Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2009., 09:20   #1
Zabrijala sam s frendom. Što sad?

Evo u petak mi se dogodila jedna situacija i ne znam šta dalje. Naime, prijatelj kojeg znam četri godine i ja smo se poljubili...prije mi je bio simpatičan, al sad je nešto drugo u igri i ni sama ne znam kaj

uglavnom, vidjeli smo se od petka svaki dan, u subotu smo opet pod utjecajem alkohola se poljubili, i od tada se ponašamo kao da će nešto biti...no mene je strah krenut u nešto jer je on stvarno ok, a ja ne znam kak će se to odvijat i dal mi je možda ovo samo faza u kojoj sam pa jednostavno trebam nekog, a on je stvarno kvalitetan dečko i ne bi ga htjela zeznut, jednostavno nisam sigurna u svoje osjećaje.

Problem je u tome što nam se i roditelji znaju, moja mama je već prije četri godine rekla kak misli da smo mi jedno za drugo al je sve ostalo na nekoj šali i evo za moj rođendan mi se dogodi ovo...
danas smo se dogovorili da idemo na neku vožnju sa motorom i gledat film kod njega...ne znam dali da odem ili ne? u glavi mi je totalna pomutnja jer prije nikad sa svojim dečkom nisam bila prvo prijateljica pa onda u vezi već sam uvjek morala osjetit onaj klik, a sad mi je ovo totalno smješna i zbunjujuća situacija...skupa smo i u društvu i cjelo društvo već smatra da smo skupa...šta mi je činiti ???
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:26   #2
Zapamti-prijateljstvo je temelj svake veze. Nije bitno jeste li prijatelji duže ili se to prijateljstvo razvija paralelno s vezom, ali ako imalo više osjećaš prema njemu, osim kao prema prijatelju, ovo je pun pogodak
Unknown_baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:29   #3
šta čekaš?
trkom k njemu
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:32   #4
pa sad osjećam da bih mogla biti s njim u vezi, al nije mi jasno da ga prije nikad nisam tako gledala, ne znam kak da objasnim. Prošla sam svašta i sjebana sam u glavi, pa me strah da tak ne osjećam samo zato jer mislim da je on dobar i da bi mi s njim bilo prekrasno, da bi me držo ko kap vode na dlanu, da sam si to sama u glavi posložila i da uopće nisam pravilno zaljubljena...i onda nakon nekog vremena mi doleti netko i šta ako se onda zaljubim onako kako se to meni inače dogodi "iz neba pa u rebra"... pa nakon toga sjebem dobrog dečka i izgubim prijatelja
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:03   #5
Pravilno zaljubljena?

Jel ti imaš neki svoj osobni pravilnik o tome kad si "propisno" a kad "nepropisno" zaljubljena?


Najbolje bi bilo da ti od toga odustaneš, jer ja bih rekao da ti nije dosta stalo do njega, čim se ti toliko premišljaš.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:11   #6
Moraš si dobro raščlaniti koliko te on i na koji način privlači. Ne mora svaka veza počet s onim leptirićima. Moguće je da se ljubav razvije iz prijateljstva, a to se dogodi obično onda kad se prijatelj ili ti promijenite. Ili on zbog nečeg tebi odjednom postane privlačan ili se ti promijeniš u smislu da te počnu privlačit drukčiji dečki pa ti se eto on svidi makar si ga prije doživljavala samo kao frenda. Dobro se zapitaj dal ti je ovo samo potreba da imaš nekog, a on je tu i bliski ste il ti je stvarno privlačan u seksualnom smislu? Ovo drugo je jedini ispravan temelj da se iz ovog razvije jaka zaljubljenost s tvoje strane.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:21   #7
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
pa sad osjećam da bih mogla biti s njim u vezi, al nije mi jasno da ga prije nikad nisam tako gledala, ne znam kak da objasnim.
al' ko sem Boga zna
kada gvozdje postaje grozdje
al' ko sem Boga zna
odakle to i kako dodje


gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:48   #8
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
danas smo se dogovorili da idemo na neku vožnju sa motorom i gledat film kod njega...ne znam dali da odem ili ne?

