Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2013., 23:29   #121
Ne jedem marende po gradu ali znam da Belvedere dosta hvale.I Orsan pravi marende ali ne znam do kojeg doba dana su im.
Picerija Skala ima marende.Bono i pivnica na Babinom Kuku su restorani gdje idu domaći.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:08   #122
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Ne jedem marende po gradu ali znam da Belvedere dosta hvale.I Orsan pravi marende ali ne znam do kojeg doba dana su im.
Picerija Skala ima marende.Bono i pivnica na Babinom Kuku su restorani gdje idu domaći.
Misliš li na ovo http://www.konoba-belvedere.hr/#/about-us/?
Pivnica Dubrava Babin Kuk?
Većinom nemaju cijene na webu

Problem je što oni ne mogu doći u vrijeme marendi, već kasnije popodne ili predvečer kad je izgleda samo a la carte ponuda u Orsanu, a Tabak valjda ni ne radi.

Hvala ti, ako imaš još koju info i sjetiš se čega, bila bih zahvalna
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:19   #123
Da to je to.Nalazi se na Vojnoviću.Mislim da oni imaju marende i kasnije.Znam da su studenti jeli u restoranu hotela Ivka.Ne znam u kom dijelu grada su oni.Ovo sve je u Lapadu.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:24   #124
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Da to je to.Nalazi se na Vojnoviću.Mislim da oni imaju marende i kasnije.Znam da su studenti jeli u restoranu hotela Ivka.Ne znam u kom dijelu grada su oni.Ovo sve je u Lapadu.
Bosanka, mislim da se tako zove, na Srđu su. Koliko kužim, gore ima samo neki skupi roštilj. Na stranu i cijena, ne možeš jesti roštilj svaki dan...

Hvala ti puno dojavit ću im.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 19:51   #125
U hotelu ivka, na batali imaš studentsku menzu, ali rade i za šire pučanstvo 25-35 kn obrok, do 8 navečer služe. Hrana je dobra, baš što sam čula od studoša i ostalih.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:28   #126
Quote:
ellory kaže: Pogledaj post
U hotelu ivka, na batali imaš studentsku menzu, ali rade i za šire pučanstvo 25-35 kn obrok, do 8 navečer služe. Hrana je dobra, baš što sam čula od studoša i ostalih.
Hvala ti na detaljnoj informaciji
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 12:37   #127
Da malo osvježimo.
Restoran Komarda: osim prekrasnog pogleda, ništa više. Da nisam znala što sam naručila, po okusu ne bi odgonetnula što jedem.Konobar uspavan. Na moju glasnu primjedbu da nisam lošije jela, kuća časti s medicama.
Konoba poviše plaže Banje (zaboravila ime):katastrofa.
I na kraju ugodno iznenađenje u konobi Mea Culpa 3. Posluga izuzetna, kao i hrana (pizza, tjestenina na dva načina, Saltimbocca- sve odlično). Ponovili još jednom, nismo se razočarali, a cijene iste kao i u prethodna dva restorana.
Na povratku iz Dubrovnika Kapetanova kuća u Malom Stonu. Savršenstvo bez mane. Ne znam što je bilo bolje: crni rižoto, gof, škampe na buzaru, salate, školjke-sve savršeno).
__________________
Lily36
lily36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 14:39   #128
restorani i ostalo za jesti

Pozdrav svima,

Idemo na medeni mjesec u Dubrovnik,

Gdje se dobro jede, a da nije bas pretjerano skupo?

Hvala
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 21:58   #129
odlican vege restoran u dubrovniku
countrywoman is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 15:16   #130
Probao sam sendvič u Školi koji je bio preporucen ovdje par puta.
Mozda nemamo isti ukus, ali ovo je definitivno jedan od najgorih sendvica kojeg sam jeo u zivotu, osobito s obzirom na to da je kostao 28kn.
Malen, tvrd i suh, ovaj sendvic je veoma masan i tezak, s jako malo punjenja ( pršut, sir, salata i rajcica ).
Nisam ga uspio pojesti do kraja zbog čudne arome / okusa.
Machrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 18:18   #131
Zao mi je. Ne znam odakle si dobio preporuku ali tamo su se dobri sendvici prestali prodavat jos devedesetih.

