Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2007., 22:37   #1
Jeste li bili kod Linića

Je li neko bio na Taboru u Samoboru i kako mu se tamo dojmilo?
doktor_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 23:07   #2
Ma svi su ti Linići isti, zvali se oni Zvezdan,Slavko ili Jugoslav
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 05:53   #3
Question

Quote:
ni ziv ni mrtav kaže: Pogledaj post
Ma svi su ti Linići isti, zvali se oni Zvezdan,Slavko ili Jugoslav
Zašto,jesi li bio tamo,otkud si čuo za njega?
doktor_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 07:57   #4
moj brat je franjevac trećeredac i stalno visi kod Linića po seminarima.

Nemrem više s njim normalno razgovarati da mi odmah ne počne solit pamet ... stalno ima želju da me preobrati ... misli da je to njegov sveti zadatak ...

btw ja sam osobno prije par godina upoznao Linića i na on mene je ostavio dobar dojam

a da imam želju ići na seminar baš i nemam ...


...........
a ti "doktore"... kakvi su tvoji dojmovi ?... što nam želiš reći

Zadnje uređivanje Mano : 12.02.2007. at 10:14.
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 19:21   #5
Taj Linić je malo u KU... , svi koji nisu za crkvu su sotonisti po njemu , ma lik je
totalni kreten
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 20:14   #6
Prema njegovim medijskim istupima rekla bih da je normalan, pozitvan lik.

Nisam bila na seminaru ni ne planiram ići. Znam neke koji tvrde da je

čudotvoran iako nemaju konkretne primjere za prepričati.

Mislim da ti je najbolje mjerilo - ne što se govori, nego tko govori.

Mislim da bi ga bilo dobro otići čuti, ali ne očekivati čuda.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:35   #7
Quote:
Biserka32 kaže: Pogledaj post
Prema njegovim medijskim istupima rekla bih da je normalan, pozitvan lik.

Nisam bila na seminaru ni ne planiram ići. Znam neke koji tvrde da je

čudotvoran iako nemaju konkretne primjere za prepričati.

Mislim da ti je najbolje mjerilo - ne što se govori, nego tko govori.

Mislim da bi ga bilo dobro otići čuti, ali ne očekivati čuda.
Ma da u pravu si,ali nista se ne može prominit priko noći.Bisam tamo par puti i meni je to ok,neke su me stvari koje sam tamo vidi fascinirale,tako da mislim da nismo mi samo fizička bića ima tu još nešto.Puno tu ljudi svjedoči o svom preobraćenju pa čak i javne osobi hursar banfić itd,taako da ne mislim da svi to sisaju iz prsta.Inače je moj moto upoznaj se s nečim pa sudi o tome,u ovom slučaju ovo.
doktor_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:35   #8
Quote:
doktor_2 kaže: Pogledaj post
Ma da u pravu si,ali nista se ne može prominit priko noći.Bisam tamo par puti i meni je to ok,neke su me stvari koje sam tamo vidi fascinirale,tako da mislim da nismo mi samo fizička bića ima tu još nešto.Puno tu ljudi svjedoči o svom preobraćenju pa čak i javne osobi hursar banfić itd,taako da ne mislim da svi to sisaju iz prsta.Inače je moj moto upoznaj se s nečim pa sudi o tome,u ovom slučaju ovo.
Ma.. to je poznata stvar, a ako vam treba nekakav linić, sudac ili neki treći klaun, manite se ćorava posla i odite kopat krumpir.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 23:11   #9
Ne razumijem što je čudnovato u preobraćenju. Meni je čudnovato ako se invalid ustane iz kolica, ali to da netko "nadje Boga", a to mi nije čudnovato.Takvima bih prije rekla -a gdje si do sad bio
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 18:55   #10
Quote:
Biserka32 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što je čudnovato u preobraćenju. Meni je čudnovato ako se invalid ustane iz kolica, ali to da netko "nadje Boga", a to mi nije čudnovato.Takvima bih prije rekla -a gdje si do sad bio
kako mislis di sam prije bi
doktor_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:21   #11
Žao mi je što neki ovako razmišljaju i daju svoje komentare a da nikaad nisu prisustvovali seminaru ili bar malo upoznali Fra Linića. On ne samo da je izvstan svečenik, karizmatičar već je i ljudina od čovjeka. Ja bih vas pitala jel bi vi izdražali 4 dana imati seminar, moliti, držati misu i onda u pauzi od 20 minuta primiti 50 ljudi koji vas obasipaju svojim problemima. A njemu je Bog upravo dao tu snagu jer to ljudska duša nikako ne bih mogla izdražati sama.
Mnogo su svedočanstva koja su ljudi doživjeli po njegovovim molitvama, koje je Bog usklišio, od duhovnih,psihičkih do pravih fizičkih ozdravljenja.
Fra Linić je sam posrednih između Boga i čovjeka,njega Bog koristi da pomogne ljudima i ne treba se samo slušati tko je što rekao već to treba doživjeti i otvoriti srce da bi i ti Boga mogao doživjeti.
vucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 21:22   #12
Bio kod Linića na 10tak seminara. Lik je simpa i sve to, al covjek ima Ego i to jak! A ona hrpa ljudi oko njega, kad pocne iznosit svoja iskustva ... Sve OK ak si fanatik bez znanja "pun vjere".
Yeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 10:17   #13
Moj jedan prijatelj je isao kod njega jedno vrijeme i postajao sve ludji i ludji. Isprva smo znali normalno razgovarati, jer on zna da se ja bavim yogom. Bilo mi je drago da se i on pronasao u necemu, pa smo malo pricali o duhovnosti opcenito. Onda me je pocao prekrstavati, postajao je sve iskljuciviji. Nakon toga je slijedila faza kada me je pocao izbjegavati, prestao pozdravljati na ulici i bjezao na drugu stranu ceste kad me vidi?! Dok jednog dana nisam cuo da je skroz prolupao. Bio je na bolovanju preko pola godine i sada ga vidim da se vratio na posao. Nisam ga vise pitao u cemu je stvar.

