Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2023., 10:50   #10921
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
Koja bi okoloocna bila nesto kao Afroditina kamilica da mi ide dobro ispod sminke!? Uvjet da je mogu kupiti kod nas tj da ne narucujem..gledala sam od LaRocha B3 ima hijalurona ,a neko je spomenuo da ga hijaluron u okloocnoj isusuje pa ne bi da riskiram...Baleina urea mi nije bila neka sreca tako da nju preskacem i da gledala sam od Bioderme kremica za osjetljive oci itd
ta Afroditina je baš dobra
baš fino nahrani, ja je stavljam samo uvečer, ne usudim se preko dana

netko je pitao, za ispod očiju postoje posebni puderi za setiranje
meni je naj-naj Kiko Milano kompaktni puder, kupila sam ga nakon brojnih preporuka za suhu kožu i reći ću - izvrstan i za oko očiju + pokrivnost + može u torbu jer ima ogledalo

drugi - puder u prahu od Chanela, najfiniji puder kojeg sam probala, iako mu to nije namjena ali pažljivo nanesen čuva okoloočno područje

oba dugo isprobavana - jer mi oči znaju suziti, od njega i Kika nikada
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 14.10.2023., 07:33   #10922
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
E kod ove me strah milija ..ali kada sam trazila po temi ovdje bas sam naletila na preporuku za nju,bice si isto ti pisala
moguće

Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
netko je pitao, za ispod očiju postoje posebni puderi za setiranje
meni je naj-naj Kiko Milano kompaktni puder, kupila sam ga nakon brojnih preporuka za suhu kožu i reći ću - izvrstan i za oko očiju + pokrivnost + može u torbu jer ima ogledalo

drugi - puder u prahu od Chanela, najfiniji puder kojeg sam probala, iako mu to nije namjena ali pažljivo nanesen čuva okoloočno područje

oba dugo isprobavana - jer mi oči znaju suziti, od njega i Kika nikada
Mac mineralni je isto dobar
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 14.10.2023., 08:01   #10923
Molim preporuku za blagu vodicu za ispiranje usta koja mi neće spržit jezik tih pola minute koliko ispirem!
mirtochka is offline  
Old 14.10.2023., 08:31   #10924
a sve su blaže od listerina.

meni je zubarica preporučila paradontax jer i ona to koristi. efikasna je, a ne spali kao listerine. mada sam ja očekivala da je još i blaža nego što je, al ok mi je.

mislim da imam i dontodent sensitive, ali jako rijetko ja te vodice koristim. sad kad želim promućkam paradontax i zadovoljna sam.
Carmen 5 is offline  
Old 14.10.2023., 08:52   #10925
curaprox tekucine, ovisno o potrebama jer ih ima vise vrsta
Cvrcak i Mrav is offline  
Old 14.10.2023., 09:35   #10926
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ta Afroditina je baš dobra
baš fino nahrani, ja je stavljam samo uvečer, ne usudim se preko dana

netko je pitao, za ispod očiju postoje posebni puderi za setiranje
meni je naj-naj Kiko Milano kompaktni puder, kupila sam ga nakon brojnih preporuka za suhu kožu i reći ću - izvrstan i za oko očiju + pokrivnost + može u torbu jer ima ogledalo

drugi - puder u prahu od Chanela, najfiniji puder kojeg sam probala, iako mu to nije namjena ali pažljivo nanesen čuva okoloočno područje

oba dugo isprobavana - jer mi oči znaju suziti, od njega i Kika nikada
Možeš li napisati puni naziv oba pudera pošto te marke najvjerojatnije imaju više različitih pudera.
kayalis is offline  
Old 14.10.2023., 14:02   #10927
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za blagu vodicu za ispiranje usta koja mi neće spržit jezik tih pola minute koliko ispirem!
https://www.notino.hr/listerine/gree...zubne-cakline/

Ovaj Listerine na kojem piše mild taste. Zeleni i ljubičasti su najblaži.
Cukarinka is offline  
Old 14.10.2023., 16:24   #10928
Listerine mi nije opcija.

Ni zubarica ni parodontolog mu nisu skloni pa sam odmah prekrižila.

Probala sam do sada Lacalut, Elmex, L'Angelicu, Dontodent, neke robne marke po trgovinama i sve mi je jednako jako koliko god pisalo Sensitive gore.

