Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2010., 11:04   #121
vec dulje promatram tu igru i vidim trud i kvalitetu u igri,psto sam obozavam fps-e moram si ju kupiti...
gledao sam u svim ducanima po rijeci i nemaju,posto dolazim cesto do zg-a,zanima me jel ima tamo gdje za kupit i kolika je cijena??
__________________
sokol d.o.o.
sokolmaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 14:42   #122
dakle zanima me samo na kojim konfiguracijama igrate?
Dali bi radilo ista na:
radeon HD3870
amd athlon X2 5000+ 2.99ghz
4 gb rama
samsung SM 2033HD
win7 x64

cisto da znam dali da ju nabavljam ili ne?
hvala
robert_011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 14:51   #123
Da, bi.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 15:51   #124
Za one koje zanima igra

1) Igra nije klasična FPS pucačian tipa COD serijala....to je više FPS simulator...zato mi se i sviđa...
2) Igra koristi sve 4 jezgre
3) sa ovom igrom bolje radi ATI-jeve kartice nego one od Nvidie....perobao - vidio - osjetio....naravno, ako uspoređujemo kartice iste kategorije
4) igra se može jeftinije kupiti na webu..original jelte...snađite se
5) meni najbolji server je Berzerk...ogromne mape i brdo ljudi, od 60-100 ljudi na mapi...dobre misije...itd...

suprotno narodnom vjerovanju sve više igara koristi 4 jezgre...neke simulacije (letenja npr.) su ih koristile još prije ovih FPS-ova...općenito simulacije koriste više CPU resursa od nekih drugih igara....
__________________
voila le lait ouvre ta jolie bouche
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 18:20   #125
Skinuo sam igru,otpakovao, pokrenuo instalaciju, instalacija dođe do 99% i onda mi iskoči poruka da ne može pronaći uninstall.exe, a ima ga u folderu gdje je setup.exe. Jel se to nekome dogodilo i što da radim ako je nekome poznato?! Hvala!
tayllor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 09:11   #126
Quote:
tayllor kaže: Pogledaj post
Skinuo sam igru,otpakovao, pokrenuo instalaciju, instalacija dođe do 99% i onda mi iskoči poruka da ne može pronaći uninstall.exe, a ima ga u folderu gdje je setup.exe. Jel se to nekome dogodilo i što da radim ako je nekome poznato?! Hvala!
http://www.arma2.com/distribution_en.html
__________________
Hrvatski Country portal

I'll never swim Kern river again
Kernriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:51   #127
Ako se mene pita, arma i arma2 su čista sranja koja su pojela isto govno! Stalno neki bugovi a ko ima memorije da to sve zakrpa.

Najbolje FPS igre koje je svijet vidio:
VBS - Virtual BattleSpace 1 i 2 (VBS2) i Operation Flashpoint, prolazi još i ArmA2 Arrowhead ...

Usput može li netko dati ispravan link za download VBS jedinice? Molimvas, jer sam već skinuo nekoliko puta pogrešno. Hvala!
robertoHrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 13:33   #128
trenutno igram ArmA II Operation Arrowhead, osim sto je realisticna svidja mi se sto ima sva vozila, prava je gust voziti i letjeti, i editor da mogu sam sastaviti misije sto je glavni razlog sto igram ovu igru. jedino sto mi malo smeta je sto malo trza, moj jak komp ne moze to pokrenuti sve na high, igra jede CPU a meni se neda kupiti novi.
tako da razmisljam da nabavim ArmA II pa se pitam jel ona malo manje zahtjevnija nego ova ekspanzija?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 12:24   #129
Nije, OA je dosta optimiziranija, tako da je Arma II jos zahtjevnija.
Necto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:58   #130
Arma 3

Arma 3 je najavljena.

http://www.bistudio.com/

http://www.arma3.com/
kremec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 01:07   #131
Trebalo bi to otvoriti u novu temu.
Prema onome sto se pise o ovoj najavljenoj igrici zvuci predobro da bi bilo istinito, kao i uvijek to cemo vidjeti dok ne izadje. Samo me brine zahtjevi posebno prokleti procesor koje doslovno jede ArmA.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:43   #132
serijal arma mi je odličan al iskreno samo zbog jednostavnog mission editora, pa ja onda radim svoje priče i misije, isto kao što sam radio i prije 10g na operation flashpointu... samo tu je glupost što moraš imati opaki komp da sve ide glatko... to se odnosi podjednako i na jedinicu i dvicu.. ako misle tako napraviti i tricu onda bolje da to odgode za nekih par god kad napredna tehnologija pojeftini pa da si i obični ljudi to mogu priuštiti...
Sylar is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 11:30   #133
Dobro rečeno!
robertoHrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 10:49   #134
nadan se da će arma 3 bit IGRIVOST dobra i da će grafiku ostavit kakva je samo optimizirat i poboljšat zvukove da budu normalni ko u OFP
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 22:06   #135
Exclamation

Quote:
Z_interactive kaže: Pogledaj post
nadan se da će arma 3 bit IGRIVOST dobra i da će grafiku ostavit kakva je samo optimizirat i poboljšat zvukove da budu normalni ko u OFP
I da dodam samo još: Nek nestavljaju onu glupavu okretnost, neka naprave bolje animacije ali neka okretnost bude kao u OFP-u! Ja malo igrao ArmA II pa zajebava, nemogu se ni okrenuti za neprijateljem... I recimo ja sam u Shillka tenku (kao rus) i uopće nevidim AH1Z Kobru na nebu a udaljena je samo 250 m, i onda se odjednom stvori raketa i rasprši me! Trebalo bih se poboljšati puno efekata a neke čak i obrisati jer samo smetaju u igri!

Što se tiče OFP-a: Sad kada dovršim Domovinski Rat i Area 51 mod za flashpoint, pokušaću napraviti HD OFP. Stavit ću više oružlja,više detalja,novih tenkova i sl. Nekakvi mod: Flashpoint Rearmed, takvo će nešto biti! Uključujući da ću i staviti realnije efekte u njega!
robertoHrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 11:06   #136
Gdje je najjeftinije za kupit Arma II: Combined Ops ili Arma II Operation Arrowhead?
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 10:53   #137
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Gdje je najjeftinije za kupit Arma II: Combined Ops ili Arma II Operation Arrowhead?
na steamu je CO 25€, a OA je 15€. vidi i na game.co.uk, tamo je OA jeftiniji, ali imaš i dostavu pa jbga dođe na isto. ja sam kupio na tom game.co.uk.



da li je itko probao Iron Front, igra na bazi Arme II s radnjom u WW2? http://store.steampowered.com/app/91330/
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 22:15   #138
Nedavno sam skinuo igricu.. ali mape su nekako premale :S Ima onako 4 mape, i skužio sam da u svakoj mapi ima cca 4-5 naselja, i kada pokrećem multiplayer onako da solo u lanu isprobam mape i vidim, uvijek neko random naselje dobijem i mogu se kretati 100 metara ukrug i to je to..

Može li netko malo više informacija o tome? xD Vidio sam da ljudi pričaju da su mape gigantske ali to nevidim
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.