Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 19:46   #21
Komentari kritičara na pilot:

Quote:
Ryan: Skip It
I really want Karl Urban on my TV every week, but a show about a rebel cop from the future with a rebel cop robot sidekick? It sounds like something Jack Donaghy from "30 Rock" would pitch.

Furlong: Skip It
One guy is a "part-machine cop," the other a "part-human robot." What the hell is the difference? After watching the pilot, I still don't know. Or care.

Etkin: Skip It
Another series with J.J. Abrams' name on it, but this one shows more promise than both NBC's upcoming "Believe" and Fox's recent high-concept efforts. Karl Urban brings the gruffness and Michael Ealy brings those sparkling eyes to this new kind of buddy cop drama. I imagine sci-fi fans will be charmed, but I am not one of them.

Moaba: Skip It
The year is 2048. Crime is up 400 percent. People are still trying to make a sci-fi cop show happen. Michael Ealy does plays a cool robot though.

Harnick: Skip It
I wanted to like it more, but there was too much thrown at me as a viewer to care.

Prudom: DVR It
There's plenty of Joel Wyman's signature "Fringe" flavor here, and the futuristic world is well-defined. While there's some clunky dialogue and one painfully stereotypical bad cop, the dynamic between Karl Urban and Michael Ealy is compelling and the pilot leaves us with a number of questions I want answers for.

Weingus: DVR It
In "Almost Human's" defense, I've never been a fan of robot storylines, and 2048 seems eerily close to 2013. But if you're a science fiction fan, give it a whirl.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 19:54   #22
garant su tako rekli i za Fringe.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 22:04   #23
tako loše? a ja se nekako baš veseim, okej, izgleda trešasto, ali....Karl Urban
nadam se da bu izdrzalo bar cijelu sezonu
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 22:45   #24
Znači, kritičari rekli "skip it"? Ok, onda obavezno gledam.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 01:56   #25
Žao mi je što je ovo dobilo ovako loše kritike, ali svakako gledam
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:42   #26
tek sam sad saznao za ovo i jedva čekam da počne!
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 12:43   #27
pilot pogledan

super je, preporucam, dorian je kul robot i ovo pratim definitivno, nema puno patetike, drame i cendranja, malo mi i vuce na fringe
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 13:05   #28
Hmm ovo skidam (iako nisam volio Fringe)... Vidim da večeras ide već druga epizoda...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 13:19   #29
ooo ovo krenilo? fala sto ste digli topic, skidam pilot pa se javim
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:02   #30
me gusta. nista ono vau, ali nije ni lose, okej izgleda, okej je prica za sad, Urban je njamiiii , robot je kul i simpa, i nekako mislim da ce zapravo i najgoru pricu izvuć bromance thing između namrgođenog murjaka i androida with feelings... fora, nastavljam
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 18:54   #31
Dobar skroz pilot...gladat cu...volim SF serije
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 20:29   #32
Čekam je već pola godine, finally.

Odličan je pilot bio, odličan.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 20:58   #33
Iako bi bolje funkcioniralo da je DRN stari model koji zbog nekog događaja završi sa greškom u sustavu a ne touchy feely model from the get go, moglo bi biti zanimljivo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:37   #34
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Iako bi bolje funkcioniralo da je DRN stari model koji zbog nekog događaja završi sa greškom u sustavu a ne touchy feely model from the get go, moglo bi biti zanimljivo.
Ne vjerujem da je to sve, kako sezona napreduje, otkrit će se nove stvari o njemu. To bi bilo zanimljivo.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:43   #35
Meni je odlična Zanimljiv mi je odnos Johna i Doriana koji iako je android je vrlo ljudski napravljen.Urban je car,odlično se snađe u bilo kojoj ulozi i uvijek mi je užitak njega gledati.Bit će zanimljivo kako će se radnja dalje odvijati.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:01   #36
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je to sve, kako sezona napreduje, otkrit će se nove stvari o njemu. To bi bilo zanimljivo.
Živi bili pa vidjeli. Ali sama činjenica da Sandra (mislim da ju je tako nazvao) smatra da je Dorian special je razlog zašto vjerujem da si u krivu. On je već od samog starta drugačiji, dakle serija je preskočila cijeli niz fantastičnih mogućnosti u obliku prikazivanja zašto je Dorian drugačiji.

