Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 21:02   #861
Quote:
Testeressa kaže: Pogledaj post
Pomoć ljudi
Prije 7-8 godina sam igrala kul igricu - hodaš po nivoima (mislim da je mali čovječuljak) , skupljaš ključeve, imaš super nivoe sa novčićima i možeš mjenjati oružja (sjećam se sjekire koja leti)
Ima valjda 150 nivoa

znam da zvuči kao i sve takve igrice, al pliz ak netko zna

(nije mario bros)

(igrica je za PC)
Quote:
Testeressa kaže: Pogledaj post
eh, na tu foru- slična je, ali nije to ta

ima dosta nivoa u šumi, pa s piramidama u pustinji, pa u svemiru i tak...
grafički dosta jednosavno to izgleda, boriš se protiv manjih i većih pauka..
to je to čega se mogu sjetiti

našla sam

Dr.Lunatic - supreme with cheese

umrijet ću, genijalna je kao i prije cca 8 godina
Testeressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:03   #862
Quote:
Testeressa kaže: Pogledaj post
luda sam! zguglala sam sve živo, izgubila oči na pretraživanju, što foruma, slika, ma svega.

i sad se ne zajebavam, uplatit ću 100kn na račun osobi koja otkrije o kojoj se igrici radi.



bum si uplatila.
Testeressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 03:30   #863
Quote:
Testeressa kaže: Pogledaj post

bum si uplatila.
I Liniću porez uplatit.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:55   #864
Bila je jedna igra ranih 90-ih, možda od Microprose-a, simulacija aviona, radnja hladni rat, NATO strana, ne znam da li je bilo više "područja", ali sjećam se najviše misija po baltiku i istočnjoj njemačkoj. Ono što mi je najviše ostalo u pamćenju je bio "drm/copy protection" prije ulaska u igru, a sastojao se od prepoznavanja silueta NATO i WP aviona, ponudi siluetu i 20ak naziva za odabrati točnog (naravno, svaka silueta imala je točan naziv i opis u manualu). Da li se ko sjeća nečeg sličnog?
Pošto vizualno sve simulacije tog doba izgledaju isto, mislim da bi ovaj aircraft recognition mini-pre-game-drm mogao pomoći pri identifikaciji...

EDIT: mislim da sam našao, F-19 stealth fighter
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr

Zadnje uređivanje number47 : 15.04.2014. at 12:22. Reason: našao
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 14:46   #865
dakle igrica je izgledala tako da imas nekog dječaka koji skuplja jabuke i novcice i skaces s njime ko i u svakoj akradnoj igrici i on hoda i po zemlji i pod zemljom i imas nakon nekog vremena na nekim dijelovima kao check in opciju stroj koji ti zapamti di si stao i slijedeci put tamo nastavis....jako mi je bitno da je nadjem jer vec duz vrime o njoj razmisljan...druga je nesto tipa kickboxing imo si par tipki tipa xc... i s njima si mogao udarati stvar je u tome da je rezolucij bila bas dobra a na kraju bi bilo krvi haha nakon sto bi netko jel izgubio...treca imas spaceship i nes pucas to je sve cega se sican.hvala unaprijed!
__________________
People are strange when you're a stranger.

Zadnje uređivanje on-the-road : 03.05.2014. at 15:05.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 01:15   #866
E ajde da vidim koliko ovo vrijedi.

Naime igru sam gledao frenda da igra. Davno, davno... 99' ili 2000. Uglavnom igra je avantura. Staticka je i iz prvog lica. Krece se po scenama sa strelicama uz stepenice u vrata itd. Sjecam se samo scene da je bio ulaz u veliku kucu, unutra crveni sag koji vodi stepenicama velikim na kat, a scena koja mi se upecatila kada je frend uso u kuhinju sa frizidera je noz poletio i udario pored lika sa kojim igras. Mislio sam da je 7th guest, ali sam se razocarao. I sta je sa onom strategijom Dominion? Ne mogu je nigdje nabaviti
Sylenth1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 17:34   #867
pomoć - ne mogu se sjetit imena igre

Znači u pitanju je stara igra...e sad malo znam o igri, ali znam opisati jednu scenu s početka igre

Znači igra je neka mislim vrsta avanture, ili horora, s mozda primjesama RPGa i midevale vremena

scena ide ovako...

udješ u neku štalu (ili tako nešto) i imaš odredjeno vrijeme prije nego to neko čudovište udje u tu štalu isto. Van ne mozeš više izaći, jer će te ubiti.
U štali se mozeš sakriti, ako se dobro sjećam u bačvu, i onda to čudovište udje, vidi da je prazno i izadje van...i ti onda mozes nastaviti priču dalje...
Taj dio priče mislim da se odvija u nekom seocu...

e sada...igra je iz 90-tih ili mozda početka novog milenija, i ako se dobro sjećam ima jednu riječ u imenu...