Inace, sto se tice dubrovnika cula sam da se dobro jede u restoranu Pantarul, u Lapadu, ali ja nisam jos bila da se osobno uvjerim.
__________________
hik.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:22   #132
Bija sam sinoć na večeri u Prota i mogu reći da je spiza stvarno bila dobro, ali cijene majko mila: uzeli smo škampe na buzaru-188 kn porcija, puževe na pelješki-110 kn, kamenice 6kom/96 kn i za kraj sanpjera 610 kn/kg.
macho_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:56   #133
Konavoski komin - cijene?

Prije nekih 7-8 godina sam bio u Konavkskom kominu blizu Dubrovnika. Restoran je fantastičan, a i hrana je bila vrhunska. Morali smo dva sata unaprijed naručiti hobotnicu i lignje ispod peke s prilozima, salatama, juhom, palačinkama, pola litre crnog i aperitiv - sve skupa je koštalo oko 250 kn (za dvije osobe).

Pretpostavljam da cijene nisu više takve, ali nadam se da nisu skočile 3-4 puta. Planiram ovo ljeto ponoviti posjetu, pa me zanima da li je netko imao kakvo iskustvo u skorije vrijeme.
mradovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:59   #134
Po mome sudu, ovaj članak najbolje dočarava dubrovačke restorane. Ovdje ima i skupih i jeftinih, a svakako su najbolji http://dubrovnikdigest.com/news/najb...a-hrana-cijene
chi mangia solo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 16:02   #135
Ako ćemo o starom gradu, ja najradije idem u Dubravku. Divan pogled, izuzetno ljubazno osoblje i ukusna, nepretenciozna hrana po pristupačnim cijenama. Daju i popust za domaće. (tj. naše ljude općenito )
Dobar mi je i Horizont.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 10:36   #136
Restorani u Dubrovniku

Lijep pozdrav svima,

U periodu 11.3-13.3 boravit cu u Dubrovniku sa suprugom. Obzirom da se radi o specificnoj prilici potreban mi je savjet za resotran romanticnog ugodjaja sa finom klopom (nismo neki ljubitelji ribe, pa i to da imate u vidu-vise smo za neki biftek ).

Naravno, guglao sam i preporuke se svode na riblje resotorane te nautiku i 360. Ugodjaj u ovim resoteanima je izvanredan ali ljeti, cini mi se da sam procitao da zimi uopste ne rade(kakvo uopste vrijeme mogu ocekivat/nekih 10-15 stupnjeva?).

Takodjer, uvidom u meni vidim da su cijene u skladu sa ugodjajem, a van svake pameti mi je potrositi vise od 100 eura za veceru ( ne pijemo alkohol, pa sigurno necemo potrositi puno na pice-sokove)

Eh sad, imate li neku preporuku za restoran? Mozda neka zatvorena terasa sa pogledom na more pred zalazak sunca koja se uklapa u 100 eura hahaa citao sam za resotran vapor u sklopu hotela beluevelle, jel ima neko iskustva, cijene? Nocit cemo u sheratonu u mlinima i oni naravno nude svoj restoran ali vise bih volio bas u Dubrovniku.


Eto, sve ideje i savjetu su dobrodosli i hvaalaaaaa
Sarajevo8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 12:51   #137
Za klopu ti mogu preporučiti restoran Pantarul, ali ne zadovoljava tvoj kriterije za romantikom (pogled na more i to) ali pogledaj menu - isplati se

Pogledaj si i restoran Orsan, on je u marini
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:10   #138
Kaj se tiče romantike i pogleda, toplo preporučam restoran Komarda ili Villa Orsulu, tj. Viktoriju. I Dubravka ima predivan pogled (skoro isti kao Nautika ali za puno manju cijenu), samo tamo je uvijek gužva i gungula.
Meni se jako sviđa i restoran Dubrovnik ulica M. Kaboge 5 (jako lijep i romantičan doduše bez pogleda na more). Porat isto ima djelomičan pogled ...

Orsan isto ima pogled na Bokar i Lovrijenac ali ne jamčim za kvalitetu hrane
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 15:01   #139
Hvala na azurnim odgovorima. Malo sam pogledao i svidja mi se restoran Dubravka i ovakav tip, ali problem je treci mjesec i vrijeme. Ne vjerujem da se moze sjediti van?
Sarajevo8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 15:35   #140
Ima Dubravka i zatvoreni dio, isto s pogledom. I cijene su im stvarno ok te ima velik izbor i jela od mesa ako niste baš od ribe.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.