Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2007., 21:15   #101
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
a da ti bre nisi čedo a?? Jer eto katolički svećenici siluju a pravoslavci se žene? Al što očekivat od "ljudi" kojima nije problem poklat 8000 ljudi samo zato jer su druge vjere (srebrenica). Možda jesi zelembać kao što samedi kaže al meni bi bilo logičnije da si bradata vlaška spodoba
Žalosno je i očajnički spočitavati "vlasniku" posta njegovu nacionalnost, vjeru boju kože, spol ili težinu novčanika kao argument na temu.
Upiši argumete koji pokazuju da toga nije bilo a ne ponašaj se kao uvijeđeni golobradi cmizdravko u hormonalnom napadaju koji ne može podnjeti da se o tome razgovara.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 21:56   #102
pa napisao je da se njegovi pravoslavni popovi eto isključivo žene a eto katolički samo siluju djecu. A to što su njegovi popovi blagoslivljali tenkove i koljače nikom ništa...
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 19:19   #103
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
pa napisao je da se njegovi pravoslavni popovi eto isključivo žene a eto katolički samo siluju djecu. A to što su njegovi popovi blagoslivljali tenkove i koljače nikom ništa...
Ja znam da su katolički popovi to isto radili.. čak i u ovom ratu..
uglavnom, popovi su oduvijek bili lopovi.

Ja isto tako znam da su franjevci klali za vrijeme drugog svjetskog rata.. fra filipović-majstorović i njemu slični..
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 19:58   #104
Treba im odrezati pišu i testise,da se ih se bar djelomično kazni za to što rade
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:43   #105
Quote:
Choronzon333 kaže: Pogledaj post
Ja znam da su katolički popovi to isto radili.. čak i u ovom ratu..
uglavnom, popovi su oduvijek bili lopovi.

Ja isto tako znam da su franjevci klali za vrijeme drugog svjetskog rata.. fra filipović-majstorović i njemu slični..
Ajd ne seri. Bio je bivši redovnik. Izbacili ga iz reda.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.