Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 20:02   #1
Question Pečeni griz

Da li je netko kao mali (ili veliki) jeo pečeni griz? To je meni moja mama znala napraviti, ali ja sad to ne znam ponoviti
Recept ide ovako nekako: griz se prepeče i onda se zalije vodom. To se onda kuha i pred kraj se dodaju grožđice.
Problem je tome da ja nikako da dobijem kriz, onako, skoro pa sipak kad je sve gotovo, nego "dobijem" vodenastu kašu.
Ima li netko ideju gdje griješim?
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:52   #2
Ako misliš na koch od griza, ja ga radim ovako :
Zavriješ mlijeko, umiješaš gris, 30 g šećera, malo soli, limunovu koricu i vanilin šećer.
Kad se skuha, čekaš da se malo ohladi pa dodaš 30 g maslaca, 3 žumanjka i 1 cijelo jaje te grožđice.
Zatim smjesu izliješ u vatrostalnu posudu namazanu maslacem i prekrivenu prezlom i zapečeš 20-ak minuta.
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 23:00   #3
Mi smo doma jeli uvijek samo koch od rize. I to s hibersaftom (malinovcem).
To bi trebalo biti nesto slicno.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 23:46   #4
Men to zvuči kao alva. Pečeno brašno (u tvom slučaju griz) , zalije se vodom i kuha . Na kraju štaub šeće i te stvari.Možda bi naši prijatelji iz Bih znali.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 21:12   #5
Anuška, najvjerojatnije je to, to!
Znaci, onda moram na neki susjedni forum
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 18:37   #6
Quote:
manc kaže: Pogledaj post
Da li je netko kao mali (ili veliki) jeo pečeni griz? To je meni moja mama znala napraviti, ali ja sad to ne znam ponoviti
Recept ide ovako nekako: griz se prepeče i onda se zalije vodom. To se onda kuha i pred kraj se dodaju grožđice.
Problem je tome da ja nikako da dobijem kriz, onako, skoro pa sipak kad je sve gotovo, nego "dobijem" vodenastu kašu.
Ima li netko ideju gdje griješim?
Slučajno sam sada naišao na tvoj post iz 2011 i moram ti potvrditi da i moja mama radi pečeni griz, upravo kako si opisao. Imam snimljen i video od prije par godina kako ga priprema
Darba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.