Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2012., 21:07   #41
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Je, ovo danas ide u Americi. : )

Samo što mislim da ovo ne bi trebalo vući na komediju tj. dramedy, kako su Kućanice i GCB bile..
a skužila sam to već i prije nego je krenulo da neće biti točno taj đir, al meni su to sve sapunice u serija formatu - onako malo apgrejdane i ja ih kao takve volim

Enivej, pogledala sam pilot i ko šta Kevin kaže, svih 54 minute ti drži pažnju. Doduše treba još pohvatat tko je kome šta i ne kužim ovog Johna Rossa - šta se on baš tak zove jel, to mu je ime kao i jel on pravi sin od onoga, a Christopher je posvojen ? I Elena je čija?! previše je to za mene

Kraj je bio sve se preokrenulo naopačke i sad ništ ne kužim, Johnov stari je sjebao brata jel, i onda je John sjebao starog već vidim da će on biti negativac

I da, baš mi bude žao Elene i ja bi Christophera s njoj, ne s onom Rebeccom

Za kraj samo da konstatiram - di su svi zgodni muški, onaj Rebeccin brat je tako brzo proletio kroz ekran da ga nisam ni stigla promotriti a ostali su mi stvarno meh, pih

I na kraju mi bude "oću još" i skužim da ima i 2 tako da eto sad se i ta skida pa da vidim jel i ta na razini. Bit će ovo super za ljeto - pretpostavljam da ima samo 10ak nastavaka or so, jel?
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 21:41   #42
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Doduše treba još pohvatat tko je kome šta i ne kužim ovog Johna Rossa - šta se on baš tak zove jel, to mu je ime kao i jel on pravi sin od onoga, a Christopher je posvojen ? I Elena je čija?! previše je to za mene

pretpostavljam da ima samo 10ak nastavaka or so, jel?
Evo najkraće a ako hoćeš malo detaljnije, nije problem

John Ross Ewing III (J.R. Ewing III) - je sin od J.R. (onaj što je izašao iz sanatorijuma) i Sue Ellen (ona što je organizovala zabavu i što su je predlagali za guvernera)

Christopher Ewing je usvojen sin od Bobby Ewing-a i Pamele (Barnes) Ewing (njegove prve žene)

Elena je totalno novi lik...ćerka one sluškinje

Prva sezona će imati deset epizoda.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 22:02   #43
Malo sam pogledao epizodu,i meni se čisto čini ok.Lagana serija,taman za ovo vrijeme.nadam se da će uspijeti,pa da će makar i sljedeću sezonu ići.Fale mi takve old school sapunice kao što su bile Dallas i Dinastija i Falcon crest.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:27   #44
@Kevin tenks slobodno može još detalja jer vidim da tebi sve to leži Tko je sad Pamela?

Doduše, pogledala sam sad i 1x02 i kako mi je fakin proletilo tih 40 min i zašto nije opet bilo 54 nećem se tak igrat
apsolutno super epizoda i još bolje nego pilot - ne da će ovo biti totalno ljetni guilty pleasure nego će biti ultimativni guilty pleasure za sve sezone i baš sam hepi jer se potrefila točno takva serija kakva mi je trebala na lageru, svega mi je već počelo biti dosta i sad dođe ovo :klap:

Enivej, sad ispada da John Ross i nije poslao ono pismo već je to napravila Rebecca s Tommyjem koji su pak se ubacili u igru da zgrnu pare, a ova se u međuvremenu zaljubila u Chrisa i sad bi nastavila ulogu kućanice pih

I uspjela sam promotriti Tommyja - i to pošteno, i skroz je dobar primjerak tako da sad ova serija ima apsolutno sve

Ah da, i ova del Sol ubi me kak se zove, prava - moglo bi postat zanimljivo ak i nju ubace, samo sad koja je ova fejk i kako je J.R. moćan, stari je fakat mastermajnd, takve posebno lajkam u serijama

