Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2007., 15:52   #201
Quote:
Džukela15 kaže: Pogledaj post
Ne vrijedi im objašnjavat. Crkva ima svoju teoriju o menstrualnom ciklusu a znanost svoju.
crkva propagira billingsovu metodu.
ja sam prije nekih 10-tak godina od svog svećenika dobila knjižicu u kojoj je bila objašnjenja billingsova metoda. i tada sam već odavno znala i primijenjivala billingsovu, ali sam zaista ostala paf kad sam je dobila od svećenika.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:29   #202
Quote:
elala kaže: Pogledaj post
crkva propagira billingsovu metodu.
ja sam prije nekih 10-tak godina od svog svećenika dobila knjižicu u kojoj je bila objašnjenja billingsova metoda. i tada sam već odavno znala i primijenjivala billingsovu, ali sam zaista ostala paf kad sam je dobila od svećenika.
Ima pojedinaca
__________________
Kiss my ass
Džukela15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:36   #203
Quote:
Džukela15 kaže: Pogledaj post
Ima pojedinaca
tu brošuru je financirala crkva (crkva kao institucija)...al' istina je da je moj svećenik bio osoba širokog svjetonazora..pretpostavljam da su mnogi bili odbili dijeliti te knjižice.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:39   #204
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi trebali? Zar nijedan vjernik nema problema s tim? Taj dan kad neće imati, vjerujte, Crkva neće više ni riječ progovoriti o dotičnoj temi...
Gdje to pise da se Crkva treba u sve petljati Naj jadnije mi je ono,kada "suprug,alkoholicar premlati na mrtvo,ženu i djecu,a izjava nekog tamo svecenika je,ostani u braku,žena mora trpiti,da je ovaj ubije,za dobrobit bracne zajednice i obitelji "ima super svecenika,koji idu u korak s vremenom,i kojima su važni ljudi,ali ih nažalost nema puno :
nivia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 18:34   #205
Ne pročamo o mlaćenju, nego o oralnom seksu, molim lijepo!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:09   #206
ne protivi se ako se prakticira u braku i bez kondoma (osim ako jedan od supružnika nije hiv+)
offtopic..jel se smiju koristit kondomi, ako su oba supružnika zaražena?
sam pitam...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 20:06   #207
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ne pročamo o mlaćenju, nego o oralnom seksu, molim lijepo!
Grijeh je pričati za vrijeme oralnog seksa.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:47   #208
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ne pročamo o mlaćenju, nego o oralnom seksu, molim lijepo!
da,da ali to je samo konstatacija,da se Crkva nemože petljati u takve stvari a ako ce netko drkati,neka drka njegova privatna stvar a ne moralizirati jer to grijeh
nivia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:49   #209
Quote:
Longin kaže: Pogledaj post
Oralni seks nije nikakva posebna perverzija, ne vidim zašto bi se protivila. U Kaktekizmu KC stoji i ovo:

Spolnost je vrelo radosti i zadovoljstva: Sam Stvoritelj je odredio da u tom posvemašnjem uzajamnom fizičkom darivanju supružnici osjećaju užitak i zadovoljstvo tijela i duha. Supružnici, dakle, ne čine ništa zlo tražeći taj užitak i uživajući u njemu.

So...
kao, kad ti riba danfa nije grijeh neeeeeeeeeeee,niti slučajno
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:22   #210
Ckrva kao crkva se malo previse petlja u sve pa tako i u zacece........ njima je grijeh kontracepcija, super, pa neka onda pomazu mladim majkama koje nemaju za kruh ( ova bilingova metoda je big shit i ne vrijedi kod svih zena), zatim oralni sex je takodjer grijeh tj. sve sto se sagrijesi bludno je grijeh , ma super a kako su svecenici nastali, po Duhu Svetom i ako sam sagrijesila bludno onda nikog nije briga pa tako ni svecenika dal je to bilo sa kontracepcijom ili bez ili dal sam sagrijesila sama ili sa partnerom .... njima jer i potpomognuta oplodnja grijeh i jednom kada sam pitala jednog svecenika kako nesto takvo moze bit grijeh jer ipak se pomaze zeni da bude majka dobila sam odgovor da se jednako kao svoje dijete moze voljet i posvojeno i da nema potrebe za tim ....... vjerujte da nisam bila trudna i da ne mogu imat djece taj svecenik vise ne bi bio medju zivima
Uh, sta volim sagrijesit bludno
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.