Dali neko ima mozda ikakovo sjećanje o toj igri?
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 22:01   #868
Evo ovako. Nekada davno sam instalirao igru sa enterovog cd-a. Ugl u igri igrač upravlja nekakvu vjevericu ako se dobro sjećam i baca nekakve dinamite, bježi od nečega i skuplja nekakve pizdarije. Puno sam toga zaboravio, ali mislim da je dovoljno za daljne istraživanje P.S Igra se igra iz ptičije perspektive i igra nalazi se u nekoj prašumi.
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:18   #869
u pitanju je next-gen real time strategy igra, trailer joj je izasao ili prosle godine ili pocetkom ove, nisam siguran... sjecam se samo u traileru da covjek ostri kosu i neke konje... zna li neko o kojoj igri je rijec?
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:30   #870
Quote:
mrBin kaže: Pogledaj post
u pitanju je next-gen real time strategy igra, trailer joj je izasao ili prosle godine ili pocetkom ove, nisam siguran... sjecam se samo u traileru da covjek ostri kosu i neke konje... zna li neko o kojoj igri je rijec?
nisi ništa rekao, evo ti lista strategija pa si gledaj po godini izlaska

http://www.metacritic.com/browse/gam...?view=detailed
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 23:27   #871
a jebiga, mislim da je dovoljno sto igra izlazi ove godine i da se radi za next-gen konzole, drugo ne znam a metacritic mi ne pomaze
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 00:42   #872
imaš gore i filter za konzole pa traži trailere po YT i gledaj. Problem je ako igra još nije izašla...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:17   #873
Question moze mala pomoć? :D

kada sam bila mala igrala sam neku pc igru čijeg se naziva pokušavam sjetit vec 5 godina (doslovno) nemam bas puno informacija o igri za ponudit ali nekih se djelova sjećam savrseno,kao naprimjer igra je bila većinom po noci,tu je bilo more i na njemu neki blokovi po kojima moras skakat,i to je isto bila luka za brodice.i kroz cijelu igru u zraku su letjele krijesnice.i onda dodes u neku spilju gdje se po nekoj kamenoj spirali spustas dolje.nisam dala puno opisa,ali ako ne netko igrao tu igru nek mi molim vas kaze jer ja nemam nikakve srece sa pronalaženjem naziva

Zadnje uređivanje supergirl154 : 09.07.2014. at 15:39.
supergirl154 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 18:45   #874
Imala sam je u igricu, mislim da je to bio neki trial jer sam cd dobila u časopisu bug. Negdje cca između '95 do '98.
Uglavnom igrica je imala Ajmo reći voditelja kroz igri, nekog profesora koji ako me sjećanje ne vara liči na Einsteina. Svaka sesija/level je bio, naravno drugačiji, ali uvijek isti princip: sa alatom koji je na raspolaganju izvršiti zadatak. Npr natjerati lopticu s kraja na kraj sobe, a imaš na raspolaganju dasku, elastiku, upaljač, Itd. I tada treba.složit neku konstrukciju koja će uspješno funkcionirati i dovesti lopticu do cilja. Jedan od alata je bio antigravity postolje koje je bilo mrak!
Uglavnom, na kraju svake igrice imaš nekakvu konstrukciju koju kao u malom laboratoriju upališ, testiras, dotjerujes. Jel se sjeća netko?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 18:54   #875
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Imala sam je u igricu, mislim da je to bio neki trial jer sam cd dobila u časopisu bug. Negdje cca između '95 do '98.
Uglavnom igrica je imala Ajmo reći voditelja kroz igri, nekog profesora koji ako me sjećanje ne vara liči na Einsteina. Svaka sesija/level je bio, naravno drugačiji, ali uvijek isti princip: sa alatom koji je na raspolaganju izvršiti zadatak. Npr natjerati lopticu s kraja na kraj sobe, a imaš na raspolaganju dasku, elastiku, upaljač, Itd. I tada treba.složit neku konstrukciju koja će uspješno funkcionirati i dovesti lopticu do cilja. Jedan od alata je bio antigravity postolje koje je bilo mrak!
Uglavnom, na kraju svake igrice imaš nekakvu konstrukciju koju kao u malom laboratoriju upališ, testiras, dotjerujes. Jel se sjeća netko?
The Incredible Machine.

Postoji više nastavaka, proguglaj.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 03:49   #876
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
The Incredible Machine.

Postoji više nastavaka, proguglaj.
Da daaaa! To je to!!! Thnx! 💖💖💖
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:00   #877
Trazenje igara

Molim pomoc....
Trazim jednu igru vec danima i nikako je ne mogu pronaci. Problem je u tome da se ne mogu sjetiti naslova igre, a igrao sam je prije nekih 10-ak godina. Ovako igra je bila demo, 2D i na PC-u. Uglavnom ti igras sa nekim djecakom mislim po imenu Chris ili tako nesto i on je kostur. Hodas po ulici i udaras ljude sa svakakvim predmetima koje mozes kupiti u nekom ducanu i dobro se sjecam nekakvog tetrapaka mlijeka koje kad pritisnes izađe kao neki oblak dima u obliku mrtvacke glave i ljudi okolo se pocnu gusiti..... Neki od likova u toj ulici su bili policajac i neki djecak sa afro frizurom u kojoj je bio cesalj i on me uvijek znao dobro razbiti
Ako netko slucajno zna ime igre molim pomoc vec sam umoran od tog trazenja po googlu....
Hvala!!!!
dexter025 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:09   #878
hateful chris never say buy.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:21   #879
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
hateful chris never say buy.
Covjece hvala ti
dexter025 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:28   #880
TRAŽIM IME JEDNE PC IGRE

Pozdrav,

tražim ime jedne pc igre.
Igru sam dobio u ljeto 2011 (frend mi je donio hrpu nekih časopis s dvdima s DEMO igrama,programima i sl..., mislim da je bio BUG ili VIDI).
Tako da igra može biti iz razdoblja 2009-2011 jer je među ostalim dvdima bio demo za Quantum of solace i Crysis 2.

Demo je bio kratak, samo se sjećam da je 1 lice pucnjava, ja sam neki vojnik i idem po otoku, dođem do neke baze i ubijam neprijatelje,okoloima još otoka.
Kad bi videio screenshoot neke igre znao bijel ta il nije.
Da li netkomože pomoći?
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.