..šta mi je činiti ???
"Gledanje filmova" je vrlo često sve samo ne gledanje filmova.

Ja bih otišla.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:41   #9
nemam ja nikakav pravilnik zaljubljivanja, svako zaljubljivanje mi je bilo na bum, a ne da sam osobu znala četri godine ako me razumiiješ, i ovo mi je prvi put da osjećam onak kad idem prema kafiću da ga želim vidjet, da želim da me poljubi, da me nazove, to prema njemu nisam nikad osjećala nego uvjek prema nekom koga sam tek upoznala a ne prema frendu

i sada postoji problem toga kak ću spavat s njim, da se razumijemo ako danas odem nisam još spremna na to, pa neću ni to učinit...ali ako se ovo nastavi normalno je da će doć i do toga, a nekako si to nemogu zamislit ne zato jer ne želim već onak čudno ful...ne znam kak objasnit...nadam se da me bar malo razumijete
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:43   #10
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
al' ko sem Boga zna
kada gvozdje postaje grozdje
al' ko sem Boga zna
odakle to i kako dodje



baš to...
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:46   #11
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Moraš si dobro raščlaniti koliko te on i na koji način privlači. Ne mora svaka veza počet s onim leptirićima. Moguće je da se ljubav razvije iz prijateljstva, a to se dogodi obično onda kad se prijatelj ili ti promijenite. Ili on zbog nečeg tebi odjednom postane privlačan ili se ti promijeniš u smislu da te počnu privlačit drukčiji dečki pa ti se eto on svidi makar si ga prije doživljavala samo kao frenda. Dobro se zapitaj dal ti je ovo samo potreba da imaš nekog, a on je tu i bliski ste il ti je stvarno privlačan u seksualnom smislu? Ovo drugo je jedini ispravan temelj da se iz ovog razvije jaka zaljubljenost s tvoje strane.


e to ne znam dali mi je privlačan u seksualnom smislu??? mislim da bi bila preukočena da idem spavat s njim...i nemogu se zamislit da nas dvoje spavamo...jer je on onak dosta miran, a ja sam po prilično divlja....mogu se zamislit da se mazimo i te spike ali sam čin seksa nikak...valjda zato što ga predugo znam
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 12:30   #12
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
nemam ja nikakav pravilnik zaljubljivanja, svako zaljubljivanje mi je bilo na bum, a ne da sam osobu znala četri godine ako me razumiiješ, i ovo mi je prvi put da osjećam onak kad idem prema kafiću da ga želim vidjet, da želim da me poljubi, da me nazove, to prema njemu nisam nikad osjećala nego uvjek prema nekom koga sam tek upoznala a ne prema frendu

i sada postoji problem toga kak ću spavat s njim, da se razumijemo ako danas odem nisam još spremna na to, pa neću ni to učinit...ali ako se ovo nastavi normalno je da će doć i do toga, a nekako si to nemogu zamislit ne zato jer ne želim već onak čudno ful...ne znam kak objasnit...nadam se da me bar malo razumijete
za sve postoji prvi put

pa zar ti ovo boldano nije dovoljan znak da ti je stalo na malo drugačiji način, a ne prijateljski
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 12:42   #13
Pa to šta je on ovako miran, ne znači da mora biti miran u sexu, možda te baš iznenadi, tiha voda brege dere..
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 12:52   #14
pa je da znak da ga drugačije gledam...al kad se sjetim seksa nekak se prestrašim ne znam dali si ti imala možda neki takav primjer ili bilo tko i kako je to sve ispalo na kraju? thanks na savjetima,
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:18   #15
slicna situacija bili super frendovi, tijekom jedne pijanke ona me zbarila, iako sam ja bio zagrijan za jednu drugu koju sam otpisao ubrzo.
mjesec dana nakon tog barenja mi prohodali, dva mjeseca nakon prekinula znaci prije par dana, valjda se predobro poznajemo, isto veli da sam predobar za nju sad je neki status quo jer s obje strane ima ljubavi
ne znam kaj da ti velim, meni i njoj je bilo super i kao frendovima i kao paru i sad je okej stanje jer smo si fakat dobri, i sama veli da se dvoumi oko prekida
moja prica ukratko kaj se moze dogodit, moze ti prelijepo sto se ja nadam da ce ti bit ili mozes mozda izgubit frenda
__________________
every team needs a bit of elegance
ale7pato is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:22   #16
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
da ga želim vidjet, da želim da me poljubi, da me nazove, to prema njemu nisam nikad osjećala nego uvjek prema nekom koga sam tek upoznala a ne prema frendu
just do it ....i nemoj previše razmišljat

