Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2013., 18:00   #21
sumnjam da ću gledat, ne privlači me baš, dok mi OUaT super
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 18:10   #22
Isto mislimo
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 18:23   #23
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
sumnjam da ću gledat, ne privlači me baš, dok mi OUaT super
Meni baš obrnuto... OUaT mi je malo dosadio, a ovo mi se baš čini zanimljivo... pogledat ću prvih par pa ćemo vidjeti, naravno i OUaT ću nastaviti gledati, iako tko zna hoću li biti redovit kao do sada
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 19:49   #24
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Meni baš obrnuto... OUaT mi je malo dosadio, a ovo mi se baš čini zanimljivo... pogledat ću prvih par pa ćemo vidjeti, naravno i OUaT ću nastaviti gledati, iako tko zna hoću li biti redovit kao do sada
meni se kod OUaTiW sviđa što je cura smještena u ludnicu i taj dio mi je nekak zanimljiv jer me podsjeća na sve ono s belle. i zanimljive su mi ludnice . sad, ja sam imala krivu ideju kak će ta serija izgledat kad sam čula da rade spin off, tako da me ovo razočaralo. no, ni OUaT nisam počela odmah pratit nego sam tek ovo ljeto skinula sve epizode i pogledala u komadu, a na FOX Lifeu se to emitira već neko vrijeme i uvijek sam izbjegavala..

sviđa mi se ovo što je netko napisao da će ustvari biti mini serija, to mi je bolja ideja od samo Alice kroz xy sezona jer niti OUaT nije o samo jednom liku, čak niti o samo jednoj bajci.

sve u svemu, pogledat ću prvih par epizoda i onda procjenit jer na temelju trejlera je teško steći pravi dojam o seriji (ili filmu). masu puta mi trejler bude odličan, a serija/film koma i obrnuto.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:12   #25
Da, baš ovo što kažeš trailer zna zavarat. Meni se isto sviđa ludnica i Alisa mi je fora. Čini mi se malo mračnija atmosfera, ali vidjeti ćemo nakon par epizoda. I zec je genijalan, tako zao izgleda s tim očima

S druge strane, koliko se sjećam nije baš 100% da će svaka sezona imati drugi svijet, to su bile neke naznake, ali ne znam jel to ostalo. Čini mi se da je to dobar koncept, za moji moram priznati da me čudi da nije još neka serija pokupila od AHS-a.

Uglavnom, ja se uvijek veselim novim serijama, a na kraju budem razočaran sa većinom vrlo brzo
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 19:55   #26
Jeste li videli ko je Jafar?
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 23:38   #27
Quote:
bobica84 kaže: Pogledaj post
Jeste li videli ko je Jafar?
Daaa, Naveen Andrews, ko stvoren za tu ulogu. Jedva čekam.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 00:03   #28
a Jafar je..?? iz Aladdina iliii? nemojte mi se rugat nisam baš u tome zadnje vrijeme
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 00:24   #29
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
a Jafar je..?? iz Aladdina iliii? nemojte mi se rugat nisam baš u tome zadnje vrijeme
Da, onaj negativac.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 00:30   #30
aaaa. zahvaljujem nego kakve veze on ima s wonderlandom pobogu??
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 12:32   #31
jao, mozda i ovo pogledam, al nekak mislim da nece biti dobro kao ouat
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 12:46   #32
Počet ću gledat pa ćemo vidjet kako će se razvijat situacija.. Nadam se da imaju dosta ideja kad su išli radit novu seriju.
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 23:06   #33
to je danas, ak se ne varam
vjerujem da ću pogledat, al imam dojam da mi se neće svidit
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:33   #34
Jao koji dobar pilot! Nisam ni mislio da mi ovo neće odmah postat najbolja nova serija ove sezone Slab sam na bajke, magiju, Wonderland općenito, a da ne pričam o mother show-u
Jafar Već vidim da mi postaje najdraži lik. I Red Queen je odlična, samo je malčice iritantna, no pretpostavljam da je to i bio cilj.
White rabbit i Cheshire cat wow! Kako su na njima efekti toliko bolji nego u OUAT?
Na Alice mi jedino smeta što nije plavuša, ali je posao odradila u potpunosti kako treba.
Nadam se da ćemo se kad tad vratit u ludnicu, odličnu su mi atmosferu napravili tamo.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:37   #35
Stvarno je tako dobro? Nisam planirala da pratim, ali pogledacu, radoznala sam
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:40   #36
Quote:
bobica84 kaže: Pogledaj post
Stvarno je tako dobro? Nisam planirala da pratim, ali pogledacu, radoznala sam
A meni je teško bit objektivan kad inače padam na takve stvari, tako da uzmi moj komentar s rezervom
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:41   #37
Meni je isto dosta dobar pilot bio! Glumica mi se svida, priča isto, nije previse komplicirano i nisu previse mijesali s originalom, mislio sam da ce spominjat Regininu kletvu i sve ono pa zakomplicirat, puno je bolje ovako. Iako kazu da ce bit crossovera, pa me zanima kako ce to napravit. Uglavnom osobno mi je čak i zanimljivije od OUAT (koji trenutno nije u najzanimljivijoj fazi iskreno). I da, definitivno treba nam jos scena u ludnici!!
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 20:41   #38
Pogledala! Odlican pilot, ooooodlican!
Alice mi je preslatka, Genie ima divan osmeh
Crvena kraljica je super hot
Zeka i cica maca su mi super
Jafar je autentican i svidja mi se
Knave je dosadan sa onim bloody hell svaka dva minuta, previse mi lici na Gyllenhaala i zato me nervira

Efekti su uzasni, ali prica je odlicna i jedva cekam ostatak! Posebno ako prikazu kako su se Alice i Genie borili protiv pirata haha, khm, khm
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 20:55   #39
Super pilot!

Svi likovi su mi odlični osim Crvene kraljice. Vjerojatno zato jer mi se ne sviđa glumica.

Knave mi je presmiješan.

Alice je odlična. Dobar odabir glumice.

Zeko i Cheshire su prekjut.

Sviđa mi se priča i sve, ali da...efekti su loši, no nema veze.
MissWhatsername is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 22:04   #40
nisam očekivala da će mi se ovo uopće svidjet jer mi je OUAT zakazao u drugoj sezoni tako da treću nisam ni počela još...

...ali ovo mi je bilo oooodlično :klap:

odličan izbor glumice za Alice, mislim da bolje nije moglo.
Knave of Hearts i naglasak da ništa u seriji ne valja mislim da bi gledala zbog naglaska

sviđa mi se kako su Jafara ubacili isto.

ma super, super, ako se ovako nastavi bit će odlična sezona
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.