pa se moje mišljenje i ne računa.

Inače mislim da njima nije baš uvijek najugodniji posao, i nas ima svakakvih.

Vidi kriterija kod Grubice.

Imaš li nešto protiv ako igrač pije kavicu sa radnicom?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 18:53   #39
Svaka cast na analizi teta iz poslovnice, jace nego za kladjenje kriterije imas.

Bas jucer mene ova odjebala, pricala na mob, ja jedini uplacujem, i jos mi ostane 30 kn do okruglog iznosa i reko idem puknut na live jos nesto, i gledam sta cu, a ova meni iza, sa maknutom slusalicom, ocito oce zavrsit samnom da mirno prica pa nervozno krestavim glasom rece: "Sta sad sa ovim?".... Uzas.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 18:58   #40
Quote:
husky kaže: Pogledaj post
Svaka cast na analizi teta iz poslovnice, jace nego za kladjenje kriterije imas.

Bas jucer mene ova odjebala, pricala na mob, ja jedini uplacujem, i jos mi ostane 30 kn do okruglog iznosa i reko idem puknut na live jos nesto, i gledam sta cu, a ova meni iza, sa maknutom slusalicom, ocito oce zavrsit samnom da mirno prica pa nervozno krestavim glasom rece: "Sta sad sa ovim?".... Uzas.
trebo si joj mamu jebat i prijetit da ces zvat glavne neke zbog pricanja na telefon...siguran sam da bi se onda ispricala
davor032 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.