Htjela sam zadnji put uzeti Parodontax, no bilo rasprodano pa opet uzela neki novi Dontodent...

Curaprox je prilično skup, ali ako valja, probat ću.
mirtochka is offline  
Old 14.10.2023., 16:31   #10929
Ovaj vikend ti je 30% u bipi na zubnu njegu
charlizeos is offline  
Old 14.10.2023., 16:49   #10930
Curaprox perioplus balance CHX 0.05 ja koristim. skupa je ali i radi svoj posao. Abnormalno se brzo troši. Ali sam ju uzela jer jos nisam kupila oralni tuš.

Od povoljnih sa prefinim okusom Oral b bijela bočica. U kauflandu je valjda 3.70 €
Jens is offline  
Old 15.10.2023., 12:34   #10931
Zna li netko dali na Notinu i dalje postoji ona opcija 5 testera koji si sami izaberemo?
Ima netko link?
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Old 15.10.2023., 12:35   #10932
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
imate li neku preporuku za kist za nanošenje gel tuša?

odustala sam od tuševa za oči jer ja to jednostavno nisam mogla dobro nanijeti na kožu kapka. ali to su sve bili neki tekući tuševi. želim dati još priliku inglot gel tušu.
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
puno hvala cure, super ste.
kupila vernisage kist no.1, artdeco all-in-one eye primer i inglot gel tuš i konačno mogu nanijeti tuš, a da ok izgleda.
Carmen 5 is offline  
Old 15.10.2023., 13:26   #10933
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
kupila vernisage kist no.1, artdeco all-in-one eye primer i inglot gel tuš i konačno mogu nanijeti tuš, a da ok izgleda.

jel Inglotov tuš vodootporan? ja sam odustala od tuševa manje zbog muke pri nanošenju, više zbog toga što mi se razmaže prvenstveno na vanjskom kutu, ali i unutarnjem (često mi suze oči, pogotovo kad krene hladnije vrijeme i vjetar, plus masniji kapci, super kombinacija)
ladywithaclass is offline  
Old 15.10.2023., 13:28   #10934
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Listerine mi nije opcija.

Ni zubarica ni parodontolog mu nisu skloni pa sam odmah prekrižila.

Probala sam do sada Lacalut, Elmex, L'Angelicu, Dontodent, neke robne marke po trgovinama i sve mi je jednako jako koliko god pisalo Sensitive gore.

Htjela sam zadnji put uzeti Parodontax, no bilo rasprodano pa opet uzela neki novi Dontodent...

Curaprox je prilično skup, ali ako valja, probat ću.

Paradontax probaj svakako, meni je ta preporucena od strane stomatologice i definitivno mi najvise odgovara. Probala prije toga Listerine, Dontodent, Elmex, Curaprox.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 15.10.2023., 16:56   #10935
Quote:
ladywithaclass kaže: Pogledaj post
jel Inglotov tuš vodootporan? ja sam odustala od tuševa manje zbog muke pri nanošenju, više zbog toga što mi se razmaže prvenstveno na vanjskom kutu, ali i unutarnjem (često mi suze oči, pogotovo kad krene hladnije vrijeme i vjetar, plus masniji kapci, super kombinacija)
je, vodootporan je.

protiv suzenja oka možeš probati staviti vazelin u kut oka, ali ne znam jel bi to kako utjecalo na tuš.

Quote:
SunyMy kaže: Pogledaj post
Zna li netko dali na Notinu i dalje postoji ona opcija 5 testera koji si sami izaberemo?
Ima netko link?
https://www.notino.hr/discovery-box/

dosta su smanjili broj testera. nadam se da će dobiti nove.
Carmen 5 is offline  
Old 16.10.2023., 06:49   #10936
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Paradontax probaj svakako, meni je ta preporucena od strane stomatologice i definitivno mi najvise odgovara. Probala prije toga Listerine, Dontodent, Elmex, Curaprox.
potpis! i ja sm probala sve, od čega je najgori bio L koji mi je ofarbao zube u sivo (sadrži cetylpyridinium chloride)
katastrofa

već 3g sam vjerna Parodontaxu (i pasti)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.10.2023., 10:01   #10937
Tema je presla 10000 postova pa nastavljamo na novoj https://www.forum.hr/showthread.php?t=1344809
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.