Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 11:16   #21
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
tražih nešto vezano za cityexpress, pa naletjeh na quote lanjskog posta

kao što rekoh, logično mi je da se ne smije otvarati. također, napisao sam da mi je bitno i stanje robe, budući da se radilo o gljivama(vrganji i lisičarke), koje, da sam ih kupio, mogle su se lako oštetiti zbog šutanja po dostavnom vozilu, ili zbog temperature, ili zbog prijevoza u trajanju 5 dana.


to je bila jedina opcija jer je vrijednost robe bila manja od 500 kn(maloprodajna), pa mi ne bi bilo isplativo ići po nju u ZG.



također, ne znam kakva je odgovornost i na kome ako je to kriva roba. a i to je moguće ako nema otvaranja prije

odgovornost je isključivo na prodavaču tj. na onome od koga si kupio robu
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 18:02   #22
hallo!

danas sam dobio sok...
ovako, paket je poslan jucer hp expressom, 2. zona (znaci nije nikakav veci grad) i stavio sam otkupninu i vrijednost 2800kn, do 20h sljedeci dan (radni dan), 0,2-1kg, otkupninu placa primatelj...

e sada, uvijek mi sve super bilo kada sam slao i nikakvih primjedbi ili slicno (jer cesce saljem tako), ali danas zove covjek i kaze da je odbio primiti paket jer mu je ukupno bilo 2947kn... znaci 147kn!!!!!!!! su troskovi dostave.
znaci postarina je 47kn... a otkupnina pise inace 7,20kn ovdje:
http://www.posta.hr/main.aspx?id=1465

pa kako onda 147kn?!
isao u postu i rekli da je otkupnina 80kn (znaci kada se meni dostavi novac) kao da to nema veze sa hpexpressom, da je postarina hp expressa 47kn i da ostatak onda posti za otkupninu, ali je max 80kn.............. a ja jos jucer fino pitao gosp. na salteru koliko ce ta druga osoba morati platiti i kaze mi 47kn!!!!!

znaci dali je to ozbiljno tako ili su nes krivo napravili? ne shvacam jos uvijek...

Zadnje uređivanje Cydia : 24.01.2012. at 18:56.
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 23:14   #23
HP express

HP i dalje živi u 80-tim. Još jednom su gospoda iz tzv. ekspresnog HP pokazala nemar i čuđenje. Poslavši paket sa otkupninom, očekivao sam novac unutar usmeno obećanog roka. Paket je uredno dostavljen, HP uredno uzeo svoj dio kolača i novac uputio na "krivu osobu i adresu". Pravovremeno reagiravši uspio sam u zadnji čas presresti novac uz pomoć službe za korisnike da se ne vrati pošiljatelju novca (u ovom slučaju primatelju moje pošiljke) i osobno sam otišao po novce. Da ne kažem koliko je to stajalo živaca, plus troškovi telefona i goriva... Ali uredno su naplatili uslugu od vrata do vrata. Za ovo nitko neće odgovarati i nema isprike.
Dok god ne promjenite mentalni sklop i uvedete sistem odgovornosti bez nepotizma jadna EU sa vama.
TONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:51   #24
Ukoliko nisam kod kuće u trenutku kad mi Hp express dođe na kućnu adresu da li mi ostave nekakav papirić da odem po paket na poštu?
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:13   #25
Quote:
dalma222 kaže: Pogledaj post
Ukoliko nisam kod kuće u trenutku kad mi Hp express dođe na kućnu adresu da li mi ostave nekakav papirić da odem po paket na poštu?
Da.
robi5555555555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 01:00   #26
Možda glupo pitanje, ali može li se poslati hrana? Poslala bi nekomu tortu za rođendan.
Bella<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 18:47   #27
Imam i ja jedno pitanje, može li se mali paketić poslati anonimno, ali s tim da primatelj plaća poštarinu i paketić po primitku od oko 100-300kn? Tj. da primatelj ne zna adresu pošiljatelja, nego da plati poštaru, i meni dođu novci?
DruantiaGaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 23:07   #28
Quote:
DruantiaGaea kaže: Pogledaj post
Imam i ja jedno pitanje, može li se mali paketić poslati anonimno, ali s tim da primatelj plaća poštarinu i paketić po primitku od oko 100-300kn? Tj. da primatelj ne zna adresu pošiljatelja, nego da plati poštaru, i meni dođu novci?
"anonimno" se moze poslati (Ime Prezime, POSTE RESTANTE, xx xxx Grad), ali ne znam dali moze paket s otkupninom na taj nacin...
najbolje pitati u posti..
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 08:10   #29
Može, ali ove navedene pošte su vam preskupe, evo preporucio bi vam DPD poštu koja je momentalno najeftinija u našoj zemlji...
jednostavno nazoveš na broj 01 3430603 ili na 609 ili na 611 i paket ti je u roku od 24h na adresi di želiš!!! Imam iskustva sa njima i mogu reci samo rijeci hvale od usluge do brze isporuke do pristojnih i ok vozaca!!!
GigaFIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 12:24   #30
Pitanje
Posalo sam paket hp expresom s otkupom od 500 kn koji bi trebao da dode do odredista u ponedjeljak do 20 h mene zanima kada ce meni doci moji novci ?
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:32   #31
kroz koj dan, ne znam tocno ali ne vise od 5-7 dana
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 23:24   #32
cu jbt 5 dana pa to je puno dobio je on danas paket u 12 sati negdje,,nadam se novcima do srijede daj boze cak i sutra,,,jer ja sad drzim jednu osobu na cekanju da mi salje paket a to mi nesto treba do kraja ovoga tjedna
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:54   #33
sad mi decko potvrdio, 3-4 dana da stigne lova...ne vise
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:27   #34
moze i za 2 ako im se da
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:24   #35
Ma doslo je danas bilo 10-11 sati hvala bogu
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 13:42   #36
Ne znam zašto uopće imaju onu opciju dostava drugi dan do 15 ili 20 sati kad gotovo uvijek to što treba stići npr danas do tog vremena dostave sutra ujutro! O HP Expressu se radi...
Svarog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 12:02   #37
HP Express posiljka

Ne vidim podforume vezan za postu pa cu ovako.

Sta da radim u vezi jedne posiljke; prije 8 dana poslao sam paket s otkupninom, u tom vremenu niti mi se kupac javlja, niti ikakvu obavijest od pose dobivam, mogu li kontaktirat nekoga da vidim sta je s time?

upisivao sam i onaj IPS broj il kako li se vec zove, pise da ne postoji .
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 18:47   #38
ima sto tema vezano za postu

a do sad si ih vec mogao i nazvati
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 20:07   #39
Zanima me kada ti dođu zbog paketa na kućnu adresu kombijem, koliko više naplaćuju tu uslugu? paket cca. 3-4kg. ali je malo duži (150cm.) pa se ne može pakirati..
Logan-tenis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:59   #40
dakle uredno naručujem pakete sa okupninom preko HP-ekspresa...i jedna me stvar već duže vrijeme živcira,naime na paketima uredno svaki put stoji naljepnica sa poštarina 33.4kn+otkupnina koju platim po preuzeću,e sad mene je već lagano počelo živcirat jer poštar mi uredno naplačuje 20-30 kn više nego što bi izašla cijena paketa+ poštarina koja je označena na paketu..šta da radim,molim savjete?
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.