Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 14:03   #21
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Tvrtka koja je vlasnik Kuće sladoleda je jedan od najvećih uvoznika prašaka, aditiva i smjesa za sladolede u Dalmaciji. Puno slastičarnica kupuje od njih.
To je znači to. Nisam znao.

I da, i meni je šljiva najbolja.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:48   #22
U petak kroz jutro do podne cu biti najvjerojatnije u Splitu, pa ako je neko za to da ode s menom na taj famozni sladoled kojeg se toliko tu hvali, nek se javi
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:58   #23
evo san u splitu, steta sta se nije neko javio za djir..

danas nisan ima srice sa hranom.. prvo san baulja uru vrimena oko hnk trazeci sendvice koji su se tu hvalili.na kraju san otisa u Obelixa da se ne srusin o glad. vlasnici su neki napuseni "ala brale " djir tako da mi ni nakon dva ponavljanja za priloge nisu zapamtili i usrali su..

sladoled posebna prica.u luke. nisu nista imali ni hvaljenu lavandu ni sljivu..predlozilo mi jogurt s ruzmarinom i nesto odvratnije u zivotu ijo nisan. sladoled san bio primoran bacit u kontejner a to nikad ne radin. vise srece drugi put s "normalnim" okusima..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:17   #24
..ma kud baš ružmarin? Jučer sam ga probao i stvarno ima intenzivan okus. Lavanda i ružmarin su specifični sladoledi tako da nisu baš za svakoga. Odlična im je smokva, cimet/pita od jabuka, kruška, banana/karamel i slani keks/karamel. Zadnji je isto malo specifičan, meni dobar.

Mentalny, triba si curu zamolit da ti da da probaš. Svakome to ponude bez problema.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:27   #25
Jel stvarno tako dobar taj sladoled u Luke.,?
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:39   #26
Di je taj sladoled luka?
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:43   #27
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Di je taj sladoled luka?
Cankareva, tamo gdje je prije bio ducan sa zenskim torbama ispod setaca.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:44   #28
Nisu nista od ponudjenih imali spyker.. a dala mi da probam al ni sam nisam sa zlicicom moga znat jel ok..

ma sladoled ko sladoled ako mene pitate. ja i nisam neki fN slatkoga..

Luka je tocno kraj hnk di je nekdasnja stara menza bila
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 00:42   #29
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Di je taj sladoled luka?

Undo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:46   #30
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Nisu nista od ponudjenih imali spyker.. a dala mi da probam al ni sam nisam sa zlicicom moga znat jel ok..
Baš ništa? Da, mali je problem u tome što u toku dana više puta minja ponudu i nema svaki put sve sladolede. Ali to i je draž malih proizvođača. Nema on sad na lageru cilu hladnjaču da samo izvadi okus koji nestane. Pravi ih u manjim količinama, ali kvalitetno. Sviđa mi se takav pristup.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 12:45   #31
Bio, sladoled je iznadprosječan, sad da li je najbolji..

Poslije toga u Chopsa i nemogu vjerovati kako su konobari u Splitu većinom jako loši. Hrana ok.
T i h o m i r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 13:35   #32
Mentalny, stvarno mi je za..al ti bas ka prston u..da oprostis.. Ja nisan probala taj sa ruzmarinon, niti bi, isto ka sta ne bi probala bounty ili mojito.. Znan sta bi mi se moglo ne svidit.. A cisto sumnjan da nije bilo cokolade, nje uvik ima i fantasticna je.. Nemoguce da nije bilo nekih normalnijih okusa od ruzmarina?
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:06   #33
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Mentalny, stvarno mi je za..al ti bas ka prston u..da oprostis.. Ja nisan probala taj sa ruzmarinon, niti bi, isto ka sta ne bi probala bounty ili mojito.. Znan sta bi mi se moglo ne svidit.. A cisto sumnjan da nije bilo cokolade, nje uvik ima i fantasticna je.. Nemoguce da nije bilo nekih normalnijih okusa od ruzmarina?
Ja bi probao mojito al ga ima u Luke?
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Mentalny, stvarno mi je za..al ti bas ka prston u..da oprostis.. Ja nisan probala taj sa ruzmarinon, niti bi, isto ka sta ne bi probala bounty ili mojito.. Znan sta bi mi se moglo ne svidit.. A cisto sumnjan da nije bilo cokolade, nje uvik ima i fantasticna je.. Nemoguce da nije bilo nekih normalnijih okusa od ruzmarina?
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:16   #34
Bila je cokolada al eto tio san nesto egzoticno i drugo nije bilo lavande a ona mi to ponudila.. sve skupa bilo oko 5-6 okusa samo.jbg..

nema veze nije mi sladoled najbitnija stvar na svijetu al eto..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 00:55   #35
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Ja bi probao mojito al ga ima u Luke?
Ritko, ali bude. Danas je bio, al prilično je jak. Slatko-kiselog okusa.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:45   #36
prosli priko luke, nije bilo lavande. kazu da ce je manje i bit jer vise nema friske, a nije isto sa susenom.
probali ruzmarin, i nije mi tako los, dosta se osjeti jogurt u njemu, inace ok.
chilly cokolada, onako... cokolada je ona "jaca" % pa se dosta osjeca gorcina kakaoa, manje chilly.
mali uzea jagodu, dosta izrazen okus i jagode i jogurta, a ja ne ljubim bas vocne tog tipa.
ja uzela mojito, cisto da probam, lipo se osjeti i limeta i menta, samo fali alkohola
inace, svi su im sladoledi onako da su ih bas puna usta i meni su previse one kugletine, ali to je svugdi tako... di su one lipe kuglice u bobisa ili premisa pa si je s gustom izia, a ne ovo dodes do pola i ne znas sta bi
 
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:59   #37
Jesan li ja dosad jedini koji je kod Luke uvik dobija loše ili ispodprosječno?
Baš sinoć uzeli par kugli, prova nekoliko okusa i sve je il kiselo, il vodenasto, il ledasto, ni sjena domaćem sladoledu koji ja radim a kamoli boljim sladoledima kojih ima na drugim mistima po gradu (da ne reklamiramo...).
Isto tako brat nikidan donija doma par koljača iz Luke, ja u prvi mah mislio da je neki od onih Hakikija preživio i prekvalificirao se sa turskih na srednjeeuropske slastice, al mu baš i ne ide, kad ono vidim na kutiji piše - LUKA. Brat pokondirena tikva, uzima di je nobl i fensi šmensi, al koljači su baš ono...šiptarsko loši, puno kreme nizašto...pita od jabuke ima toliko u sebi klinčića i oraščića da više pari kotonjada nego pita od jabuka. Ostali kremasti koljači isto ispodsrednja žalost. Žali Bože para
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 00:00   #38
Evo ja opet u Luke večeras, uzeo opjevanu šljivu i mojito. Bljak. Svi su in voćni sladoledi zapravo običan domaći sladoled na bazi jogurta sa malo (zapravo dosta) okusa dotičnog voća. Ja doma radim isti takav samo još bolji. Moj bar nije ledeno zrnat i vodenast. Ka da ga rade od tekućeg jogurta...moj nije toliko ni kisel ka ovi u Luke...
Mojito isto bez veze.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 00:21   #39
Luka se gerilski reklamira
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 00:52   #40
Bio sam u Luke jedno 30-tak puta i do sada sam samo probao čokoladu, vaniliju i stracciatellu. Ne želim eksperimentirat kada mi je ovo zakon, a kako se ono kaže "ne mijenjaj momčad koja pobjeđuje"
Undo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.