Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2018., 21:03   #221
solidna subjektivna sedmica od mene. Slažem se sa svim šta je osvrtnik rekao i još što me je naučio. Slažem se sa VK Girl:

Quote:
Black Panter nevjerojatno slabašan, i kao snagator i kao glumac. Očekivala sam tu više neke karizme.
ima dobre zube ali karizmu ne. To je valjda da ostavi mjesta ostalim impresijama. Volio bi da su umjesto dječjeg humora uvalili ljutu dramu ali tad se ne bi uopće svidio djeci i mediokritetima.
Pouku film pak ima a to je da uvijek postoji bolji način da se riješi problem ma koliko neki drugi način izgledao primamljiv, opravdan ili katarzičan. I ta pouka vrijedi za ljude bilo koje boje kože.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 11:17   #222
napokon, jer sam ga gledao u isprekidanim intervalima dobrih mjesec dana (već i to sve govori). očekivo sam puno bolji film kolko ste ga tu hvalili.
jeftini obrati i predvidljiva patetika, kontam da svi oni kojima se ovaj film toliko sviđa misle da su pripadnici crnačke populacije valjda nekakvi kućni mezimci
ja bi se osjećao neugodno da sam crnac i da gledam ovaj film jebeš mi sve.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 22:47   #223
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
napokon, jer sam ga gledao u isprekidanim intervalima dobrih mjesec dana (već i to sve govori). očekivo sam puno bolji film kolko ste ga tu hvalili.
jeftini obrati i predvidljiva patetika, kontam da svi oni kojima se ovaj film toliko sviđa misle da su pripadnici crnačke populacije valjda nekakvi kućni mezimci
ja bi se osjećao neugodno da sam crnac i da gledam ovaj film jebeš mi sve.

Ti si debil...
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 07:49   #224
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Ti si debil...
mani se čorava posla
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2019., 16:16   #225
Kad makneš efekte film ostane dosta gol.....može se pogledati ali ne 2 puta......
Navučenih 7/10 zbog efekata ali u stvari 6/10.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 01:17   #226
Pogledah i ovo napokon (sad bilo na teveju).

Pa ono, ne znam ni kaj da velim. Nemrem rec da je koma jer nije bas koma a opet, nemrem ni rec kaj ga tocno udaljava od kome
Vjerovatno odijelo, to je fakat zgodno.

Zamorno. Jako zamorno. Onaj glavni negativac zvuci preveselo za negativca, ima nekakav djecji ton u glasu. To me neopisivo nerviralo cijelo vrijeme.
Ostali likovi bzvz. Uopce pojma nemam ko je kaj...igdje...nesto. Upravo se i sjetila da je onaj Bilbo sam nestao na kraju, kaj je bilo na kraju z njim?
Muzika mi je progresivno isla sve vise na k. Preforsali su ju.
Dijalozi, bljutave politicke ispraznosti i nekakav amaterizam koji vristi u svakoj sekundi filma.
Ona letjelica na kraju zgleda ko oni home-made batmobili kaj si likovi sklepaju za maskare.

Ovo veze nema sa ostalim Marvelovim filmicima. Nisu ni oni neko megaostvarenje al jbt bar su zabavni.
Blank Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 13:02   #227
jucer pogledao, pocetak bio dosadan, ali film je poceo biti zanimljiv kada je dosla ona scena u Koreji i akcija je konacno pocela! film je okej, imao sam velika ocekivanja za ovaj film, okej je! Lupita i ona glumica s njom i Blank Pantherom su odlicne i imaju najbolje karaktere uz glavnog lika. Efekti izgledaju malo previse cartoon-ish
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 13:38   #228
ma film je trash, skoro kao i svaki marvelov film, ali masa se fura na to
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 15:22   #229
BP je po meni prosečan MCU film koji služi kao dodatak priči AIW, isto kao što je AMatW prosečan porodični film koji služi kao dodatak AE. MCU dobar posao radi što se drži te dobro proverene formule pa tako prosečni film može zaraditi miliardu ako ga uredno skockaju.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.