Quote:
...nadam se da me bar malo razumijete
i više nego što misliš
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!

Zadnje uređivanje .aquarius. : 08.09.2009. at 13:34.
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:26   #17
Quote:
ale7pato kaže: Pogledaj post
slicna situacija bili super frendovi, tijekom jedne pijanke ona me zbarila, iako sam ja bio zagrijan za jednu drugu koju sam otpisao ubrzo.
mjesec dana nakon tog barenja mi prohodali, dva mjeseca nakon prekinula znaci prije par dana, valjda se predobro poznajemo, isto veli da sam predobar za nju sad je neki status quo jer s obje strane ima ljubavi
ne znam kaj da ti velim, meni i njoj je bilo super i kao frendovima i kao paru i sad je okej stanje jer smo si fakat dobri, i sama veli da se dvoumi oko prekida
moja prica ukratko kaj se moze dogodit, moze ti prelijepo sto se ja nadam da ce ti bit ili mozes mozda izgubit frenda

može privatno pitanje a kakav vam je bio seks? kak ste to izveli, jer meni je skroz čudno spavat s nekim kog znam četri godine i nisam ga nikad gledala na taj način, al nije da ne bi htjela već me je strah..
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:27   #18
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
just do it ....i nemoj previše razmišljat
...nadam se da me bar malo razumijete [/QUOTE]

i više nego što misliš [/QUOTE]


kaj slična situacija i kak je ispalo?
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:29   #19
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
Evo u petak mi se dogodila jedna situacija i ne znam šta dalje. Naime, prijatelj kojeg znam četri godine i ja smo se poljubili...prije mi je bio simpatičan, al sad je nešto drugo u igri i ni sama ne znam kaj

uglavnom, vidjeli smo se od petka svaki dan, u subotu smo opet pod utjecajem alkohola se poljubili, i od tada se ponašamo kao da će nešto biti...no mene je strah krenut u nešto jer je on stvarno ok, a ja ne znam kak će se to odvijat i dal mi je možda ovo samo faza u kojoj sam pa jednostavno trebam nekog, a on je stvarno kvalitetan dečko i ne bi ga htjela zeznut, jednostavno nisam sigurna u svoje osjećaje.

Problem je u tome što nam se i roditelji znaju, moja mama je već prije četri godine rekla kak misli da smo mi jedno za drugo al je sve ostalo na nekoj šali i evo za moj rođendan mi se dogodi ovo...
danas smo se dogovorili da idemo na neku vožnju sa motorom i gledat film kod njega...ne znam dali da odem ili ne? u glavi mi je totalna pomutnja jer prije nikad sa svojim dečkom nisam bila prvo prijateljica pa onda u vezi već sam uvjek morala osjetit onaj klik, a sad mi je ovo totalno smješna i zbunjujuća situacija...skupa smo i u društvu i cjelo društvo već smatra da smo skupa...šta mi je činiti ???
kako vi uspijevate zakomplicirat najjednostavniju stvar na svijetu. ak ti se netko sviđa probaš nešto s njim, a ak ti se ne sviđa kažeš mu i gotovo.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 13:37   #20
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post

kaj slična situacija i kak je ispalo?
vrhunski

to je sve što ću reć, ne pitaj više
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.