Dobit ćemo tu i tamo koji flashback, možda pokoju epizodu gdje ga opizdi Hal sindrom, prstohvat I wanna be human momenata i to je sve ok. Predvidivo? Da. Zanimljivo? Vjerovatno.

Ali mislim da bi zanimljivije bilo gledati sve to kako serija odmiče a ne uskočit in medias res.

Nisam jedan od onih koji odbija prihvatiti da je u krivu, pa ako do toga dođe i ovakav pristup ispadne zanimljiv, priznat ću. Serija ima gro potencijala, pogotovo ako ova Insyndicate grupa ispadne nešto poput Liber8. Iz nekog razloga sam stekao takav dojam.

Kako god, bit će zanimljivo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:55   #37
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Živi bili pa vidjeli. Ali sama činjenica da Sandra (mislim da ju je tako nazvao) smatra da je Dorian special je razlog zašto vjerujem da si u krivu. On je već od samog starta drugačiji, dakle serija je preskočila cijeli niz fantastičnih mogućnosti u obliku prikazivanja zašto je Dorian drugačiji.

Dobit ćemo tu i tamo koji flashback, možda pokoju epizodu gdje ga opizdi Hal sindrom, prstohvat I wanna be human momenata i to je sve ok. Predvidivo? Da. Zanimljivo? Vjerovatno.

Ali mislim da bi zanimljivije bilo gledati sve to kako serija odmiče a ne uskočit in medias res.

Nisam jedan od onih koji odbija prihvatiti da je u krivu, pa ako do toga dođe i ovakav pristup ispadne zanimljiv, priznat ću. Serija ima gro potencijala, pogotovo ako ova Insyndicate grupa ispadne nešto poput Liber8. Iz nekog razloga sam stekao takav dojam.

Kako god, bit će zanimljivo.
Pa da, i mislio sam na flashbackove, i razlog njegovog, um, decommissiona.

Edit, ekšli, to je donekle objašnjeno, al svejedno se nadam da se iza toga krije neki veći razlog.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 01:55   #38
Pogleda sam trailer i izgleda dobro. Moga bi skinuti pilot pa da vidim šta se tiče daljnoga gledanja.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 04:40   #39
Serija nije WOW na 1.pogled
Ali ima potencijala da bude
Rijetko koja nas je ostavila bez daha u 1.epizodi.
Zaplet tek slijedi
DaVinciZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 12:18   #40
Sinoć sam to škicnula i skoro ugasila, ali se pojavio onaj Almost Human android. Ma dobri su glumci, i jedan i drugi. I Lisa iz Six Feet Under.

Inače, zapela mi je za oko premisa ove serije.

Zbiva se negdje 2048.? Za par desetljeća?
Koliko se sjećam, tehnologija je jako napredna, ali stopa kriminaliteta je porasla za 400 posto? Kako je to moguće?
I točka na i, dečki koji se "bave kriminalom" na licima nose bijele maske.

Osim što ova serija očito ignorira Asimovljeve Zakone robotike, ona ignorira i najosnovnije zakone logike. Kako je moguće izmisliti androida koji podražava sve ljudske osobine, a pritom ne biti u stanju urediti društvo tako da se smanji stopa kriminaliteta? (To je naime uspjelo u New Yorku pred desetak godina.) Jesu li kriminalci "loši dečki" koji su takvi rođeni, bez motiva, bez razloga? Ili je društvo toliko degeneriralo da među ljudima ima 400% više psihopata?

Naime, ja sam odrasla čitajući SF i ovo su samo neka površna pitanja koja sam navikla postavljati prateći neku priču.

Velite da su ovo ocijenili sa "Skip it"? Nije ni čudo.

p. s. Netko je spomenuo Liber8, bandu poludivljih barbara lišenu svake humanosti koja se bori za slobodu čovječanstva. Ne shvaćajući da je čovječanstvu zapravo potreban kapitalizam i deset kamiona floskula dnevno. E, i ja mislim da to ide u ovom smjeru.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.