Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2009., 23:33   #21
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
e da, sjećam se tog dijela, i mene je iznervirao, he. Mislim da moraš najprije napraviti one muslimanske ratne brodove, pa ćeš tek moći doći do te škrinje...
Je upravu si. Nasao sam sinoc na netu i strpio se

Svejedno hvala
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 14:52   #22
Zapeo sam na 5 dijelu ( chapteru ), ono kad odnesete onu knjigu onom tipu da proucava i kaze da mu treba vremena ja reko OK napravim ostala 2 pocetna questa sagradim one zgrade za proizvodnju odjece i odnesem 8 trazenih tona onom al zahiru i vise nemam questova za raditi i neznam sta radit....... Dali moram cekat da mi onaj desifrira knjigu koju sam mu donesao ili sta ?????????? molim pomoc
PesAdicted is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 15:13   #23
Probaj otkriti cijelu mapu ako nisi i doći do nove tehnologije s time da još razviješ grad. Novi quests se tako često pojave.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 14:46   #24
u 7 ili 8 poglavlju, gdje možeš graditi samo muslimanske gradove, trebam pronaći lijek za emperora. E to radim uz pomoć onih minera, i pronašao sam prva dva na ona dva otoka gdje je pamuk i kava. ali na glavnom otoku, mineri nikako da dođu do gore. mislim, ne pokazuje se opcija atack i ne reagiraju na ništa, kako doći do tog zadnjeg?
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 14:30   #25
doso sam do drugog chaptera i trebosam izgradit hemp field i onu odjecu
uglavnom hemp radi ali to za odjecu ne.Ne dobiva hemp sad kako ga poslat tu?
Mogu ga sa onim kolima poslat na trznicu ali ne i tamo gdje mi treba

moze pomoc
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 19:58   #26
Quote:
19_____86 kaže: Pogledaj post
doso sam do drugog chaptera i trebosam izgradit hemp field i onu odjecu
uglavnom hemp radi ali to za odjecu ne.Ne dobiva hemp sad kako ga poslat tu?
Mogu ga sa onim kolima poslat na trznicu ali ne i tamo gdje mi treba

moze pomoc
Kako ne možeš? Trebaš tu tvornicu za odjeću staviti blizu tih plantaža za hemp ili pored nekog skladišta, pa će fukcionirati. Vidjeti ćeš kada će u tom polju kada gradiš svjetliti zeleno na važnim građevinama. Ako i dalje na pali, možda si slučajno zaustavio proizvodnju?
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 00:57   #27
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Kako ne možeš? Trebaš tu tvornicu za odjeću staviti blizu tih plantaža za hemp ili pored nekog skladišta, pa će fukcionirati. Vidjeti ćeš kada će u tom polju kada gradiš svjetliti zeleno na važnim građevinama. Ako i dalje na pali, možda si slučajno zaustavio proizvodnju?
da utome je bio problem
predaleko mi stal od hemp fielda
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 07:40   #28
Izludi me. Vozi ovo vozi ono , staviš automatski pa u jednom gradu nestane u drugome previše... Imam 5 gradova, sve skupa oko 22 000 ljudova. Od toga oko 1000 onih 4ti u evoluciji (nobelman jel ) kojima treba svako smeće ovoga svijeta... Još malo i unistall
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 14:32   #29
Pa zato postoje trade routes. Namjestiš to i dalje se samo kao podmazano ide. Moram priznati da je igra i meni već dosadila. Nisam je pokrenuo već tjedan i pol i mislim da ću je lagano deinstall.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:08   #30
imam mali problem u 4 misiji familiar surodings

You should therefore make sure that the Montain` Monastery is accesible by road

jel može ko pomoći i reći što treba napravit, dal treba neku cestu izgradit, povezat samostan sa nećim il nešto drugo
limp122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 22:39   #31
Obožavam strategije ali samo RTS .
Igrao sam dosta annoa, settlerse, c&c, stronghold... ali ovaj anno je toliko bolji od svih ostalih da nemožeš vjerovati.
Na 5 sam kampanji stao.

Nevolim baš stragtegije u kojim treba ono fakat misliti .
Ovaj anno niti je previše zahtjevan za mozak a niti pre lagan tako da ga nemogu svi igrati.
3 dana sam igrao igru i tek 3 dan sam napravio brodove da se borim a vojnike još nisam ni vidio .
Igra ima toliko stvari da nemožeš ni sve izgraditi.

Jel može neko reći koliko kampanja ima ?
Priča,misije , grafiak su super.