Erm....i apsolutno super mi je Elena, baš mi je draga postala ful brzo
I hoćem da Chris bedak skuži da Rebecca ne valja za njega i da se vrati Eleni

Oće iduća epizoda idući tjedan
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:40   #45
Prva epizoda: drama, drama, drama...Druga: spletke, spletke, spletke Dugo nisam gledala neku old school sapunicu Izgleda da svatko ima neki svoj plan. Bratić zeli sve za sebe, stari tagođer...ona fake Marta isto. A na kraju ispadne da i Rebecca i brat nešto splatkare. Nije ima dugo trebalo da zakompliciraju, možda mi je malo previše odjednom, al vjerujem da će dalje radnja ići polaganije. Uglavnom serija mi je ok za ljeto, tako da nastavljam

Kevine može još detalja

@lie ima epizoda idući tjedan
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:41   #46
Pogledala i ja

Lajkam za sad.

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Doduše treba još pohvatat tko je kome šta i ne kužim ovog Johna Rossa - šta se on baš tak zove jel, to mu je ime kao i jel on pravi sin od onoga, a Christopher je posvojen ? I Elena je čija?! previše je to za mene
Bome i za mene , malo previše.

Svaki put kad sam čukla Elena pomislila sam na neku drugu Elenu.

Kevine možeš ti i malo detaljnije, za neznalice.

I podržavam da se Chris vrati Eleni

A Jordana Brewster

Muški dio postave
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 00:16   #47
ja bi da ovo ide svaki dan u tjednu
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 12:44   #48
Ajme koja divnoća od sapunjare / guilty pleasurea će bit ova serija.

Kad sam gledao trailere, ja sam zabrijao da će Christopher bit zločestiji, a da će John Ross bit dobrica. Stvarno, di mi je pamet bila da će offspring J.R.-a bit dobrica.

Obje epizode je u potpunosti ukrao J.R. svojom pojavom. Obožavam ga.

Ova dva glume preloše, al može ih se potrpit. Elena I onaj kraj s Rebecom i bratom, pravi soapy moment.

Ja bi da naprave ovako i nastavak Dinastije. To sam gledao kad se reprizirala na Novoj TV.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 13:39   #49
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ajme koja divnoća od sapunjare / guilty pleasurea će bit ova serija.
Znao sam
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 15:17   #50
Ja ovo hoću pogledati ali nikako vrimena uvatiti! Još kad vidim vaše komentare... jedva čekan.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 18:56   #51
Lutam po nekim stranim forumima i neverovatno kako su svi prijatno iznenađeni sa ove prve dve epizode. Pozitivne kritike daju kako stari fanovi tako i gledaoci koji Dallas nikad nisu gledali.

Well done TNT
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 20:38   #52
Di to gledate?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 21:17   #53
evo ..pogledala i ja

moj zaključak ...ovo je serija u kojoj nitko ništa ne zna i svi sve znaju zaista je ovo najbolji primjer sapunjare i to one, kako su ih prije radili.

Svi svima iza leđa, nitko nikome ne vjeruje pa ni samom sebi

ne znam, za mene je bilo možda malo previše spletki ... tako da malo teže hvatam ..ali mislim da sam skužila..samo pitam se da li da uopće pokušavam skužiti jer će su u sljedećoj epki već sve opet izokrenuti ali to se i očekuje , zar ne?

