Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 22:43   #101
anno1701 je također jako dobar, i za njega netreba super računalo
__________________
"Znanje ima granice, dok neznanje ih nema."
Fireldos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 20:30   #102
Igra ko?

Ja nedavno zavrtio 2070, pa me štufalo odma, ne znan, nije mi to to. Vratija se korjenima, 1404 odma mi je duša bila na mistu Al toliko dugo nisam igra da san očajan, baš očajan, sa ovima AI na easy se mučin, dok san prije uredno i hard dobija

Primjetija da AI vara debelo, doduše mislin to i nije neko otkriće, vjerovatno svi znaju da on ima "neograničano" zlata i sl. anamalije. Ali naiša sam na jednu stvar koja me baš iritira.
Puklo me da zauzmen sva 3 otoka sa začinima (spices) koja postoje na mapi i tako smijem se sam sebi kakve mi pizdarije padaju na pamet dok gledan AI kako kruži okolo i traži otok sa začinima, a ne može ga nać jer su sva tri moja, a neće mi ni napast jer je "easy" level pa nije toliko agresivan...

I tako da se ja smijen njemu kako će ostat na građanima vječno, lik dođe do Patriciana prije mene Računan aj, biće kupi tu i tamo 10t kod trgovaca okolo, al kurac, lik uskoro dođe do 900+ Patriciana, dakle ima sigurno još 300,400 građana, nema boga da toliko začina može kupit, jer trgovci nude po 10t max i onda jedno vrijeme nema ništa, dok ne obnove zalihe...

Jel još ko primjetio takvo što?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 21:19   #103
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Igra ko?

Ja nedavno zavrtio 2070, pa me štufalo odma, ne znan, nije mi to to. Vratija se korjenima, 1404 odma mi je duša bila na mistu Al toliko dugo nisam igra da san očajan, baš očajan, sa ovima AI na easy se mučin, dok san prije uredno i hard dobija

Primjetija da AI vara debelo, doduše mislin to i nije neko otkriće, vjerovatno svi znaju da on ima "neograničano" zlata i sl. anamalije. Ali naiša sam na jednu stvar koja me baš iritira.
Puklo me da zauzmen sva 3 otoka sa začinima (spices) koja postoje na mapi i tako smijem se sam sebi kakve mi pizdarije padaju na pamet dok gledan AI kako kruži okolo i traži otok sa začinima, a ne može ga nać jer su sva tri moja, a neće mi ni napast jer je "easy" level pa nije toliko agresivan...

I tako da se ja smijen njemu kako će ostat na građanima vječno, lik dođe do Patriciana prije mene Računan aj, biće kupi tu i tamo 10t kod trgovaca okolo, al kurac, lik uskoro dođe do 900+ Patriciana, dakle ima sigurno još 300,400 građana, nema boga da toliko začina može kupit, jer trgovci nude po 10t max i onda jedno vrijeme nema ništa, dok ne obnove zalihe...

Jel još ko primjetio takvo što?
Ne jer sam jedino campain prešao na easy, ostale free igre sam na normal krenuo (hard nisam mogao ništa) pa su uobičajeno bili brži od mene u zauzimanju otoka.
meni je najveći problem nastanit otok sa dovoljno Nobelmana da sagradim glupi Imperial Cathedral.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 21:41   #104
Baš tu sad igran, iako san je davno prešao, da se zagrijem malo. Poanta je u organizaciji i tome da glavni otok koristiš samo za ljude Nakon šta se razgradiš i hemp i cider i rope i sve prebaci okolo, samo kuće ostavi na otoku. Otoci na mapi su i više nego dovoljni za natrpat dovoljan broj ljudi uz ikakvu organizaciju
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 21:49   #105
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Baš tu sad igran, iako san je davno prešao, da se zagrijem malo. Poanta je u organizaciji i tome da glavni otok koristiš samo za ljude Nakon šta se razgradiš i hemp i cider i rope i sve prebaci okolo, samo kuće ostavi na otoku. Otoci na mapi su i više nego dovoljni za natrpat dovoljan broj ljudi uz ikakvu organizaciju
Bilo bi lijepo da sam to znao prije nego što sam krenuo. Sada sam na otok stavio toliko stvari da više nemam kuda s kućama, a neda mi se ispočetka krenut jer sam oko 12 sati (možda i više) potrošio na tu igru.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 00:07   #106
Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo da sam to znao prije nego što sam krenuo. Sada sam na otok stavio toliko stvari da više nemam kuda s kućama, a neda mi se ispočetka krenut jer sam oko 12 sati (možda i više) potrošio na tu igru.
Pa nije nikakav problem, ako si igrao 12 sati sigurno si u fazi da ti ne fali drva, kamena, alata, za premjestit sve te stvari sa "glavnog" otoka na druge otoke ti treba samo malo vremena i volje i imaš čist otok
A šta se layouta tiče, ovako nešto sam sad nedavno napravo i Elector kampanji;