Engine je jako optimiziran kad gledaš koja je to grafika i kako su tekture dobre.
Nije ni čudo da dok ideš kroz neki veliki grad da šteka pa ima stotine i stotine kućica,1000 i 1000 ljudi ......

I najbolje mi je to šta god napraviš to je povezano s nećim drugim a to drug s trećim pa ako zabrlajš jedno zabrljao si i drugo tako da treba paziti kako i šta graditi .

Zadnje uređivanje picipolivadi : 17.08.2009. at 22:41. Reason: lol
picipolivadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 01:32   #32
Quote:
picipolivadi kaže: Pogledaj post
Obožavam strategije ali samo RTS .
Igrao sam dosta annoa, settlerse, c&c, stronghold... ali ovaj anno je toliko bolji od svih ostalih da nemožeš vjerovati.
Na 5 sam kampanji stao.

Nevolim baš stragtegije u kojim treba ono fakat misliti .
Ovaj anno niti je previše zahtjevan za mozak a niti pre lagan tako da ga nemogu svi igrati.
3 dana sam igrao igru i tek 3 dan sam napravio brodove da se borim a vojnike još nisam ni vidio .
Igra ima toliko stvari da nemožeš ni sve izgraditi.

Jel može neko reći koliko kampanja ima ?
Priča,misije , grafiak su super.

Engine je jako optimiziran kad gledaš koja je to grafika i kako su tekture dobre.
Nije ni čudo da dok ideš kroz neki veliki grad da šteka pa ima stotine i stotine kućica,1000 i 1000 ljudi ......

I najbolje mi je to šta god napraviš to je povezano s nećim drugim a to drug s trećim pa ako zabrlajš jedno zabrljao si i drugo tako da treba paziti kako i šta graditi .

Ima 8 scenarija u kampanji

http://www.roadwolf.ca/blog/?p=181
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 21:56   #33
Dali je presao tko chapter 7?Ja sam napravio sve questove osim onog glavnog koji jos stoji ali neznam sta treba napraviti, napravio sam i ona 3 warshipa koja moram predati i napao sam onaj dvorac s onima koji kopaju al neznam stvarno sto sada.


edit: evo skuzio sam...iznerviralo me jer nisam znao sta treba i poceo sam sve rusiti i kad sam srusio dvorac kod rudara dobio sam novi quest i presao chapter 7 :P

Zadnje uređivanje Zica : 18.08.2009. at 22:21.
Zica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:48   #34
Quote:
limp122 kaže: Pogledaj post
imam mali problem u 4 misiji familiar surodings

You should therefore make sure that the Montain` Monastery is accesible by road

jel može ko pomoći i reći što treba napravit, dal treba neku cestu izgradit, povezat samostan sa nećim il nešto drugo
da, trebaš napraviti warehouse na tom otoku, ili ako si već tamo, onda proširiti polje vidljivosti i spojiti s cestom.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 09:17   #35
ja sam igrao sve prethodne nastavke i kad sam poceo igrat ovo, skuzio sam da je isti k.. ko i ove prethodne samo malo ušmikana pa sam odustao, vjerujem da ce bit interesantnija ljudima koji nisu igrali sve nastavke vec igraju prvi put
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 14:13   #36
Tek sam nedugo počeo igrati, makar sam ju nabavio već odavno. Super je igra, sad sam na Chapter IV, ali već vidim da je prava stvar onaj Continues Game mod.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 15:47   #37
svima kojima sam poslao pm za pomoć s igrom želim reći da više nije potrebno, skužio sam.

hvala, spectree.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 20:03   #38
Ovaj Continues Play mod je predobar!

Lijepo si nariktam svoje postavke, igram svojim tempom, čista uživancija!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 16:59   #39
počeo sam kampanju i dopizdilo mi na 4. chapteru, mislim, mogao bih ja to igrat al znam da je continuous bolji.

počeo sam, pa sam skužio da ne mogu tak igrat jer nemam orijentalnih igrača od kojih bih pokupio pustinjske tehnologije, počet ću opet.

pitanje, kad mogu rudarit kvarc ili lovit medvjede u špiljama?
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 19:15   #40
kvarc je ono ljubičasto? To tek kada počneš graditi muslimanske gradove, pa moraš povećati onu plavu crtu s muslimanskim carem, i imati određenu populaciju tih muslimana. A za lov na medvjede, uf, to je puno kasnije na posljednjoj razini civilizacije, poslije patriciana.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.