Sto se tice Linica, gledao sam ga par puta na TV, i imao dojam da je iskljcivi excentrik koji se boji Djavla i vidi ga u svemu. Vodi neki svoj paranoidni boj protiv Vraga?! Nije na mene ostavio neki dojam, zao mi je i njega i one koje kao navodno poducava.
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 11:43   #14
Cudno mi je to buduci mi cura ide cesto kod njega (a ja se jelte bavim "tim stvarima" ) i s obzirom da razmisljamo o braku pitala ga sto misli o svemu tome i komentar je bio jedino da ce bit tesko imat "duhovno jedinstvo" u vezi s obzirom na razlike u vjerskim stavovima, s cime se ubiti slazem. Nikakve stotone isl (osim ako Jagoda mulja )

S druge strane vjerojatno njima istocnjaci djeluju sve prolupanije sto se vise u to ufuravaju.

No ne bim štel da se mešam, coeka sam vidio samo na fotografiji, ne sjecam se jesam li citao uopce neki intervju il tekst.. nes... pa da imam neko misljenje...
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:11   #15
Quote:
Yeti kaže: Pogledaj post
Bio kod Linića na 10tak seminara. Lik je simpa i sve to, al covjek ima Ego i to jak! A ona hrpa ljudi oko njega, kad pocne iznosit svoja iskustva ... Sve OK ak si fanatik bez znanja "pun vjere".
LOL covjece, pomjeso sam Linica sa Ivancicem! A ko je taj Linic uopce?
Yeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:23   #16
Quote:
Yeti kaže: Pogledaj post
LOL covjece, pomjeso sam Linica sa Ivancicem! A ko je taj Linic uopce?
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 09:50   #17
Yeti, nisi nista pomijesao, ego im je isti
MAno, ti si crna ofca obitelji


Balkic, jagodu ti vjerojatno znam
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 09:59   #18
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Balkic, jagodu ti vjerojatno znam
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:50   #19
Quote:
Fazlija kaže: Pogledaj post
Moj jedan prijatelj je isao kod njega jedno vrijeme i postajao sve ludji i ludji. Isprva smo znali normalno razgovarati, jer on zna da se ja bavim yogom. Bilo mi je drago da se i on pronasao u necemu, pa smo malo pricali o duhovnosti opcenito. Onda me je pocao prekrstavati, postajao je sve iskljuciviji. Nakon toga je slijedila faza kada me je pocao izbjegavati, prestao pozdravljati na ulici i bjezao na drugu stranu ceste kad me vidi?! Dok jednog dana nisam cuo da je skroz prolupao. Bio je na bolovanju preko pola godine i sada ga vidim da se vratio na posao. Nisam ga vise pitao u cemu je stvar.

Sto se tice Linica, gledao sam ga par puta na TV, i imao dojam da je iskljcivi excentrik koji se boji Djavla i vidi ga u svemu. Vodi neki svoj paranoidni boj protiv Vraga?! Nije na mene ostavio neki dojam, zao mi je i njega i one koje kao navodno poducava.
Pa evo ja sam se bavila yogom tri godine i bila sam na seminaru kod fra Linića.Prekrasan seminar kao i čovjek, imala sam priliku i osobno s njim pričati o yogi i kršćanstvu.Nema ničeg ekscentričnog u tom čovjeku niti pogleda da je u svemu Sotona. Možda tvoj prijatelj ima nekih drugih problema, ali sumnjam da je njihov uzrok fra Zvjezdan Linić.
Ako kažeš da ti je prijatelj bio na bolovanju više od pola godine i dalje se čudno ponaša, možda da mu pružiš ruku i pitaš ga da li mu možeš kako pomoći umjesto da ga osuđuješ.
esential is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.