layout možda nije najbolji za kasniju igru (hard protivnici i uvjeti igre), ali je za početak idealan i najmanje mjesta oduzima jer se ne troši prostor na ništa nepotrebno...
Nije stao cijeli otok u kadar, ali kao šta vidiš uglavnon je prazan, malo cidera, malo hempa još od starta igre, ali i to bi lako prebacio na susjedne otoke da sam imao potrebe u ovoj kampanji.


Stisle me obveze pa projekt master buildera stoji na mjestu, al dodat ću gas idućih dana
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 13:30   #107
Malo je tu previše Marketplacea.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 13:56   #108
Je, jer su donja dva trebala pokrit još jednu dijagonalu, koja nikad nije napravljena jer su ispunjeni zadaci Elector kampanje
A i van toga layout nije idealan, nije mi ni trebao bolji, pa se nisan zamarao previše, sad radim na kvalitetnijem layoutu, samo neman puno slobodnog vremena da se igram, al bit će uskoro
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 14:06   #109
Dok je mene držala manija igranja ovoga sam si layoute radio u Visiu. Ali zato sam imao prejebeno složen grad s tri katedrale i džamijetinom.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 14:31   #110
Pa i ne moš drugačije... mislin možeš na easy, već na medium si bez nekog layout-plana u hendikepu
Ja kad san igrao kad je igra tek izašla sam većinu dizajna imao u glavi, a u zadnje vrijeme pošto nisam igrao dugo, često alt-tabam iz igre ovdje da mi proširti horizonte malo
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 18:58   #111
Ti si dobar, ja sam si printao da ne moram izlazit iz igre ni alt-tabom.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 21:20   #112
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ti si dobar, ja sam si printao da ne moram izlazit iz igre ni alt-tabom.
Nigga, you just went full retard.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:11   #113
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ti si dobar, ja sam si printao da ne moram izlazit iz igre ni alt-tabom.

Dobro je to, iako me malo živcira šta je layout toliko bitan aspekt igre, al aj, nosi dodatne draži
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 21:34   #114
Quote:
Darkbound kaže: Pogledaj post
Nigga, you just went full retard.
Onda je dobro što nisam spomenuo Excel tablice s izračunima cijene u in-game goldu i RL vremenu za maxanje nekoliko Guild Wars titula.

Oh, wait...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 22:58   #115
Evo taj "novi" layout koji san spominja kao onaj na kojem radim;


Nešto slično san davno našao na nekom Anno forumu, ne mogu sad nać, ali to je to više manje. Tri/četiri dijagonale pune kuća sa svake strane i u sredini katedrala koja pokriva skoro sve. Kad je dovršim, porušim sve markete, crkve i taverne koje obuhvaća katedrala (jer ih ona zamjenjuje), a to je brojkom nekih 30 kuća, oliti skoro 1200 Noblemena kad se upgrejdaju, nije loše

Doduše neće mi je toliko ni trebat za ovu misiju, trebam ih 5000, a već iman nekih 118 kuća, još 7 kuća i zdravo Da mi treba napravija bi i drugu katedralu, jer mi je otok poprilično kvadratnog dizajna i sa 2 katedrale bi pokrija skoro pa cijeli otok
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.