Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 13:47   #1
Black-ish / Pomalo crno (2014-2022)



Quote:
Black-ish is an American sitcom starring Anthony Anderson and Tracee Ellis Ross, that debuted on ABC during the 2014–15 television season.
The single-camera comedy centers on an upper-middle-class African-American family.

Andre ‘Dre’ Johnson (Anthony Anderson) has a great job, a beautiful wife, Rainbow (Tracee Ellis Ross), four kids, and a colonial home in the ‘burbs. But has success brought too much assimilation for this black family? With a little help from his dad (Laurence Fishburne), Dre sets out to establish a sense of cultural identity for his family that honors their past while embracing the future.

“Black-ish” stars Anthony Anderson as Dre, Tracee Ellis Ross as Rainbow, Yara Shahidi as Zoey, Marcus Scribner as Andre Jr., Miles Brown as Jack, Marsai Martin as Diane and Laurence Fishburne as Pops.

“Black-ish” is written and executive produced by Kenya Barris. Executive Producers are Larry Wilmore, Anthony Anderson and Laurence Fishburne, Cinema Gypsy and Principato-Young, as well as James Griffiths who directed the pilot. “Black-ish” is produced by ABC Studios.
The series premiered on September 24, 2014.
The series was renewed for a second season on May 7, 2015.








IMDB
ABC

Zadnje uređivanje lie : 14.09.2015. at 12:51. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 21:19   #2
ovo je počelo i nije dobro
pogledat ću još jednu epizodu
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 21:30   #3
ja sam dogurala do 7.min i tu sam ugasila nije išlo dalje

čitala sam danas negdje da je ovo imalo brutalno dobru gledanost i da je ABC uspio napraviti blok komedija srijedom, možda na serijali, vrag će ga znat di je bio članak

kako god bilo,meni je ovo baš loše bilo, mislim, NITI JEDNOM se nisam nasmijala, a mene je fakat lako nasmijati
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 22:23   #4
Eh Morpheuse na što si ti spao...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 23:17   #5
Dosadno, svako malo "ja sam crn" i ostala ta sranja, jedine dvije dobre scene su kad mu je sin rekao da će prijeći na judaizam i na kraju epizode kad Anthony Anderson padne na leđa tijekom plesa.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 12:45   #6
Ajme kako neduhovit pilot. Nisam se nasmijao uopće. Živcira me voice-over Anthonya Andersona, zašto danas svaka humoristična serija mora imat voice-over, zaaaašto?

Koji vrag je tim kritičarima koji su ovo proglasili najboljom novom komedijom?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 17:54   #7
izbjegavajte ovo. i druga je bezveze. mičem s popisa.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:57   #8
Dao sam im šansu četiri epizode. Ne ide. Anderson je strašno iritantan i to glorificiranje njegovog lika i njegovih postupaka mi je strašno. Žao mi je jedino Tracee Ellis Ross koja je odlična. Fishburne nek ide Hannibala snimat, koje traćenje talenta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:31   #9
Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
ABC handed out renewal notices late Thursday, formally ordering second seasons of rookie series Secrets and Lies, black-ish, Fresh Off the Boat, How to Get Away With Murder, American Crime, Galavant and Marvel’s Agent Carter, as well as established bubble dramas Nashville (for Season 4) and Castle (for Season 8).

Additionally, the network has greenlit a third season of Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., a fifth season of Once Upon a Time, a 12th season of Grey’s Anatomy, a fifth season of Scandal, a third season of The Goldbergs, a seventh season of Modern Family and a seventh season of The Middle.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 12:52   #10
SEASON 2





__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2021., 18:50   #11
Obnovljeno za 8 sezonu,koja će ujedno biti i zadnja.

Link na članak : https://deadline.com/2021/05/black-i...ss-1234754305/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 00:14   #12
Gleda li neko ovo, cuh dosta pozitivne komentare na kasnije sezone, kao da je samo prva sezona losa?
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2022., 12:34   #13
Iako se serija ni ne komentira previše ipak bi bilo dobro dati UPDATE.
U utorak je emitirana posljednja epizoda serije i tako je završilo ovo nakon 8 sezona i 175 epizoda.

The Johnson Family's Final Farewell
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.