ne mogu reći da me je serija prikovala za kauč i da se nisam micala s mjesta...jer nije možda to jednostavno nije za mene..previše je tu spletki ..ali opet to je treš i za ubiti vrijeme može se pogledati... tako da ako bude vremena ..gledati ću..a s tim da trenutno nemam hrpu serija koje pratim ...zasad ću gledati

ali još se nisam navukla

e da skoro zaboravim ..pa ono je onaj glumac iz step by step uf što je ostario

i da onaj stari R. J. predobar mi je i def tamo najbolji glumac...ako ništa drugo treba zbog njega dati seriji šansu..
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 01:19   #54
Neko ti pošalje mail dan prije vjenčanja i to se uopće ne provjerava ili se ne zove da ti jebe sve po spisku nego se okrene i ide se za Kinu ili di već..
JR ne mogu shvatiti ozbiljno s onim obrvama, baš me dekoncetriraju, a i gluma mi je prilično loša pogotovo od ova dva glavna momka.
I pass.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 14:41   #55
Pogledao sam prvu epizodu,odlična serija.Šteta da ima samo desetak nastavka,nadam se stvarno da će je nastaviti najesen ili zimu.Od svih ovih novih verzija starih serija,ova mi izgleda kao najbolje izvedena,jer su se potrudili držati kontinuitet sa starom serijom,barem po onome što sa mpročitao na Wikipediji,jer nisam gledao sari Dallas.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:07   #56
Pogledala san prvu ep. i sviđa mi se.Iskreno Bobby dobrica i njegov ekološki osviješteni sin mi idu na živce.Puno mi je intrigantniji "negativac",sin od J.R.-a.
Elena mi je malo bezveznjikava.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 04:06   #57
Pogledao sam prve dve epizode. Prava old school sapunjara, i sviđa mi se. Mislim da bi mi ovo moglo biti najveći guilty pleasure ikada.

Uglavnom, pola prve epizode ništa nisam skužio: ko tu koga, ko je pravi, a ko usvojeni sin Ali lagano su se posložile stvari i druga epizoda je baš brzo prošla.

Ako John Ross nije poslao pismo Eleni, pretpostavljam da ga je onda poslala Rebecca i njen brat.
A taman sam mislio da jedino ona nema neki tajni plan kada ono

J.R. je faca. Znao sam da ga ne mogu zajebati. Baš me zanima kako će sada dalje postupati kada zna da ga John Ross pokušava izigrati.

I Ann Ewing mi je super. Zapravo ta glumica mi je baš baš draga.
U DH umre odmah, u Everwoodu takođe... Nadam se da će se ovdje zadržati.

I za oko je ugodna serija: Elena i Rebecca

Treća se već kupuje.

I Kevine, super je ovo šta si pisao :klap: I ako ti se bude dalo slobodno piši nešto o originalu i likovima.. Zainteresovao sam se
djdusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 06:34   #58
Quote:
djdusko kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve dve epizode. Prava old school sapunjara, i sviđa mi se. Mislim da bi mi ovo moglo biti najveći guilty pleasure ikada.

I Kevine, super je ovo šta si pisao :klap: I ako ti se bude dalo slobodno piši nešto o originalu i likovima.. Zainteresovao sam se
ooooo pa i ti si nam tu

Evo popodne ću napisati neke osnovne stvari koje se tiču prošlosti a mislim da će biti bitne kako bi se razumeo odnos među likovima

Idem sad gledati treću
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:02   #59
Quote:
djdusko kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve dve epizode. Prava old school sapunjara, i sviđa mi se. Mislim da bi mi ovo moglo biti najveći guilty pleasure ikada. D
Točno sam ovo očekivala od tebe
Toliko je dobro da kad bih imala stvarno vremena da bi si i stari dallas skinula - al nećemo pretjerivat, za sad


Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
ooooo pa i ti si nam tu : D

Evo popodne ću napisati neke osnovne stvari koje se tiču prošlosti a mislim da će biti bitne kako bi se razumeo odnos među likovima : D

Idem sad gledati treću :lux :
Jesi ti gledao sve stari dallas?
daaaaa, samo se raspiši :klap: i zapamti, čim više toga, tim bolje
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:49   #60
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Jesi ti gledao sve stari dallas?
daaaaa, samo se raspiši :klap: i zapamti, čim više toga, tim bolje
Aha

Imam "kupljeno" svih 14 sezona
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.