Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2007., 12:07   #81
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
A jos vise da tu iskrivljenu sliku zelis dati dalje kao istinitu i pouzdanu informaciju.

Yoga svakako nije za dokone domacice.
nisam ja to izmislila nego pročitala s tim da sam naglasila gdje sam pročitala i kakav je opći dojam o temi - zato mi nije jasno odakle ti da sam prezentirala to kao istinitu i pouzdanu informaciju.

a što se tiče drugog netočnog navoda, nisam dokona domaćica nego studentica. a i da jesam domaćica zašto yoga ne bi bila tema o kojoj imam šta za reći?
uostalom, zar nije svrha foruma da se razmjene mišljenja i nešto nauči?
ili misliš da od domaćice nemaš šta naučiti?
Tal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 18:24   #82
yoga je korisna za opuštanje, posebno kod ljudi koji su jako izloženi stresu. zato takve stvari i puše menadžeri, brokeri itd.
kod babe milke koja živi na mirnom selu, na čistom zraku, yoga neće poslužiti previše.

naravno, dio yoge koji govori o "energijama, čakrama" i ostalim pizdarijama je samo nakupina sranja.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 18:46   #83
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
...
naravno, dio yoge koji govori o "energijama, čakrama" i ostalim pizdarijama je samo nakupina sranja.
I naravno ti si to proverio kroz vlastito iskustvo ?!

To Tal
Kada sam napisao dokone domacice zaista nisam ni pomislio na tebe, jer te ni ne poznajem, vec na onu skupinu domacica (i domacina) kojima su spanske serije vrhunski intelektualni domet, duhovnost i religioznost odlazak jednom tjedno u crkvu i vrhunac kriticnosti (i samokriticnosti) ogovaranje, uz kaficu, sa susjetkama opasne yoge i raznoraznih sekti (makar i izmisljenih kao sto je Crna Ruza), koje jedu za dorucak pristojnu, (malo)gradjansku, katolicku djecicu.

"Dokle god ne zadire u duhovnu sferu, same vježbe po sebi nisu opasne..." Tal.
Naravno tako nesto strano i drugacije, ti mracni nerazumljivi obredi, tantre i mantre... tako nesto mora da je od djavla samog.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 01:57   #84
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
I naravno ti si to proverio kroz vlastito iskustvo ?!
je.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.